Kadın pilotun olmamasının sebebı nedır

merak edıyorum neden kadın pilot yok hiç..

soru detayım kısa fılan değil-----------

0|0
8|23

En İyi Erkek Görüşü

• asaqıda bı arkadasta solemıs.. f16 kullanan bayanlar var.. ama yolcu ucaqı kullanmak bayan ısı deqıl cunku cabuk panikliyorlar.. cok ıyı bı eqıtım alıp soquk kanlı olmaları qerekıo ama bayanlar soquk kanlı olup dusunemezler cabuk heycanlanırlar.. :) heycanı qecene kadar yolcu ucaqı qüm :) anladın mı canım :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Hostes pilot büyük bir sektör.

Fıkralarda,karikatürlerde,reklamlarda hepsinde erkek pilot,kadınlarda hostes oluyor(ha son zamanlarda Hostlar çıksada estetik olmadıkları kesin )

Şimdi koca bir sektöre darbe gelir pilotlar kadın olursa :)

Bide zaten bayanlarda 4 yöne hareket kabiliyeti olan arabalarda bile yetenekli çok az çıkarken

6 yöne(yukarı ve aşağıda) hareket yeteneği olan uçak kullanmasını beklemek birazda acımasız olurdu :D

(son paragrafım şakadır)

0|0
    0|0
  • kadın şoför varmi ? yok. Kaptan varmi ? yok. makinist varmi ? yok. Vatman varmi ? yok. pilotta yok boşver.

0|0
    0|0
  • trafikte araç kullananları gördükten sonra havada uçak kullanmalarını düşünemiyorum :/ tüm bayanlar için geçerli değil lafım sadece %99 için. kalan %1 gerçekten cok ıyı :)

1|0
    0|0
  • şimdı ucarken ayy makyajım aktı falan deyip makyaj yaparsınız ucak duser Allah korusun sonra

1|0
    0|0
  • Heyecanlanip ucagi durdurmaya kalkarlar o yüzden olabilir

1|0
    0|1
  • Tercih meselesi heralde. Demek ki kadınların geneli pilot olmayı seçmiyor. Yada sürekli seyahat etmeyi gerektirdiği için çevresi tarafından hoş karşılanmıyordur.

0|0
    0|0
  • cünkü durum cesaret ve zeka ister

bazi kandinlarda vardir tabiki cesaret ve zeka ama cok nadirdirr veya ikisi bir arada degildirr

benimde kankam massallah süper zeka kiz bide üstelikdee güzelinde güzeli ama gel gelelim nazikk hemde cok nazikk bi eletrikli süpürkeyi kaldiramiyorr

0|0
    0|0
  • kadın pilot varda,pilotluk falan kadınlara göre bi meslek degil bence.hele asker olanlara iyice yazık

0|0
    0|0
  • Var olmaz mı..

0|0
    0|0
  • Olurmu ben istanbul yeşilyurt hava harp okulunda askerlik yaptım

50 bayan geliyor 20 tane kalıyor eğitimler o kadar kolay değil.

hatta bir okyanusu 24 saate geçen kadın pilot var.

0|0
    0|0
  • Nasıl yok var ..

0|0
    0|0
  • Genel olarak erkekler için daha cazip bir meslek olduğundandır

0|0
    0|0
  • beceremiyorlar korkuyorlar

0|0
    0|0
  • Yeterince Ucan memeli yani yarasa ver Ondan olabilir :D

0|0
    0|0
  • nasıl yok var kadın pilot.

0|0
    0|0
  • uçak kullanmak cesaret işidir, kadınlar bu cesareti kendilerinde bulamıyordur

0|0
    0|0
  • var ama nadir çünkü bayanların kafası mekanik konularda yetersiz kalıyor

0|0
    0|0
  • ben kadın pilotum olmadığını nerden biliyosun.

0|0
    0|0
  • yanlışın var f16 kullanan kadın bile var

0|0
    0|0
  • var aslında niye yok ki

0|0
    0|0
  • biz bazı geceler bazı kadınlarla uçuyoruz ablacım.

0|0
    0|0
  • pilotluk göründüğü kadar kolay bişey değildir yapılan testlerde %1 lik oran elenmeye neden olur ... bu yüzden bayanlar dayanamaz o testlere :)

0|0
    0|0
    • ayrıca haftalık olarak sınava girerler 90 dan aşşağı alanların ucuçu kesilir ... bi dahaki sınava kadar ..

Kızlar Ne Diyor 8

• var.kim demiş yok diye ?

0|0
    0|0
  • Bir sürü kadın pilot var.

0|0
    0|0
  • benim bildigim kadariyla varr

0|0
    0|0
  • hho da kadın savaş pilotlar yetiştirilmekte ancak çok azı pilot olabilmekte... zaten az kişi alıyorlar kendileri de uçamıyorlar

0|0
    0|0
  • Var ki gördüm ben kaç tane.

0|0
    0|0
  • Ah işte ben olucaktım da oldurtmadılar ):

0|0
    0|0
  • Pilot var ya. Benim uçağımı uçuran pilot kadındı.

0|0
    0|0
  • kadın pilot var ya ben tercih döneminde kaçırmasaydım az bi farkla ben de okuyo olacaktım şu anda hatta

0|0
    0|0
Yükleniyor...