Karbonhidratlarla olan sorunum yardımmm?

Zayıfım, 30 dk kardiyo yapıyorum ve geri kalan 1,5 saat ağırlık antremanı yapıyorum. Haşatım çıkıyor resmen. Özellikle hedefim karın kası yapmak. Karın kaslarım belirgin ama gelişmesi durdu dedim antrenörüme o da karbonhidratı az tüketeceksin, 3 dilim ekmeği geçmezsen sonuç alırsın dedi. Ben zaten çok ekmek tüketen biri değilim ama her zaman ince hesaplar yapmayı unutuyorum. örneğin bugün kepekli tost, peynir, yumurta, 3 adet kepekli kremalı şekersiz bisküvi, zeytinyağlı taze fasülye yedim. spordan sonrada 1 tabak şehriye çorbası, biraz salata, 3 tane de kabak dolması yedim. Ama sonra bir öğrendim ki şehriye çorbasında 1 kepçe bir dilim ekmek demekmiş, ben 4 kepçe koymuştum. Dolmada zaten pirinç var o da ekmek yerine sayılıyor. 2 saat ağır antreman yapmıştım. Ne oldu şimdi sporum boşa gitmiş oldu mu ya kendimi kötü hissediyorum? bu arada 50 kiloyum, boyum 1.60 civaro-ı

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Çok fazla ince hesaba gerek yok bence herkes ayrı bişey söylüyo kimi dünliyceğini şaşırıyo insan. En temel haliyle sabah yumurta lor peyniri ekmek yeşilçay öğle akşam protein ağırlıklı beslenmek. Ağır antrenman yapıyosan. Proteine ihtiyacı var kasların

1|0
    0|0
    • kahvaltıda normal çay içiyorum çünkü yeşil çayla yaptığı kahvaltı direk acıktırıyor, yediklerimi erittiği için :/ yeşil çayı genelde akşamları yemekten 1 saat sonra içiyorum. onun dışında lor, light beyaz, süzme vs gibi peynirler tüketiyorum kahvaltımda. protein olarak spordan sonra genelde tavuk, balık veya kırmızı et tüketiyorum. genelde fırında veyaz ızgarada yiyorum, nadiren çok az zeytinyağında kızartıyorum. yani tek sorunum şu protein hesaplaması. eğer hocanın dediğine bakacak olursam, benim akşam yediklerimle sporum boşa gitti gibi birşey oluyor herhalde ://

• teşekkür ederim :) evet haklısınız herkes başka şeyler söylüyor.. en iyisi çok kulak asmadan devam etmek :)

• En az üç aydan sonra değişimi çok net görürsün motivasyonun düşmesin yeter :-)

• Sporun neden boşa gitsin o kas her türlü gelişir fakat üstüne yağ biriktirisen altta kaldığı için gözükmez anlatabildim sanırım :D

1|0
    0|0
    • evet anladım zaten benim demek istediğim hani öyle çok kalorili şeyler yemememe rağmen bu karbonhidrat işini hesaplamak beni yoruyor, sanki hep ihtiyacım olandan fazla karbonhidrat almışım gibi hissediyorum :/

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...