Üşengeçliğimi yenemiyorum,hedeflerime ulaşamıyorum ?

Bir işe başladığımda veya bir hedefim varsa ulaşamıyorum çok çabuk küsüyorum kendime.Başarılı olamıyorum ve bıktım bu durumdan.Ne yapmalıyım intihar falan edeceğim artık.İstediğim şeyleri bu üşengeçliğim yüzünden ve de kararsızlığım yapamıyorum. Kendimi hep düzeltmeye çalıştım ama 3 gün sonra kendi benliğime döndüm ne yapıcam akıl verin ?

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• başarılı olmayı unut o zaman direk olarak evlen cocuk falan yap evde otur yapacak en buyuk karıyer planı bu olur senın ıcın...

0|0
    0|0
  • ıstıkrar yok kararlılık yok azım yok heves yok ırade yok yokta yok yanı senı bırının bızzat ıyı bır dısıplın etmesı lazım bu kendı basına duzeltecegın bır durum degıl

0|0
    0|0
    • bende onu istiyorum hırs yok özgüven yok tek başıma düzeltemiyorum 3 güne geri dönüyorum

• ohoo o kişiyi bulmak çok iş gerektirir

• :)) ona da mı usenıosun ne yapalm o zaman

• bilgisayarı kapatmakla başla işe ne dersin

0|0
    0|0
    • pek pc yi seven biri değilim zaten bağımlı değilim sorun orada değil

Kızlar Ne Diyor 4

• intihar mmı ne yaptın sen ya ? , işi niye bitiremediğin öenmli çabuk mı sıkılıyorsun , sonradan mı anlıyorsun bu iş bana göre değil , yapamam diye..

0|0
    0|0
  • telefonu bilgisayari koy bi kenara al yapacagin isi karsina basla. biraz iradeli ve hirsi ol. biraz hedefina yaklasmaya basladigina kendine güvenin gelir daha mutlu olursun. adim adim ilerlemek seni motive eder.

0|0
    0|0
  • bendensin sende:(

1|0
    0|0
    • :( hayat nasıl gidiyor bu durumda hedeflerine ulaştın mı

• ben gelişmeler olursa buraya yazarım yada ekle beni ordan yazarım :)

• tamam ekliyorum :)

• Aynı ben :( bende yıllardır böyleyim eve kapadım kendimi yıllarım çöpe gitti birşey yapmadan şimdi ise yeni bir hayat başlangıcı planlıyorum ama yapamıyorum :(

0|0
    0|0
    • bundan sonra nasıl bir hayat planlıyorsun ki ?

• mesela yapacaklarımı planlıyorum ama yapamaıyorum üşeniyorum sıkılıyorum sonuç sıfır

Yükleniyor...