Sevgilime hediye alsam mi bilmiyorum :(

Ilk defa sevgililer gününü sevgiliyle gecircem, birbirimizin ilk sevgilisiyiz hicte simdiye kadar önem vermezdim bu güne, ama iste 6 aydir ciktigim sevgilimle gecircem bu sene bu günü. persembe günü buluscakmiyiz diye sordu bana, kesi birsey aldi yaa ne bileyim birsey hazirladi bilemiyorum. ya olurda gercekten bana birsey verirse, ben vermezsem ayip mi olur? ben hic hazirlanmadim acikcasi hicbirsey düsünmedim. kizlar siz sevgililer gününde erkege birsey aliyormusunuz? simdiden yardiminiz icin coook tesekkürler, herkese +1

0|0
7|5

En İyi Erkek Görüşü

• boşver zorunlu hissetme

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• balıkçı yaka kazak al. meselam herkezin hayatına kimsez karışamaz. ha nasıl karışamaz. ben bu şekil geyinirim bu bayan o şekil geyinir, şu şekil geyinir. ha hiç kimse kimsenin hayatına karışmaya bi hakkı yok. özgürlüğü bidir. ha baş örtü kurban olduğum yaresullahtan gelebilir ama lakinki öyle değildir. yorumlamam bu kadar

0|0
    0|0
  • birşey alman gerekir insan kendisine hediye alınınca mutlu olur bunun kızı erkeği yoktur.

0|0
    0|0
    • ama iste o bana bisey alcakmi bilmiyorum

• Sen ona verecegini vermişsindir zaten hediye alip masrafa girme

0|0
    0|0
  • Hediyenin büyüğü küçüğü olmaz al bişey ver gitsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• alman lazım tabiki. onun kullanabilecegi bir sey al. mesela saat veya kazak türü.. snra ki sevgililer gününde daha farklı seyler alablrsnn..

0|0
    0|0
    • ama iste sorun su ki, ben onun bana birsey alcagini bile bilmiyorum yani öyle seyleri önemsiyormu bilmiyorum :S

• sana gerckten dger veriyorsa birsey alır. sonucta sevgililer günü ve sen onun sevgilisisin. o almayıp sen alsan da bu onun sana verdiği degeri gösterir..

• ne gerek var almaya , sevgililer günü ne ki ?

0|0
    0|0
    • iste hic yasamadim bnu bilmedigim icin neyapcagimi bilmiyorum, acaba o bisey alcakmi ve benden birsey bekliyormu bilmiyorum ya :(

• tatlım o sevgilin yabancı değil , konuşurken sor bu gün senin için ne anlam ifade ediyor diye eğer önemsiyorum derse alırsın mecbur ama görüşünü sor. bana göre dünyadaki en saçma gün

• bencede. cok sacma..

• tabiki alacaksın ama bırak onunki daha abartılı bisey olsun o kadar abartmana gerek yok bi fotografını cerceveleyip ona versen bile yeterli olur :)

0|0
    0|0
    • iste sorun o, hic bunu yasamaigim icin o bana birsey alcakmi bilmiyorum mesela

• bulusalım filan dedigine göre alcaktır sen bi de beni düsün 14 subatta dogmus sevgilim

• bencede al yanında dursun o verirse sende verirsin vermezse sende verme .Çünkü sen verirsen ve o almamışsa o kenndi kötü hisseder almadım diye.Almamşsada sakla hediyeni onun doğumgününde verirsin:)

0|0
    0|0
  • bence almalısın.onun alıp almayacagından emin olmasan da almalısın.

0|0
    0|0
  • ben de sevgilimin bana hediye alıp almayacağını bilmiyorum.. sadece onun annesine çiçek göndermeyi düşünüyorum.. onu dünyaya getirdiği ve bugün hayatımda olmasına vesile olduğu için teşekkür etmek istiyorum.. bana bir şey almadığında bende ona almamış olacağım için bu beni rahatsız etmeyecek .. almışsa eğer, benim annesine gönderdiğim çiçek ona bütün hediyelerden daha güzel gelecek.. .

0|0
    0|0
  • al tabi.küçük de olsa bir şey ver.mahcup olursun o verdiğinde.paran yoksa bile evde bir şeyler yapmaya çalış.

0|0
    0|0
Yükleniyor...