Bizim kızların havalı olmalarının nedeni ne olabilir??

Abazanların kızlara güzelsin diyerek egolarını tavan yaptırmalarımı yoksa babalarının zengin olmasımı? % 80i böyle

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ülke değiştirmek gerek ciddiyim bak kardeşim.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• evde babamis simartir disarda diger erkekler simartir bizlere tavan yaptirirlar. durum boyle olunca biz havali olmayipta kim havali olacak. ama bazen disardan havali gorunuyoruz biraz tanimacak icin zahmet etseniz oyle olmadimizi anlarsiniz. uzaktan havali duranlarin hepsi oyle cikmiyor bazen cok icten samimmi cikanida var. herkesi ayni kilifa koymamali :)

0|1
    0|0
    • İyide 2 tanesi 3 tanesi böyle çıkınca iyi olmuyor. Erkekte kendini ezdirmek istemiyor. Samimi olarak söylüyorum hoşlandığım kıza senden hoşlanıyorum demiyorum ya dalga geçer bir tavırla terslerse onurumu ayaklar altına alırsa diye çekiniyorum

• -Erkeklerimizin yolda giderken salya akıtarak laf atmaları

-Kızların kendi aralarında birbirlerini pohpohlamaları ( ahh tatlım ne kadar da yakışmış çok güzelsin )

0|1
    0|0
  • her ikiside

0|0
    0|0
  • türk kızlarının çoğu böyle malesef.

0|0
    1|0
    • Sonrada erkekler neden duygularını belli etmiyorlar diyorlar. Tabi etmez adam gururunu kırıyor insanın

• kendilerini mükemmel ve vazgecilmez zannetmeleri yüznden!

eeh abazalarda egolarini pushluyolar tabii!

0|0
    0|0
  • Belkide kız çok iyi bir okulda okuyor, geleceği parlak, zeki.

Bide bu açıdan bakın.

1|0
    0|0
    • Okusun ne var bunda daha iyi işte insanları aşağılamaz duygularını hiçe saymaz. Empati kurabilir. Zaten zenginliğiyle caka satıyorsa Adriana Lima dan daha güzel olsa bile suratına bakmam

Erkekler Ne Diyor 5

• her insanda güzel bir nokta vardır artniyetsiz

0|1
    0|0
  • en çirkininin bile dotunu kaldırıyorlar.

0|1
    0|0
  • Uçak kendi kendine kalkmaz, vardır bir pilotu illa.

1|4
    0|0
  • kendini beğenmişliklerinden kaynaklanıyor çok bi sikim zannediyolar kendilerini karşılarına birisi çıktığında kıvanç tatlıtuğ arıyolar amk yakışıklılık hikaye önemli olan iç güzelliği ama bu beynini siktiklerim hala çözemediler

0|2
    0|0
  • Abazanların kızlara güzelsin diyerek egolarını tavan yaptırmaları

Bende bunu yazacaktım, sen yazmışsın.

0|1
    0|0
Yükleniyor...