Kızlar saçlarınıza nasıl bakıyorsunuz?

Kızlar saçlarınıza nasıl bakıyorsunuz?Kısaca anlatır mısınız?Kullandığınız ürünleri...

0|0
17|4

En İyi Kız Görüşü

• Saçlarım benim için çok önemli. Ve çevreden de çok iltifat alırım saçlarımla ilgili.

Çünkü çok özen gösteriyorum. Bir kere şampuan alırken içerikleri mutlaka okuyorum. İçinde sls bulunduran şampuanlardan koşarak uzaklışıyorum. Şu tarz şampuanlarda daha çok tercih edilmeli; link

Bunun dışında doğal ürünlerden zeytinyağı ve baldan faydalanıyorum. Zeytinyağ bakımını haftada bir mutlaka yaparım. Bazen iki kez de yapıyorum (özellikle kış aylarında)

Son zamanlarda yaygınlaşan argan yağından da faydalanıyorum. 3 ayı geçiyor kullanalı, baya olumlu sonuçlar almaya başladım. benim kullandığım şu; link

link

ve şu da baya etkili; link

Tabi bunlar kozmetik destekler. En önemlisi beslenme. Omega 3 haplarından içiyorum hergün. Proteine vs dikkat etmek lazım. İçten beslemek lazım saçı.

Ama kozmetiklere de bayılıyorum :)

Ve bir de en önemli nokta, eskiden çok fazla düzleştirirdim saçımı. Artık düzleştirici, maşa gibi saçı kıran ürünler kullanmıyorum.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• badem yağlarıyla beslerler

1|0
    0|0
  • aynada bakarlar herhalde

1|0
    2|0
  • ben her gün yıkarım

1|0
    0|0
  • Gözleriyle bakıyolardır büyük ihtimalle

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Nude şampuan, aynı seriden saç kremi, aynı serinden saç spreyi. Haftada 1 saç maskesi. Amwayin çok iyi saç serumları da var.

1|0
    0|0
  • saldım saçları uğraşmıyorum artık.

1|0
    0|0
  • dove kullanıyordum elidora geçtim elidor mor saç düzleştirici sampuan sarı dökülmeye karsı krem ve dove'un boyalı saçlar için maskesini kullanıyorum bide 1-2 ayda 1 kez saf zeytin yağını 2 saat sacımda bekletiyorum ayrıca saçlarımı dipten değil önce uçlarını sonraa diplerini ensonda tamamını tarıyorum

1|0
    0|0
  • şampuan olarak bioblas kullanıyorum.içine çamterebentin yağı katıyorum.gliss saç bakım maskesi kullanıyorum.fön kullanmadan yada maşa kullanmadan önce sıcaklık koruyucu kullanıyorum

1|0
    0|0
  • Kil, kına ve doğal zeytinyağılı sabun kullanıyorum.

1|0
    0|0
  • John Friedanın şampuanı ve bakım kremini kullanıyorum. Saçlarımı yıkadıktan sonra body shoptan aldığım bir ürünü sürüyorum saçlar yatışsın diye. Haftada bir bakım yapmaya başladım çünkü saçlarım ince telli çabuk kırılıyor.

1|0
    0|0
  • Saçlarım bukleli olduğu için sık sık saçlarımı gliss ile yıkarım .Haftada bir kez de saçıma zeytinyağlı sabun kullanırım.

1|0
    0|0
  • Elidor şampuan kullanıyorum içine çamterebentin yağı ekliyorum çok güzel yapıyor saçlarımı. düzleştirmiyorum,fön yaptırmıyorum,boyamıyorum kendi halinde sağlıklılar.

1|0
    0|0
  • avon argan yağlı saç serumu ve fyto nazar değmesin ama çok güzel saçlarım var kurtma makine kullanmıyorum ve çok düzleştiricide kullanmıyorum

1|0
    0|0
  • Kendi halinde.

1|0
    0|0
  • Haftada bi bitkisel maske duştan çıkıncada Avonun durulanmayan saç kremi

1|0
    0|0
  • Bioblas kullanıyorum şampuan+saç krem+bakım kremleri vs. tavsiye ederim.

1|0
    0|0
  • yıkıyorum sadece o. biarada saç dökülmesine karşı ozoderm kullanıyordum ama sıkıldım bıraktım

1|0
    0|0
  • sampuan sac kremı okdr

1|0
    0|0
  • Ayda bir şaç bakım yağı kullanıyorum.Onun dışında birşey yapmıyorum.

1|0
    0|0
  • aynanin karsisina gecip bakiyorum dermisim:D

o degilde, ben hic birsey yapmiyorum. sampuan ve conditioner kullaniyorum bu kadar. hani o kremler varya krem sac maskeleri falan, sanki onlar sacimi daha fazla yipratiyormus gibi geliyor nedense.

1|0
    0|0
Yükleniyor...