Sevgilİnizin telefonunu kurcalar mısınız?

siz ne düşünüyorsunuz bu konuda arkadaşlar? yani siz telefon kurcalar mısınız ? kurcalamaz mısınız? bu kıskançlık göstergesi mi ? yoksa sadece merak mı ? biraz ilginç bir konu bence

0|0
43|49

En İyi Erkek Görüşü

• Kurcalamak__? İçine kendi yazdığım yazılımımı kopyalayıp şu an nerede? bu gün kimlerle nekadar konuşmuş?kimlere mesaj atmış? kimlerden mesaj almış? Sosyal paylaşım sitelerinde kimlere neler yazmış?vs.vs.vs? Bunların hepsini rapor şeklinde alabilirim... Ama bunu kız ile birlikte iken değil kızdan ayrılmam gerektiğinde kullanırım :)))

Şaka bir yana bu dediğim olayı 1 kez yaptım ve kesinlikle tavsiye etmem, psikopata bağlarsınız, bırakın partnerinize güveni, insanlara güveniniz kalmaz...Herkezin özel hayatı kendine özel, bırakın öyle kalsın...

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 48

• mutlu bir beraberlik istiyorsanız eğer huzur dolu yaşamak en önemli olan KARŞILIKLI GÜVEN dir. Bu bir güvensizlik belirtisi değildir Asla yanlış anlamayın. Böyle yapmanız yani karıştırmanız BEN SENİNLE İLGİLENİYORUM havası verecektir. Zaten gerçekten seven insan kıskanır ama güvenir...

2|0
    0|0
  • Bizzat birbirine kaçan arkadaşlarım var. Aga ben güveniyorum diyip 2 ay sonra istanbula kaçtı sevdiği kız. Kimseye güvenilmez.eğer seviyorsan herşeyi kontrol altına alıcaksın.Telefon karıştırmak bence gayet normal,gözün dışarda değilde sevgilini seviyorsan Sende bunu ters karşılamazsın eminim :)

0|1
    0|0
  • kurcalamam

2|0
    0|1
  • Güzel oyun varsa rekorunu kırmadan bırakmam!

Güzel oyun yoksada yılan oyununu indirir rekorumu kırar bırakırım.

0|0
    0|0
  • Ben kurcalamam. Çünkü ne okuyacağım belli değil, o an belki başka bir düşünceyle yazılmış şeyi yanlış anlayabilirim. Paranoyaklaşmaya gerek yok.

Ayrıca özgüven veya ilişkiye güven problemi ile alakalı olduğunu da düşünüyorum. Yapmamak en doğrusu.

0|0
    0|0
    • bencede ama insan merak ediyor yinede

• bu sözü cok sevdim :D

• :)

kills olacak bu arada, yanlış yazmışım.

• Paranoya halini almadığı sürece sorun yok... Bunu artık mutlaka yapılması gereken bakmadığın zaman ya da bakılmasını istemediğin zaman "kesin aldatıyor" olarak değerlendirmek te çok yanlış. Sonuçta bunu sınıfa gelen bir müfettiş gibi düşünebiliriz. Arada sırada yapılabilir...

0|0
    0|0
    • hmm mantıklı.. yani birazda olsa merak ediliyo bence

• sevgilim yok, olursa da kurcalamam, kendisine ve birbirilerine güvenenlerin ''telefon kurcalama'' olayına gireceklerini de düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • kurcalamam ama yalan yok huylanmışsam çok belirgin bir neden varsa, yani birşeyler olduğuna kanaat getirmişsem o zaman kurcalarım. ayıplayan olabilir bunu ama yalan yok. dediğim gibi bu son noktada artık artık birşeyler bulacağıma emin olmuşsam yaparım

2|0
    0|1
  • güven konusu ben bırak kurcalamayı hergün internetten girip bakıyorum benden başka bir numarayla mesjlaşmış mı yada konuşmuş mu die bakıyorum benden başka bir numara varsa kıyamet kopar.D

0|0
    0|0
  • çok saçma ve rahtsız olduğum bi konu.1.5 senelik ilişkimde hiç bi zaman değil sevgilimin telefonunu kurcalamayı elime bile almadım.güvendiğim için aklımın ucundan bile geçmedi.ama kız arkadaşım devamlı "canım sıkıldı" bahanesiyle kurcaladı telefonumu,hem bana güvensizliği her seferinde yüzüme vuruldu hemde her seferinde rahatsız oldum kendime yapılmasını istemediğim şeyi ona hiç yapmadım çünkü.kısacası güven önemli

1|0
    0|0
  • ilk başlarda değil ama bi süre sonra bakarım rehbere falan istediğim kadar güveneyim bakarım.

0|0
    0|0
  • Telefonunu Kurcalayacağın biriyle neden çıkıyım ki ?

1|1
    0|0
  • Kurcalamamı gerektirecek biriyle sevgili olmam.

2|2
    0|0
  • ben onun telefonunda oyun oynuyorum. o kurcalamaya istekli sanırım ama ben sevmediğim için öyle şeyleri o da kurcalamaz.

0|0
    0|1
  • En fazla çektiğim fotoğrafa bakarım.

0|0
    0|0
  • Sevgilim uzakta ama gittiğim en yakın zamanda kurcalayacağım. Bunun ona güvenmememle alakası yok, kıskanç biri olmamla alakası var. Birine selam bile verilmişse ben bu işin şarap çanağına başlarım arkadaş

0|0
    0|0
  • kurcalarım hayatımı birleştireceğime inandığım insanın telefonun kurcalarım

0|0
    0|0
  • Güvensizliktir bu başka bir şey değil. Yapmam: yaparsa izin veririm. Ama böyle bir durum olmadı hiç. Güven olmazsa ilişki zaten bitmiştir; uzatmalar oynanıyordur..

0|0
    0|0
  • 1 kez kurcaladım kötü son ile karşılaştım. Hadi gelde kurcalama

0|1
    0|0
  • Kurcalamam...

0|0
    0|0
  • Ben bi ara çok takmıştım. Sürekli mesajlara fotoğraflara bakıyodum ama kızlar bundan hoşlanıyor. Yani boşverin kurcalamayın :)

0|0
    0|2
  • ben kurcalamam

karşımdaki telefonumu kurcalarsa seste çıkartmam

açıklamasını yapamayacağım bir şey yok çünkü

0|0
    0|0
    • hiç mi merak etmessin kimle mesajlasmıs ? ne konusmus kimel konusmus

• hmm bu da güzelmiş

• Kurcalamam, Kurcalamak istersede kurcalatmak. kurcalamak isteyen kız benden eksiyi alır. Özgüvensiz görürüm onu

0|0
    0|0
  • özel eşyalar kurcalanmaz. bu ona karşı saygısızlıktır

0|1
    0|3
  • alsın ne yaparsa yapsın ... ben kurcalamam ama :)))

0|0
    0|0
  • kurcalamam

0|0
    0|0
  • kendime güvenim tam.. ayrıca psikolojik olarak da sağlıklıyım.. neden kurcalayıp kontrol edeyim paranoyak gibi...ayrıca dediğim gibi kendime güvenim tam bi halt ederse kendi kaybeder ...

0|0
    0|0
  • tek kelime ile saygısızlıktır

saygısızlığa da tahammülüm yoktur

1|0
    0|1
  • kurcalamam kurcalatmam. eğer onun benimle paylaşmak isticeği birşey varsa paylaşır zaten :D

0|0
    0|0
  • asla güven olayı var sonuçta güvenmesem sevgilim olmaz

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    18

Kızlar Ne Diyor 43

• nadir bakarım. sık sık bakarsa kıskançlık nadir bakarsa merak olur.

1|0
    0|0
  • Kurcaladım çok zmanında sonra sınırlenmemek için bıraktım..

Kımse kurcalamam demesin herkes bakar..

0|0
    0|0
  • Eski sevgilim telefonunu hiç göstermezdi ne şifresi ne bişeyi hiç bişeyini bilmiyordum. Okuldayken bi gün şifresini girerken gördüm. Ama benim girme fırsatım olmadı sürekli ya cebine koyardı ya çantasına bi türlü fırsat olmuyordu tam 1.5 hafta bekledim o telefonu açmak için ve hedefime ulaştım sırada unuttuğu bi gün aldım telefonu kızlar tuvaletinde kurcaladım faceye girdim haklıymışımda bizim çıktığımız hafta sayısı kadar kızla konuşuyormuş :D:D Telefonu eline verdim bitti dedim sinirlendi yere vura vura parçaladı. Oh olsun :D Kızlar merak ettiğiniz bişey varsa durmayın araştırın o şeyi. Erkelere güvenmeyin güveniyormuş gibi yapın ama güvenmeyin.

1|0
    0|1
  • insanlar birbirlerini kontrolleriyle engelleyerek ellerinde tutamazlar! en iyi seçimler, özgürce yapılan seçimlerdir! kıskançlık farklı şeydir, kontrolleriyle engellemeye çalışmak farklı. kimsenin telefonunu kurcalamadım, kimse de benim telefonumu kurcalamaz. saygısızlıktır bence..

0|0
    0|0
  • telefon kurcalamak, facebook şifresi istemek falan iyi şeyler değil bence. sevgililer arasında bi sınır olmalı diye düşünüyorum. birbirinizin özeline bu kadar girince ilişki yalama oluyor, 4 yıllık ilişki deneyimiyle sabitledim konuyu :)

0|1
    0|0
  • Olsa da kurcalasam.

0|0
    0|0
  • adamina bagli, genelde kurcalamam ama kurcalanmasi gereken adamlar var ki parmagimiza bok bulasiyor... güvensizlik diyen arkadaslar güvenebilmek icin güven yaratilmasi lazim, güven varsa zaten bakilmaz.

0|0
    0|0
  • 5 yılda 1 kere kurcaladım onda da bırıleyırle flort ettıgını gördum. hep mı aldatıldım da kurcalamadıgım ıcın farkında dııldım yoksa ıcıme dogdu bı kere kurcaladım onda da bı pıslık mı buldum bılmıyorum.

boyle telefon kurcalamak fılan hoş şeyler diil esasında, adet halıne gelmemelı. olur bırıyle konusuyordur kımle konustun yada ne yazmıs fılan denır de bi şüphen yoksa kurcalamayacaksın, ama şüphe varsa kurcalayıp kanıtı yüzüne vuracaksın.

0|0
    0|0
  • Kurcalarım meraktan izinde verir yani

1|1
    0|0
  • Hiç karıştırmam ben medeni biriyim

desem de

sen inanma.

0|0
    0|0
  • Kurcalamamı gerektirecek biriyle sevgili olmam

0|0
    0|0
  • telefonu kurcalamak gerksiz. yapcak olan insan her türlü yapıyor zaten. misal erkek arkadaşımın bütün şifreleri vardı facede kızlarla konuşup hemen siliyordu hotmail hesabından girip baktıgımda anlamıştım milletle mesajlaştıgını bende zannediyordum kimseyle konuşmuyor. boş yani kurcalamk gereksiz.

0|0
    0|0
  • ben bir şey bulcağm için değil öylesıne denk gelirse bakıyorum güven problemimde yok ama bakıyorum yani :)

0|0
    0|0
  • olursa kurcalarım :D ama güvenmediğimden değil öylesine

0|0
    0|0
  • Kurcalamam , kurcalattırmam.

0|1
    0|0
  • bol bol oyun oynarım gerisi saygısızlıktır bence ayrıca güvenim tamdır.

1|0
    0|0
  • Telefonu izinsiz kurcalamam sansen izin alirim izin verirse ici rahat ki ondan veriri direnirse vardir brsey : )

0|0
    0|0
  • Ben kurcalamam asla

0|0
    0|0
  • Edepsiz.

0|1
    0|0
  • en nefret ettiğim şey telefonuma ve çantama dokunulmasıdır buyüzden sevdiğimin cüzdanına ve telefonuna dokunmam

0|0
    0|0
  • kurcalamam. bir şey bulursam ben acı çekeceğim o değil! korkağım bu konuda. Arada kurcalarsam soğuk terler dökerek kurcalıyorum.

0|0
    0|0
  • olsa kurcalarm :))

0|0
    0|1
  • elimi sürmem.. oda benimkini kurcalayamaz izin vermem.. yaptıgıyla yaptıklarımı sınırlar, yapmadıklarıyla yapmadıklarımı sınırlar... ona göre ..

0|0
    0|0
  • Kurcalarım. Kurcalamasında da bi sakınca görmem. Saklayacak bir şeyim yok.

1|0
    0|1
  • Kurcalar,ben de kurcalarim

0|0
    0|0
  • kıskanclık tabiki hatta güvensizlik bile denilebilir bazen

0|0
    0|0
  • Kurcalamam.

0|0
    0|0
  • kurcalamam kurcalarsam bırseyler karıştırdıgında tedbir alır