Hem beni arama diye kızdım hemde deli gibi aramasını istiyorum of !

merhaba bizim ilişkimiz yaklaşık 5 ay sürdü ve o bana seni daha fazla üzmek istemiyorum diyerek bitirdi ilişkimizi 1.5 ay sonrada hiçbişey olmamış gibi selam yazdı bnde cevap vermezsem onu umursadığımı düşünür diye cevap verdm çok soğuk bi şekilde bundan bi 40 gn snra bişeyleri bahane ederek yeniden yazdı bn hala deli gbi barışmak istediğim için cevap verdm bu sefer arkadaşça konuştm ama o hala barışma yönünde bi adım atmadı 20 gn snra bu sefer ilk mesajı bn attm yine arkadaşça konuştkama bn snra pişman oldm ve ona bzm arkadaş kalamicamızı attığı mesajların bni mutsuz ettiğini hiçbişey olmamış gbi davranamıcamızı söyledm o da bni mutsz ediyosa bidha yazmicağını amacının sadece nasıl olduğumu sormak istediğini bni kırmak istemediğini soyledi. arkadaşlarım çok yalnız hissederse yine mesaj atacağını söylüyor bu yazdıklarımı umursamazmış o zmn şimdi de size soruyorum işte sizce de aynı mı tekrar mesaj atabilir mi ?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bence sende ilişkinin bitmesinin ardından düştüğün boşluktan dolayı onu özlediğini ya da yeniden başlayabileceğini düşünüyorsun... Şundan eminim ki; yeniden başladığınızda 1-2 ay içinde yine aynı eski yaşananlar tekrarlanacak...

Bence bir süre bunu düşün...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• senden hareket bekliyor o biitrdiği için senin onu iyi karşılamayacağından korkuyor ve bu yüzden de senden bir hareket bekliyor onu çay içmeye filan davet et sonra imalarda bulun cesaretlendir sane:"seni hala çok seviyorum sensiz yapamadığımı anladım 1.5 ay geçmedi bir türlü çok pişmanım beni affet" filan diyecek bak gör sende hemen atlama biraz bekle ki değerini bilsin biraz şöyle ne saçmalıyorsun filan baktın üzüldü tam gidecek gül ve bende seni seviyorum de çok güzel olcak İnşallah

0|0
    0|0
    • çay içmeye çağıramam ki o da bende farklı şehirlerdeyiz artık bn daha nasıl bi adım atayım ki mesaj attım bnde onun yaptığını yaptım daha napabilirim ki ?

• farklı şehirlerde aşk çok zordur bikere güvenemezsin napıyo nerde geziyo diye en azından istediğin an yanında olabilmelisin bence boş şeylerin arkasından sürüklenmeyin

• O zaman telefonla ara imalarda bulun ağzını ara cesaretlendir kendisi açılacaktır biraz zor olur ama olur o seni çok seviyor ve unutamıyor vazgeçemiyor güven bana

0|0
    0|0
  • Bunu bana yazsan seni telefonumda engellerim be

0|0
    0|0
  • Git kendini köprüden at..

0|0
    0|0
  • bence aynı şeyi tekrarlar sen hiç bulaşma

0|0
    0|0
  • bu işler hep böyledir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• O nasıl bir dengesizliktir öyle.

0|0
    0|0
    • bn sadece bni her istediğinde elde edebileceğini düşünmesin istedm bi başkasını bulamadığı için yazıyo biliyorum ama napayım kendimi engelleyemiyorum

Yükleniyor...