Boğaziçi matematik öğretmenliği nasıl?

Bu sene sınava gireceğim başarılı bir sayısal öğrencisiyim ve öğretmenlik istiyorum.Şu an bana en mantıklı gelen bu.Bir de özel derslerden çok kazancı olduğunu duydum( eğer yetersiz bulursam maaşı diye) bildiklerinizi benimle paylaşırsanız sevinirim. :)

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• Muhteşem bir okul herkese nasip olmaz herşey gönlünce olsun

2|0
    0|0
    • insallah sınavlarda yüksek yapıyorum ama sınav heyecanı belli olmaz :)

• daha bir heveslendim bak simdi :D

• Gönlünce olsun ;)

Erkekler Ne Diyor 3

• benım bı tanıdık boqazıcı matematık okuo.. cocuk boqazıcıne qırdı..bı sene qecmeden altına araba cektı.. zenqın muhıtlerde özel ders verıodu.. kafası zehır tabı.. ama 2, öqretım yazarsan harcları baya bahalı..

2|1
    0|0
    • Evet biliyorum benim sordugum kişi mat ögr. di 10 milyar gibi ucuk bir fiyat kazanıyor ayda ben de istiyorum ama harcı biraz pahalı

• :) bol sans.. ınsallah kazanırsın.. cocukların cok sanslı olucak sımdıden bellı.. :) hersey qonlunce olsun..

• Tesekkur ederim insallah :)

• matematiğin iyi ise bence öğretmen olup kendini harap etme gir memurluğa iyi bir yaşamın olsun öğretmenlerin durumu ortada

1|1
    0|0
    • alında bunun için Boğaziçi istiyorum üniversite onemseniyor memurluk degil tam istegim bir tanıdıgım bu bölüm ve üniversiteden mezun uçuk bir maas kazanıyor zaten sadece özel dersten bir de ögretmenlik istedigim için bunu söyledim

• İyi günler küçük kız :)

• tesekur ederim size de :)

• Kazansam yazardım direkt :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bir sayısalcı olarak evet gayet güzel bölüm :) , oku canım da kpss de üniv. bakmıyorlar , özel çalışacaksan faydasını çok görürsün.

1|1
    0|0
    • Zaten özel ders vermek için cok faydalı oluyormus bir de olimpiyat hocası olmak istiyorum boyle bir hoca olmak benicok mutlu ederdi

• özel ders için olabilir evet , ama olimpiyat matematiği mantık , zeka hız üzerine , yorumla görme , anlatma yeteneğinde çok önemli

• sonunda kpsye girmek gibi bi aptallık yapmıyacaksan oku. biçok kişi yeaa özel ders falan diyip gereksiz yere bu bölümü okuyup sonra kpssye kasar. sen de onlardan olma.

2|0
    0|0
    • amacım olimpiyat hocalıgı yapmak ayrıca ek olarak özel dersten cok kazanan bir akrabam var bu bölümde ben aslında daha cok idealist bakıyorum simdilik:) o yüzden ikisi dengeli olsun dedim ac kalmıyayım ve sevdigim işi yapayım niyetim bu

• Tabiki iyi de hele bir kazan bence cünkü puanı da güzel :)

1|0
    0|0
  • bence yazma ya. egitim fakultesine gitme yani.

0|0
    0|1
    • ne yazabilirim ki baska digerlerini istemiyorum

• Öğretmenlerin çoğu maaşını özel derslerden alıyor. Özellikle sayısal branşa sahip olanlar.

Okurken 50-70 arasında verirsin saatini, mezun oluncada 100den aşağı vermezsin.

Bence öğretmenlik istiyorsan kesinlikle olmalısın.

2|0
    0|0
Yükleniyor...