Fitness kilo vermede etkili mi? Yardım?

Fitnessa yazılmak istiyorum. 1.62 boyunda 64 kiloyum. Diyette yapacağım. Sizce fitness etkili mi?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Kilo vermek icinen guzel yontem doktor kontrolunde olmnasi kosuluyla diyettir. Fittnessi spor yapmak, vucut gelistirmek, kad yapmak icin var, kilo vermek icinde gidenler var ama dogal bir sekilde kilo vermiyor, yakici bircok etkenler kullaniyorsun, o yuzden en etkili yontem diyet..

1|0
    0|0
    • Diyet okey ama doktora gittiğimde bana herkese verdiğini düşündüğüm standart diyet kağıtların verdi. Normal 2 dilim ekmek peynir domates yumurta vs bunlar zaten benim yediğim şeyler bu yüzden farklı ve etkili br diyet arıyorm

• Teşekkürler düşüncen için

En İyi Kız Görüşü

• dans en etkili bnce

1|0
    0|0
    • Zumba?

• her çeşit olur hareket bol bol :) vee su :)

Erkekler Ne Diyor 10

• Doğru hocalarla çalışırsan evet.

1|0
    0|0
  • Kilo verme, kas yapma vs vs yüzde 70 beslenmeye bakar, diyetlerden bu zamana kadar hiç haz etmedim gereksiz sağlıksız şeyler, alkali beslen HIIT antremanları yap verirsin zaten.

1|0
    0|0
  • Fitness gayette etkili olur ama kardiyoda yapmalısın. Kardiyo yağlarını eritir fitnessda sıkılaştırır. Aslında bayanlar için en etkilisi fitness ve pilatesin beraber yapılması

0|0
    0|0
  • fazlasıyla etkili doğru yolu bulmuşsun diyorum.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle en etkili kilo verme yöntemi fitness yardımcı olabilirim sana antreman ve beslenme de.

0|0
    0|0
  • kesınlıkle 3 temel faktor 1 dıyet 2 fıtness 3 cardıo

0|0
    0|0
  • Dikkatli çalışıp doğru beslenirsen evet

0|0
    0|0
  • etkilidir ama bırakırsan yine şişersin iştahın artar plates öneririm sana

0|0
    0|0
    • Daha önce pilates denedim faydasını da gördüm. Ama fitness denemek istiyorum

• sen bilirsin dene ama fazla ağır çlışma o zaman cardio yap fitliğini koru kas yapmayacan zaten

• Fit değilim ki koruym. s fit olmak istiyorumm

• Pilates daha etkili

0|0
    0|0
    • Fitnessı da denemek istiyorum

• Amaç zayiflamak sanirim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Etkili 😕

1|0
    0|0
  • Diyete asıl. Fitness la sıkılasirsin cevrendekiler hemen farki anlar ama kilodaki rakamin oynamasini istiyosan diyet sart

0|0
    0|0
    • Aslında kalcam ve bacaklarım normal. Göbeğimde yok ama yanlarım oldukça geniş gösteriyor

Yükleniyor...