Sizce kickboks mu boks mu?

Dövüş bilenler bi baksın

arkadaşlar öncelikle merhaba:) Sİzce KickBox mu Box Mu

0|0
5|21

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Ortalama 2 senedir kickbokscuyum :)

Hocasına bağlı olarak değişir bide amacına

Mesela bizim hocamz komando dansı bile yaptırdı, dönşmlü olrk farklı ağrlklarda falan çaştrrdı

Ama kickboks benm için aşk öyle diyim

Hem tekme hem yumruk daha ne olsun ki ;)

0|1
    0|0
    • ilk başta dayak çok yedinmi bide benım kalıplı bırıyım cok çevik değilim fakat güçlü sayılırım sence boks a mı gitsem yoksa kıckboks a mı? 16 yaşındayım

• Kickbox. Boxta bir süre sonra sıfatın kayıyo.

0|1
    0|0
  • bence savunma sporu olsun taekwondo şiddete ne gerek var :D

0|0
    0|0
  • 2 aylık kickboxcuyum ve kickbox diyorum kardeşim :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Bence muay thai . Kick bokstan daha kapsamlıdır daha serttir bir diz dirsek bu kadar etkilimi gerçekten diye sorarsınız kendinize .

0|0
    0|0
  • kickbox :) zamanında gitmistim cocukken beni kızdıranları döverdim :D

0|1
    0|0
  • Neye göre istediğine bağlı. Dünyada saygı görmek istiyorsan Boks'tan üstün spor yoktur. Asildir. Fakat sokakta, trende, otobüste işe yarasın diyorsan Kickbox tam bir 'street fight' sporudur. Kariyer düşünüyorsan hızla yükselme şansın var Kickbox'ta ama dünyada ismini duyuran en büyük sporcular Boksörler'dir ring dövüşlerinde.

0|0
    0|0
  • kickboks muay thai den görülmüş ve onun daha küçük çaplı bir spor muay thai daha geniş çaplıdır kixkbokstan kat kat iyidir boks kickboks muay tekwonda yapmış biri olarak söylüyorum boks ve muay thai en iyileri boksta yumrukların çok güçlenir daha sert bir spor istiyosan muai thai bu aralar kung fu-wing chun çok moda türkiyede çok az yerde eğitim veriliyor bulabilirsen git

0|0
    0|0
  • xbox

en iyi dovusler orda haci

0|2
    0|0
  • Hiç düşünme kickbox ama bunlar savunma sanatıdır, kimseyi dövmek isteği ile öğrenilmemeli. Amaç kimseye zarar vermek değildir. Bilginize

0|0
    0|0
  • kick box çok fena yav bi ara fox tv'de gösteriyordu badr hari gökhan saki böle 4-5 üst seviye adamlar çok fena dövüşüyorlar her türlü vuruş var hele boyunlarına başlarına aldıkları tekmeyle bilinçleri kaybolması yok mu off adamı bi kaçs aniyeliğine öbür tarafa götürüyor çok riskli kick box

0|0
    0|0
  • osmanlı tokatını yapıştır gitsin. bak sonra semazenler gibi nasıl dönüyor kendi etrafında :)

0|0
    0|0
  • kickbox cular fizik olarakda boksorlere göre daha atik oluyolar boksörler sadece belden yukarıyı güçlend,ri,rken kikboxcular tüm vucuduyla çalışmak zorunda olduklaruı için kikboxcuysan sırtın yere gelmez

0|1
    0|0
  • ben taekwondo-box-sokak dövüsünü karıstırdım kendime özgü stilim oldu :) kickbox yerine boxu tercih ettim cünkü sokak kavgalarında kick box gardı tutmuyor

0|0
    0|0
  • daha iyi yumruk ve komalık etmek istiyorsan box ha yarı yumruk yarı tekme istiyorsan kick derim ben de box a başlıyorum...

0|0
    0|0
  • tabikide kickbox .hem ellerin hem bacakların dövüşüyor.tabi bu orandada sakatlanma riskin artıyor.ben hem sağlam vurayım hemde fazla sakatlanma riskine girmiyim diyorsan box.ama hangisi daha iyi dövüş için dersen tabkide kıckbox

0|0
    0|0
  • tabiki kickbox

0|0
    0|0
  • KickBox ama

ben sokak dövüşünü tercih ediyorum

Osmanlı tarzı

0|0
    0|0
  • kickbox süper

0|0
    0|0
  • box süper

0|0
    0|0
  • yaşın genç kardeşim git ilk başta Aikido öğren sonra istediğine git derim

0|0
    0|0
  • KickBox yada MMA tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • bence kickbox

0|0
    0|0
  • muay thai...

0|0
    0|0
  • Kick Boks hem fiziksel gelişim açısından, hem de dövüş öğrenme açısından daha iyi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...