Yardım edin lütfen... Kedim..

Lütfen bana yapacak bir şeyler önerin arkadaşlar benim kedim 7 aylık falan 2 gün önce kayboldu dün ablam onu çiftleşirken görmüş sarışın bir kediyle Bu gün ben onu buldum evimizin bitkilerin arkasındaydı tam 3 erkek kedi onun üstüne biniyordu resmen kavga ediyorlardı zaten kedim çok temizdi sokak kedisi olmasına rağmen ama şuan çamurlu çok kötü halde.Taşla kovaladım kedileri Ama yine geliyorlar canlarını acıtmama rağmen , kedide benim arkama saklanıyor birde bir siyah kedi var o kadar iğrenç ki görseniz köpek sanarsınız O hiç yanından ayrılmıyor çok kavga ediyor ve o siyah kedi geçen yıl yavru kedileri öldürüştü ( Napcam ben bana bir şeyler önerin kedim şuan hamile mi ? Dün çiftleştiği hayvanla bu gün kavga ediyordu ve 3 kedide ona saldırıyor şu an ?

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• sabah sabah iyi guldurdun allah da seni guldursun

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• sen okediden umudunu kes hem insanlarda çftleştikten sonfa kavga eder oda etmiş işte ilişkileri normal yani :) şaka çare arıyon ozaman hayvan dükanında bir kedi kafesial oraya tıka gitsin birkaç haftalıgına aklı başına gelir

0|0
    0|0
  • hamile olabilir ve bizim arka bahçeye bakıyorum bazen 8 kedi 1 kediye ya eve alıp çıkarmıycaksın mart bitene kadar yada senin kedi hop hop yani bilemiycem benimde çok kedim oldu ama hep erkek ti

0|0
    0|0
  • deynek sesi al ve köpek sesi cıkar internetten falan telefonuna havlama sesini kaydet kacarlar sonra kedini al evden cıkarma .d

0|0
    0|0
  • sal kediyi sevişsin.en fazla tecavüze ugrar.zaten engelleyemezsin ki cifleşmesini.

yanlız su siyah kediyi anlatısın bana bişeyler hatırlattı ahahahahahahahahah

0|0
    0|0
  • vahh vahhh ne acı bi durum o kedileri mahkemeye ver tecavüzcü diye ömürboyu ceza yerler sende kedine bi hamilelik testi yaptır

0|0
    0|0
  • soran

sen en son ne zaman seviştin

senin sevişesin gelmiş.sen bu zevkten mahrumsun diye kedinede engel olmaya çalışıyorsun

rahat bırak hayvanı be

0|0
    0|0
  • sen kedini evden dışarı salmayacaksın. hamile olup olmadığını bilemem ama kedilerin çiftleşme zamanı daha gelmedi

0|0
    0|0
  • Namus meselesi, kan temizler ancak, öldürmen lazım diğer kedileri.

1|0
    0|0
  • Mart gelmaden ne kavgası bu (:

0|0
    0|0
  • madem sokağa salacan kısırlaştırsaydın

0|0
    0|0
  • 7 aylık falan ? ne demek

0|0
    0|0
  • ultrasonu gönder cinsiyetini bile söylerim:)

0|0
    0|0
  • Biraz sırıtttım normal bu ama :) Yapcak birşey yok ya. Onların özelliği bu. Bırak akısına :)

0|0
    0|0
  • kediniz daha ilk anne olacak sanırım kavga değil onların yaptıkları aslında zarar veriyorsa sorunda olabilir ayrıca erkek kediler yavru kedileri doğası gereği öldürür bunun için anne kedi her zaman erkek kedilerden kaçırır

0|0
    0|0
    • E iyi o zaman zaten kediler hakkında hiç bi bilgim yok ama şu siyah kedi çok fena saldırıyor ya :(

• kendimi bildim bile bileli kedilere aşığım bence pek sorun göremedim

Kızlar Ne Diyor 5

• sarışın bir kedi :D :D :D

0|0
    0|0
  • kedini veterinere götür o söyler hamile mi diye ikinciside kedini başka yere götür yada evde bi yere sakla uzun bi zman dışarı çıkmasın diğer kedilerde unutur onu

0|0
    0|0
  • kediin %100 hamile.

0|0
    0|0
  • idrar testi yap mjk

0|0
    0|0
  • demekki seninki sarışınlardan hoşlanıyor asghdasjkd o dönmez artık unut onu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...