Altının değerinden en iyi sarraf anlarsa...

İnsanın değerinden kim anlar? "Benim değerimi kim anlayacak" diyor musunuz?

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Altinin degerini en iyi sarraf anlarsa, insanin degerini de bir zamanlar sevip te terk eden kisi bir zaman sonra anlar. nasil ki, sagligimizi kaybettigimizde anlaiyorsak gec olsa da oda anlasilir ama gec our. o yuzden gec olmadan sevdiginizin kiymetini bilin ! 3 gunluk dunya icin kimseyi kirmaya gelmez, ha eger uygun degilse acikca bunu ona belirtin , karsiniza daha iyileri cikacagina eminim .

0|0
    0|0
    • EX'ten NEXT olmaz.

• bu konuda herşeyi söyleyebilirim. büyük ya da küçük fark etmez. bir kulağımın arkası kaldı. onu da evleneceğim kadına saklıyorum

• nasil yani ?

Kızlar Ne Diyor 5

• benim degerimi kimse anlamz ölüp gidecem

0|0
    0|0
  • En az benim kadar gururlu ve güvenilir biri.

0|0
    0|0
  • bütün sarraflar emekliye ayrılmış ya da ölmüş.

0|0
    0|0
  • birirnin anlamasına gerek yok insan kendi değerini bilmeli ben bilirim kendi değerimi

0|0
    0|0
  • insanoğlu çiğ süt içmiştir onun menfaatine çalışırken iyardım ederken iyilik yaparken iyi 1-2 gün elini ayağını çek kim yardım etmişş kim iyilik etmiş olur anında satar seni geçmişin hiç değeri yoktur o yüzden insanın değerini hiç kimse bilmez bir tek kişi bilir o da anne anne çocuğunun değerini bilirde çocuk annesinin değerini bilir mi bu biraz tartışılır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• diyorum tabi şunu ögrendim ki hiç kimseye hiç bir şekilde iyilik yaramıyor kötülük yapaca sen den iyisi yok

0|0
    0|0
  • nedendir bilmem ama sarraflar ayrıca insan sarrafıdırda.

0|0
    0|0
Yükleniyor...