Komik Facebook durum güncellemeleri paylaşır mısınız?

arkadaşlarınızın facebook'ında görüp çok güldüğünüz komik facebook durum güncellemeleri var mı? paylaşır mısınız?

Güncellemeler:
katilimlariniz icin tesekkurler arkadaslar hepsi bir birinden komikmis.. katilan herkeze +1 verdim

1|1
42|43

En İyi Erkek Görüşü

• "tedavi kaçınılmazsa sevk almayı bileceksin."

"erkeğin makyajı sakalıdır dediler diye ortalık el kaideye döndü."

"bazı kızları yeni açılan mağazalara benzetiyorum, bekledikleri ilgiyi görmeyince zararına veriyorlar."

"ictigim sigara malbora light, kizlar giymesin artik geyikli tayt :))"

" 800 tl maaş alıp elinde iphone5, cebinde marlboro ile gezen tipler var ya bunlara %50 zam yapsalar kesin taksitle ferrari falan alırlar"

bonus :D :D "muratgilin dami gibisin bi atlayamadim."

9|6
    7|5

Kızlar Ne Diyor 42

• Tam 32 dişi vardır erkeğin ama gel gör ki hepsini de döken ;

- Yalnızca bir dişi'dir..

NISSAN'ı tersten okuyunca hal hatır soran bir arabadır.

Türkçenin zenginliği: Ne la bu? Bu ne la? Ne bu la? La ne bu? La bu ne?

Sen Sen Sen Sen Sen Sen Sen Sen Sen Sen Sen Sen Sen Sen Sen Sen Sen Sen Sen Sen Sen Sen Sen Sen Sen Sen Sen Sen Sen Sen Sen Sen Sen Sen Sen Sen

O kadar tembelsin ki yukarıda 'Sen' kelimelerinin hepsini okumadın,

Bu yüzden aralarından birinin aslında 'Ben' olduğunu farketmedin,

Simdi aradaki 'Ben' kelimesini arıyorsun.

Hepsinin 'Sen' olduğunu yeni anladın

Şu anda kendini Kullanılmış gibi hissediyorsun :)))

4|9
    1|2
  • Bir kaç tane daha :)

Kızlar asla dedikodu yapmaz..

Sadece fikir alışverişi yapar

Teoman müziği bırakmıştı,Gülben Ergen eşini bıraktı,Arda Galatasarayı bıraktı.Hadi be Ajdar ,hadi sende yapabilirsin

Kızlar mutlaka evlenin.. Hiç bir erkek cezasız kalmamalı

Navigasyon Cihazındaki Kadının Sesini Kıskanan Kadına Türk kadını denir ; 'Hayır ... Sola Dön. ... Beni mi Dinleyeceksin O kadını mı?...

Otobüste yanına oturan amcanın 9 liralık hacı yagı senin 100-150 liralık parfümünü bastırır ya ..

İşte iman gücünün kanıtı..

Bana "ışık hızı" nedir? diye sorsalar; cuma gününden pazartesi gününe geçiş anı der, konuyu kapatırım..

DİSCOVERY CHANNEL ; "gizlice avına doğru yaklaşan timsah saldırıya geçiyor.

"YABAN TV;"necmi abi, kafasına vur,kafasına!"

Bir kadın "Efendim?" derse, bu duymadığından değil, söylediğin şeyi değiştirmen için verdiği ek süredir. Köprüden önceki son çıkışın yani, ayık ol

Güvendiğiniz dağlara kar yağdığında en güzel çare zirveye çıkıp leğenle kaymaktır.

İki musluk bir havuzu aynı anda doldururken. bir yandan boşaltan 3.musluğu samimi bulmuyorum. İşi gücü pislik

:)))

1|2
    0|0
  • bir arkadaş mutluluğa tecavüz etsek çoğalır mı yazmış

-lan azgın mısın üzgün müsün bilemedim :D

10|7
    2|1
  • 3|6
    1|3
  • * Prizi yatağına yakın olan kişi seçilmiş kişidir..

*Rüyamda 23 odalı 18 banyolu evim vardı ve ben o kadar nevresim o kadar yorganı nereden bulacağım diye ağlıyordum. pskolojik fakirim.

*Sevgili yapınca Twitter profilini kitlemeler, Facebook'u dondurmalar falan sanırsın İngiltere prensine gelin gitti allahın kezosu.

*Tırnağı takma tırnak, saçı takma saç, kirpikler takma kirpik Allah mı yaratmış, çin malı mı belli değil.

*kızlar! dağınık saç size yakışıyor dedik diye, volkan konak gibi dolaşmayın olum ya.

*Apartman sakinleri ne demek lan? biz müstakil evde oturuyoruz diye kuduruk muyuz, yaramaz mıyız, vebalı mıyız?

al bakalım Şeytan :)

2|3
    3|0
  • +merhaba çok tatlısın kesin sevgilin vardır senin ;))

- yqohhk canım

+ inşallah bulursun iyi günler.

*

hayvanat bahçesinde;

ingilizler: aman tanrımm ne kadar tatlılarr.

türkler: ahmet bak aynı sen.

*

+5 yıl sonra kendinizi nerede görüyorsunuz?

-halay başında.

+yarın gelip başlayın.

(flash tv iş mülakatları)

ahah:D

1|3
    0|0
  • bulamadım.bir tane caps vardı .kız üzgün her noldu diyene özele gel diyordu.en son biri geliyor ne oldu diyor başkası ona özele gitmesini söylüyordu

0|1
    2|1
  • bence bütün boşanmaların sebebi evlilik :D

7|2
    3|3
    • tebrik ederim süper cevap.. :D fakat birşey söylicem.. ks de gözlerinin aradığı herkesin içindeyim aşk olsun :( üzüldüm doğrusu.. demek ki saydığın kişiler kadar normal biriyim bende.. :(

• ya ama hiç saymasydım :/

• çok beğenerek dinlediğiniz hayranı olduğunuz rihanna türk olsa kesin çingene der dinlemezdiniz

3|3
    1|0
  • düştün mü diye soran arkadaşım ; yok düşmedim benim iniş tarzım bu :) buna çok gülmüştüm ama bayağı eskidi sanırım

0|2
    0|0
  • bilmem nerde bilme ne kebabı yiyior..bilmem nerde bilmem ne tatlısı yiyior..ben en çok bunlara gülüyorum gereksiz insanlar:)

0|2
    1|0
  • uzunca zamndır görmeyeli seni

bir başka kadın bir hoş olmuşsun

kollarıma alıpta sarmayalı seni

beyaz peynir gibiydin kaşar olmuşsun :D ajhghasdjhsdfhjdfj

2|3
    2|1
  • 1|4
    2|1
  • hala facebook diye bir site mi var yahu? asdasdf

2|1
    8|4
    • Var. Hemde çok büyük bir üye kitlesine sahip. Geçen senelerde falan 750 milyon üyesi olduğunu duymuştum. Şimdi bir milyar üyeyi geçmiştir. Binlerce sunucu bilgisayara sahip. Milyarlarca para kazanılıyor site üzerinden. Facebook küçümsenmeyecek kadar büyük bir site. Ama ortamı güzel değil

• Haklısın Cangülüm :D

• adam baya açıklamış :)

• Ay canım sınavdan 97 aldığın için mi ağlıyorsun? Üzülme, benim 45’imi kullanarak göz yaşlarını silebilirsin.

Kız hem romantik hem sert erkeği severmiş napalım yani mum ışığındamı tokatlıyalım ..

Tırnaklarını yiyen arkadaşıma ellerimi uzatıp 'al bu sefer ben ısmarlıyorum' dedim. Artık arkadaş değiliz.

"Uyusun da büyüsün" denilerek büyütülen bir neslin sabah erkenden uyanmasını beklemek bence çok mantıksız... daha büyücem ben yaaaa.

Şu kızların resim çekilirken "beni güzel çek" demesini anlamıyorum..makina kızım bu estetik cerrahı değil...

0|1
    1|1
  • Evde penguen beslemek istiyorum lan. Düşünsenize evde paytak paytak yürürken arkadan enseye bi koyucan yuvarlanacak falan çok tatlı lan

Moda olan o geyikli taytları bugün şişman bi kızın üzerinde gördüm. O güzelim geyikler gergedan olmuş.

Annem Süreyya Ayhan'ı görse ''eski atlet'' diye yer bezi yapar.

1|2
    2|1
    • Elin amerikalısı yemek masasını terk edince babası "buraya dön genç adam..", ben terk edince babam "gel buraya it oğlu it, tavrın kime?"

• Buzdolabına yaptığın rutin ziyaret sırasında beklenmedik güzel bir şeyler bulursun ya. O nasıl bir mutluluktur.

0|1
    0|0
  • benim bir anım var facebookta eşimi boşadım aynı anda sülale çevre duydu hiç pişman diğilim iyi yapmışım

1|2
    2|1
    • facebook da esini mi bosadin? nasil yani

yada virgul baska yerdemiydi esini bosadin sonra facebook a ilan mi verdin gercekten anlayamadim

• oh :) allah dusmanima vermesin senin gibi es :P facebook duvarlarinda rezil olmak da var

• o hak etti aldattı beni şimdi o kadınla evli ve mutsuz yalvarıyo bana birlikte olalım diye onu çok sevdim ama hatalarını görmezden gelemzdim

• 800 tl maaş alıp elinde iphone5, cebinde marlboro ile gezen tipler var ya bunlara %50 zam yapsalar kesin taksitle ferrari falan alırlar..koptum

0|2
    1|1
  • ilişki durumları

1|1
    1|1
  • Makyaj yapmadan, sokaktaki bakkala 2 ekmek almaya bile gidememe' hastalığına yakalanmış tüm kızlara acil şifalar dilerim.

:)))

HAHA bu kaldi aklimda :D

0|1
    0|0
  • makyaj ve boyalarınla övünme yollarda güzeldir ama altından kanalizasyon geçer

0|2
    1|1
  • Gs ye Transfer Olanlar Ayri Bi Yakisikliga Sahip Oluyor :p.. buydu

0|3
    1|1
  • sevmek sevilmekdirse eger sevmek sevmemekdir

0|1
    4|2
  • bayan sürücü yoktur Allaha emanet araba vardır :D

0|2
    5|0
  • 22:22 sevgiliniz beni düşünüyo ^.-

2|2
    7|4
  • kimsenin durumuna gülmüyorum bende sorun var herhalde :D

0|1
    2|3
  • + Kanka başka sakızın var mı?
    - Var ama sana yok :D:D
    + Hoccaam arkadaş sakız çiğniyooo

0|2
    0|0
  • bu soru için cidden teeşkkür ederim çok güzel paylaşımlar var içlerinde :)

0|2
    0|0
  • Annem mesajlarımı gördü ''Amk ne demek?'' dedi. Ben de ''A'cayip M'erak E'ttim demek.'' dedim. Bugün mesaj atmış: "Nerdesin Amk"

0|3
    0|0
  • Kızlar Devam
    12

Erkekler Ne Diyor 42

• bir kız, sol gözüne çektiği eyelinerı milimi milimine sağ gözüne de çekiyor sen kalkmış beni sevebilir misin diyorsun. Canını alır ruhun duymaz...

11|5
    1|1
  • +napıyosun askım

-seni düşünüyorum

-günün nasıl geçti

+seni düşünerek

-annenler napıyor

+ailecek seni düşünüyoruz

5|2
    0|0
  • bugün otobüse bindim kent kartı bastım ve arka taraflara geçip oturdum. 2 dk sonra şoför, delikanlı sen kartı bastın mı? ben görmedim duymadım dedi. "ne alaka dayı 1.5 tl için sahtekarlık mı yapcam al bi daha basayım için rahat etsin* koyim" dedim. suratım asık ve giderli bir şekilde öne doğru yürümeye başladım. genç kızlar hayranlıkla beni izliyor, yaşlı teyzeler ve amcalar 'helal olsun delikanlı çocukmuş' diye aralarında fısıldaşıyorlardı. tabi ben de gaza geldim ve herkes buraya baksın lan şahit olun bakın tekrar basıyorum dedim. otobüste ölüm sessizliği oluştu. kent kartımı usulca uzattım "yetersiz bakiye" sesi geldi. otobüsteki ölüm sessizliği yerini kahkahalara bıraktı. herkes bana bakıp gülüyor ve alay ediyordu. genç kızlar gülmekten kafalarını camlara vuruyordu hatta bi amca gülmekten kalp krizi geçirip öldü. otobüs şoförü otobüsü kenara çekti direksiyonu bırakıp yerleri yumruklamaya başladı. çok zoruma gitti ve hepinizin* koyim lan deyip imdat çekiciyle camı kırdım aşağı atlayarak koşarak kaçtım.

3|4
    0|0
  • Mahalleye 2-3 zombi gelse de biraz ekşın yaşasak. Bu ne lan.

Müzik ruhun gıdası ise Ajdar gıda zehirlenmesi. :D

Adam facebooka "bu hayatı fazla ciddiye almayın" yazmış.. tamam. sen öyle diyorsan.

Hoca din sınavında kopya çekmeyelim diye sınav kağıdına ” Allah her şeyi gören

ve duyandır.” yazmış. Adam psikolojik baskı yapıyor resmen.

Peynirli poğaça aldım, içinde peyniri mikroskopla arasan zor bulursun. Işte gerçek esnaf.

Vejeteryanların parayla yediği salatayı, lahmacunun yanında bedava veriyorlar lan.

Karıncaların zamanının %90ı cenazelerde geçiyodur lan. Ben de neden hep siyah giyiniyolar diyordum.

Adam 70 milyon bizi izliyor diyor. Yayın yaptığı kanal Tekirdağ Tv

Şimdi anlıyorum Mona Lisa tablosunun neden bu kadar sevildiğini; 'Kadın Konuşmuyor abi.:D

Konuşurken "Lafını unutma" diyerek sözünü

kestiklerinde,söyleyeceğini unutmamak için

içinden hep tekrarlarlayanlara selam olsun.

Yarın okul nedeniyle kar yağışı iptal olmuş..

Bαzen geriye dönüp bαkıyorum, boynum çıtlıyor fαlαn, rαhαtlıyorum. Güzel oluyor yαni.

Kapı çaldığında,kapı deliğinden bakarken birinin silahını oraya dayayıp beni gözümden vuracağını sanıyorum. bunlar hep amerikanın oyunları..

Bebeğin adını Şaziye koymuşlar sonra niye durmadan ağlıyo diyolar ağlar tabi ya kaderine ağlıyor.Bebek değil ki resmen teyze o. Merhaba şaziye teyze ver elini öpeyim.

1 işçi 1 binayı 43200 saniyede yapıyorsa, 43200 işçi 1 binayı 1 saniyede b*k yapar. matematik bitmiştir artık benim için. :)

Doktor; 3 ay ömrünüz kaldı deyince "başhekimin yakınıyım" dedim 6 ay daha uzattı.

Teyze Anne yarısıysa 4 teyze anneanne yapar. Amca baba yarısıysa 2 amca artı 2 teyze babaanne yapar. Görümceyi de hesaplıcam şimdi bi sn

Markete girip birşey almadan çıkınca , ben bile bir şey çaldığımdan şüpheleniyorum.

O kadar üşengeçim ki; iyi ki

otomatik olarak nefes alıp

veriyorum, yoksa ölmüştüm.

2|2
    0|0
  • bunu 2 yıllık sevgilisinden ayrılan bir arkadaşım, ciddi ciddi yazmıştı komik olsun diye değil fakat ben çok gülmüştüm .

sevgilisine taksitle hediye alan ,taksiti bitmeden ayrılan adamın hayat dıramını filim yapsam, milyonları ağlatırım.. ( o adam benim ! )

2|3
    0|1
  • "13 Şubat Dünya Kadınları Ağda Günü'nüz kutlu olsun."

6|3
    0|1
  • Vatan bilgisayardan çıkarken kapıdaki güvenliğe '' Vatan sana emanet ''derken beni copla kovalayacağı aklıma gelmemişti

2|1
    0|0
  • Samet : başkanım birşey sorucam

Aziz : sov oğlum

Sow : efendim başkanım asfasgasdsa

2|5
    0|3
  • dün bi parfüm aldım kokuyodu çöpe attım. :)

1|2
    0|0
  • ev arkadasım ve ben face uzerınden ıletısm kuruyoruz bazen. ben ona ne yıyelım dıyorum o gıt cay koy ekmek al dıyor bende bulasıkları yıkamasını soyluyorum sonra herkes bızım yemege mudahıl oluyor vs vs agız tadıyla bı karar alamıyoruz yanı

2|1
    0|1
  • herkese benden kolböreği

0|1
    0|0
  • iyi geceler tavan

1|1
    0|0
  • Karanlık Aydınlıktan, Yalan Doğrudan Kaçar. Güneş Yalnızda Olsa Etrafa Işık Saçar. Üzülme Doğruların Kaderidir Yalnızlık. Kargalar Sürüyle Kartallar Yalnız Uçar

2|1
    0|1
  • ''Türk kızını aya göndersen ilk adımı aydan bekler''

1|3
    0|0
  • benim bugünki durumum : dükkana dilenmeye gelip ben müşterinin 100tlsini bozamayınca ben bozarım diyen teyze cansın can :)))))

0|1
    0|0
  • bu sabri'ye çok takılıolar yaa adamın resmini koymuşlar altada ''100 KAVANOZ BAL 5 LİRA'' yazmışlardı çok gülmüştüm buna

1|1
    0|0
  • Geçenlerde arabam bozuldu yolda kaldım.Bir baktım bir Kamyonda abi geldi otostop çektim adam durdurdu arabayı benim için bindim kamyona ne iyi adam bide üzerine para verdi şimdide ormanlık bi yere doğru gidiyoruz kestirmeden gidiyoruz galiba..

0|1
    0|0
  • bir tilkinin dönüp dolaşacağı durup soluklanacağı yerler vardır , bu yerlerin hepside kendını kurkçü dükkanı sanır ..

2|1
    0|2
  • Otobüste yanına oturan amcanın 9 liralık hacı yağı senin 200 liralık parfümünün kokusunu bastırır ya.. İşte iman gücünün canlı kanıtı.

1|1
    0|0
  • -Yaşınız kaç

+Muş :D :D

1|3
    2|2
  • Kızın tipi; Çorumspor. Tribi; Real Madrid hey Allahım.

1|1
    0|0
  • 0|1
    0|1
  • Gitmek kolaysa kalmak fantadır . :D

link

0|2
    0|0
  • Bana attığın kazıkları saklıyorum, Saklıyorumki gün gelip bana geri döndüğünde seni oturtacak yerim olsun.

1|1
    0|0
  • ben diyorum gümüşhane sen diyosun götüm şahane :):):)

1|2
    0|0
  • Kızın Tipi : Nokia 3310

Kızın Tribi : Galaxy s3

... =)

1|2
    1|1
  • google eart dan kabeyi tavaf ediyor...:)

1|2
    1|2
  • En iyisi İnci Sözlük :D

0|1
    0|0
  • ohaa resmen yavşadıııııııııııııııııııı :Sss:sdS:D:aSD:aS:s:s.s paylaş bunu hiç arkadaşın kalmasn facede :S

0|1
    0|1
  • Tırnağı takma tırnak, saçı takma saç, kirpikler takma kirpik Allah mı yaratmış, çin malı mı belli değil.

0|1
    1|1
  • Erkekler Devam
    12
Yükleniyor...