Belimin incelmesi için neler yapabilirim ?

link paylaşımı da olabilir. spora giden var mı? yararı var mı?

0|1
222

En İyi Erkek Görüşü

• Bel inceltmenin en etkili yolu kardiyovasküler çalışmadır. Senin anlıyabilceğin bir dille anlatıcak olursam kalp atışlarını sürekli belli bir nabzın üzerinde tutmaktır bunun içinde en etkili antrenmanlar koşu, bisiklet sürme gibi basit egzersizlerdir ama şunu unutma yağlarını yakmak için önemli olan hızlıca2km koşmak değil tempolu bir şekilde 5 km koşmak.

2|0
    0|0
    • :) teşekkür ederim detaylı yazdığınız için

• Şu belediye parklarında da olan vücudun üstünün sabip durduğu bel ve altının hareket ettiği aletten söz ediyorum. Belin yanında ki ismi aklıma gelmeyen bağları zedelediği ve yıprattığı kanıtlanmış bir hareket. Sen zararını görmemiş olabilirsin ama bu zararsız olduğu anlamına gelmez ayrıca sakatlanma durumuna kısa bir sürede gelmiyor tabi ki ama uzun vadede oldukça zararlı bir hareket.

• teşekkürler :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 21

• 1-Bel Kalınlığı Kemik yapından dolayı geniş olabilir

2-Goodmorning,Dumbell side bend bunlar bel ve bel çevreni sıkılaştıran hareketler

Goodmorning 3x20 den dumbell side bend ise 3x100 tekrardan yapabilrsin

Not:Beldeki kalınlık yağlanmadan geliyor ise sadece düzenli beslenme ile inceltebilirsinz.İstediğiniz kadar koşun zıplayın mekik çekin Beslenme yoksa sadece içten sıkılaşma olucaktır.

Düzenli aerobik egzersizleri ile ve beslenme ile aşılabilcek bir sorun

1|0
    0|0
  • Bel İçin Egzersizler Resimli anlatım link ve bunuda izle http://www.youtube.com/watch?v=sQ-F8n-I9Rg ama ayva göbeğin varsa çekicide gözükebilirsin

1|0
    0|0
  • mesele sadece belse sopalar var sağa sola ve yanlara çalışıyorsun kısa surede halledersin işini

link

1|0
    0|0
  • bisiklet sürme

1|0
    0|0
  • Hafif spor yapman yeterli

1|0
    0|0
  • en zor incelen bölge

1|0
    0|0
  • ben 1 senedir gidiyorum ve kesinlikle sporun her dalında fayda vardır hele birde farklılıkları ayna karşısında görünce dahada bir azim oluyor insanda fitness ve KickBox la ilgileniyorum ama son olarak beslenme çook önemli

1|0
    0|0
  • ince belli olmak yapıya bağla ama spor yararlı olur

2|0
    0|1
  • Spor yapararak ama en kolayı yağ yakıcıbir krem ile hergun düzenli masajyaptırman bel ve kalça bölgene cok ciddiyim arkadaslarımdan ay gibi kısa sürede sonuc aln oldu

1|0
    0|2
    • :) deneyeceğim

• yorumsuz ;))

• Yüzmek ablacım yüzmek başka yolu yok bütün kaslar bıngıl bıngıl çalışıyo :)

1|0
    0|0
  • merdane kullan ! :)))

1|0
    0|0
  • Hangi Spor Acaba ..:)

1|0
    0|0
  • Tek çare korse :D

1|0
    0|0
  • Senin yapman gereken düzgün beslenip yag oranını azaltman..

1|0
    0|0
  • Yan, düz, ters mekik işe yarayabilir.

1|0
    0|0
  • ne yaparsın

ne edersin bilmem ama

çok iyi yaparsın ince belli hatunlar candır

ahh ahhh

1|0
    0|0
  • Yine de en iyisi bir spor salonuna yazılmak :) Hocayla calismak, Mutlaka iş görecektir

1|0
    0|0
  • küçüklükden belli yüzdüğüm için sanırım spor yap faydasını görürsün

1|0
    0|0
  • toplardan al kullan

1|0
    0|0
  • doktora git

1|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 2

• Twist. Spor salonlarında 360 derece dönen bir direk var. O işe yarar. Basit egzersizler de var ama burda anlatamam.

1|1
    0|0
    • :) TEŞEKKÜRLER

• cevabıma baksana bi oraya yazdım

• :) arkadaşlar teşekkürler rahat olun

• arkadaşım göbek yada yanların varsa onları erit sakın kas mas çalışayım deme bel kıvrımın gider

1|0
    0|0
Yükleniyor...