Vucut gelistirmeden anlayanlar bakabilirmi endomorfum?

1.90 boyundayim 66kiloyum endomorfum nasil kilo alabilirim ve 3ayda kac kilo alirim buda programim
vucut gelistirmeden anlayanlar bakabilirmi endomorfum?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Aylık 5 kilo idealdir. 15 kilo alabilirsin. Ama program sana bunu verir mi bilemiyorum. Herkesin vücudu ve genetiği farklı. Vücut geliştirmiyorsun bu kilolar büyük çoğunlukla yağ olarak gelecek zaten. Bu programla vücutta geliştirilmez ayrıca.

0|0
    0|0
    • eminmisin ne onerirsin peki

• Bu listede 3000 kalori vardır diye tahmin ediyorum. Ama şekerli şeyler de var o yüzden pek sağlıklı değil ondan dedim. Mesela günlük 0 şeker, az yağ ve 150 gram protein tüketerek spor yaptığını düşün. Kiloyu büyük oranda kas olarak alırsın mis gibi kilo alırsın.

• anladim bro kilo aldirir yani

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Kendini 3 Ay 6 Ay 9 Ay Diye Kısıtlaman Yanlış. Vücut Geliştirme Zaman Ve Devamlılık İşidir 3 Ay Yapınca Biraz Toparlanıp Bırakırsan Gelişim Söner Yine...

0|0
    0|0
  • kardeşim sana verilen bu listede protein ağırlıklı besinler verilmiş
    bende zor kilo alan biriyim spora başladığım zaman 65 kilo idim şimdi ise 71 kiloyum
    fazla takılma düzenli beslenme ve egzersizle istediğin şeyi elde edersin

0|0
    0|0
    • bu liste iyimi yani

• sen kilo almak istiyorsun karbonhidrat ağırlıklı beslenmen lazım bu listeye ileve olarak akşamları pilav ya da makarna ye her ayda kendi foto çek ve kilonu takip et

Yükleniyor...