Kadının uzun boylu olmasını mı tercih edersiniz kısa mı ?

Erkekler sorum size,

kadının uzun boylu olmasını mı tercih edersiniz kısa mı ? Artılarıyla eksileriyle yazarsanız sevinirim xoxox

Güncellemeler:
iyi ki artılarıyla eksileriyle yazın demişim
uzun derken erkekten uzun olmasından bahsetmiyorum,klasik türk kadını boyundan uzun yani 1.70 üstü
cevaplara bakılırsa Türk erkeği genelde kısa olduğu için ve kompleks yaptığı için kadının kısa olmasını istiyor :D:D

0|0
5|31

En İyi Erkek Görüşü

• 1.70 üstü olmalı ince yapılı zarif ama hatları belirgin olmalı!zarif ama hatları belirgin değilse 1.70 üstü olmasının da bir önemi yok :) bilmem anlatabildim mi? :)

artısı tamamen kişisel! yanımda manken gibi bir kızla olmanın vermiş olduğu haz

1|1
    0|0
    • 1.80 olup kütük gibi olanlar çok var,kadın dediğin her şeyden önce kadınsı olcak o ne öyle dümdüz kıvrımsız

• :):):)

kesinlikle hem fikirim

sadece fiziği görüntüsü ile de değil giyimi davranışları duruşu ile tam bir kadınsı olmalı yani her şeyi ile

• teşekkürler :):):)

Erkekler Ne Diyor 30

• Izun yercih sebebidir, çünkü:

- Görüntüsü daha hoştur

- 1,70 boy ile 62 kg süper ideal, ne zayıf, ama ele de hoş gelir sevişmesi en uygun orantı

- Uzun olunca beden dili daha etkili oluyor

1|0
    0|0
  • 175-180 en idealidir

guzel kıza herkes bakar ama bu boyda güzel bir kıza defalarca bakılır hatta gözden kaybolana kadar bakılır

tabi kılo ıle boy orantılı olmalı en onemlısı bacaklar ve kalça vucudu güzel gösteren şeydir

1|0
    0|0
  • Kendim kısa boyluyum ama uzun kısa diye ayırt etmem, hatta kendimden uzun kızlardan daha çok etkileniyorum, boyun bir önemiyok yeni benim için çekicilikte, hoşlanmam yeterli isterse benden 20cm uzun olsun, yada kısa sorun değil.

1|0
    0|0
  • uzun boy daha iyi olur benim için çünkü ben uzun boyluyum ( 190 ) uzun boylu kadın olması daha uyumlu olur. ama hatları da düzgün olmalı kilolu olmamalı.

1|0
    0|0
    • sonunda çıktı uzun boylu birisi :D türk kadınlarına kısa dedik ama erkeklerin de onlardan geri kalır yanı yokmuş

• 1.60 civarı olsun isterim ama kız arkadaşım 1.78 bu ne yaman çelişki bende anlamadım :)

1|0
    0|0
  • Ben minyonlari seviyorum + olarak. kucagima alip sevesim geliyo :) eksiyi kim takar :D

2|0
    0|0
  • benim boyum 1.96 o yüzden kadın ne kadar uzun olursa benim için o kadar iyi :)

1|0
    0|0
  • Ben Türk erkeği değilim galba :D kendimden uzunlarla çıktım hep, gayette keyifliydi :) benden uzun oldukşarı için ünlü bir mankenle çıkıomuşum hissi mi yaşıom ne :D :D :D :D

0|0
    0|0
    • saçma egoları olmayan bir Türk erkeğisin anlaşılan :D

• benim hiç topuklu giydiğimde benden uzun olan bi sevgilim olmadı aglıyorum :(:(:(:((((

• :) buna sevindim :D :D :D :D

• 1 65 in altı hülya awşar olsa yaramaz

1|0
    0|0
  • Kısa boylu olmasını isterim. 1.65 en fazla olmalı.. Zaten uzun boylu sevgilimde hiç olmadı,alışkanlık sanırım :)

0|0
    0|0
  • ♀ sevgilim olan kişiyi 1,70 üstünü seçerim

sevişeceğim kişi ne olur, şansa ne denk gelir bilmem ama 1,60 ın altı olursa çok güzel oluyor. evirip çevirip kucakta filan istediğim gibi oynarım yapan bir daha yapmak istiyor. zayıf olunca kontrol bende oluyor. uzun olunca biraz daha ahır oluyor yatak ve çevresi oluyor.

o yüzden ideal seks 1,60

idael sevgili 1,70 ↑

0|0
    0|1
  • 1.70+ boyda kız benim gözümde + puandır.

Genelde 1.68 altındaki kızlar ile işim olmuyor.

1|0
    2|0
  • hiç önemli değil benim için .ayırmam .herkezin kendine has güzelliği vardır mutlaka .

1|0
    0|0
  • kısa boy sevenlerdenim..

0|0
    0|1
  • cevabim gibi " kisa "

0|0
    0|0
  • erkekler cok fazla uzun kızlardan hoslanmazlar en azından yuzde doksanı dıyebilirız. daha cok sevimli hiperaktif hoş yanları olması kızları cok cazip kılar

0|0
    0|0
  • Türk erkeğinin boy ortalaması kısa olduğu için isteyeceği kadın tipi de kısa olur..:

0|0
    0|0
    • kesinlikle kendi boylarına göre seçiyorlar ama televizyonda mankenleri görünce de ağızları açık izlerler :D

• Tvdeki mankenleri ağzımız açık izleme sebebi uzun olmaları değilki.Güzel fiziğe ve genelde yüze sahip olmaları.

• Uzun boylu olması tercihimdir kendi adıma konuşacak olursam! Ben ilişkiden çok ön sevişmeyi çok seven biriyim bu yüzden partnerimin boyu ne kadar uzun olursa ön sevişme süresi o kadar uzun olur :)

0|0
    0|1
  • Tabiiki bayan kısa olmalı ki, rahatça sarılıp öpebilelim... :D

1|0
    0|0
    • erkekten kısa olmasından bahsetmiyorum

• kıtmısın güzelim, bayan kısa olsun demek, erkek uzun olsun demekdir. Fazladan yorum istiyorsan o şekilde belirt, birde rep ver ayıpdır, gelmişiz şuraya sana yardımcı olmak için :D

• kısa olsun benim olsun ben 1.80im oda 1.70den az olsun

0|0
    0|0
  • Orta boylu olsun.1.70'ten sonra gittikçe itici görünmeye başlıyorlar.1.60'ın altıda kısa.

0|0
    0|0
  • Bana göre 1.70.

0|0
    0|0
  • kısa olmalı bi artısı ya da eksisi olduğundan değil, yanımda benden uzun irisini istemem:)

0|0
    0|0
  • Gönüller bir olduktan sonra ne farkeder kı sence?

0|0
    0|0
  • Benden kısa 1.70-1.80 arası isterim..

0|0
    0|0
  • uzun kesinlikle olmasında kısada istemem eğer ikisinden birini tercih ediceksem kısa

0|0
    0|0
  • kısa boy.

0|0
    0|0
  • benden uzun olmadıkca sorun yok

0|0
    0|0
  • boy önemli değil işlev önemli

0|0
    0|0
  • farketmez nefes alsın yeter..

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• 160 ım şimdiye kadar hiç boy problemi yaşamadım . ama arkadaşım var 175 düz taban ayakkabılardan hoşlanmıyor bu yüzden de yanına sevgili bulmakta güçlük çekiyor .bi arkadaşım daha var glinliğin altına bile babet giymek zorunda kalmıştı . ben uzun boyda bi avantaj görmedim şimdiye kadar . bir de kim ne dersin etrafımdaki bütün kavak gibi erkekler benden daha kısa kızlarla evlendi . aşk denen bi olgu var kocaman dağ gibi adamlar minyon ve ufak tefek kızlarla birlikte . Allah insanlara boydan çok akıl versin inşaallah :)

1|0
    0|0
  • Şimdi bunu sormandaki mantık nedir? Hiçbir zaman müdahale edemeyeceğin bir şey. Saç gibi, kıyafet gibi değiştirilebilir bir şey değil, o yüzden kendinle mutlu olcaksın.

0|0
    0|0
    • kendimle fazlasıyla mutluyum zaten,Türk kadını standartından çok uzunum. Soruyu sormaktaki amacım da toplumun bu konudaki görüşlerini az da olsa anlamaktı illa müdahale edilebilir bir şey olması gerekmiyo

• Boy kompleksi olan çok insan var. Erkekler kısalardan hoşlansa bile bunu itiraf etmez. Her zaman tercih edilirsin, şüphe bile duyma.

• Güncelleme: Hayır, Türk erkeği genelde kısa olduğu için ve kompleks yaptığı için kadının uzun olmasını istiyor.

• ahh bende diyorum kimse bana niye yaklaşmıyor diye:)) kısa boylu olsaymışım...:)

1|0
    0|0
    • işte bunlar hep erkeklerin kompleksleri :D

• o çok sinir ya anında ayakkabılara bakıyolar kafalarında "kesin topuklu giymiştir" düşüncesiyle :D sonrası hüsran zaten hahaha :D

• aynen :) herşeyin olumsuz yanları var:)

• orta olsun olacaksa

0|0
    0|0
  • cevapları bekliyorum kızlar olarak .d şaka maka güzel soru 5.5

0|0
    0|1
Yükleniyor...