Bu Kupon Ne Demek Oluyor?

şimdi sorum şu bu kuponu idda bayii den nasıl oynayacağız x ile yazanlar ne demek oluyor sistem yerine kaçı işaretlicez ayriyetten sistem yazan kısımda 2 numarayıda işaretleyebiliyor muyuz?
Bu Kupon Ne Demek Oluyor ?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• x yazanlar 0 oluyor beraberlık bu kupon mıslıden oynanmıs sistem 4.5.6 sanırım bu

0|0
    0|0
    • sistem 4.5.6 demek ne demek kardeş kuponumda sistem yazan yerde 4 5 ve 6 yı mı iaretlemem lazım?

• peki kardeş 2. maçtaki i/1.5 yazan ilk yarı altı üstü oyunu demi yanı 0-1 i işaretlemeye gerek yok?

• evet aynen

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• sistem 4 5 6 22 lira verirsin ama burada 7 maç var tutar daha fazla olabilir, 6 maçı seç sistem seçeneklerinde 4 5 6 yı işaretle, x lerde berabere demek oluyor

0|0
    0|0
    • şimdi kardeş bu 6 maçı kupona oynuyacağız daha sonra sistem bölümünde 4-5-6 yı işaretleyip vericez demi başka birşey yok maçlardan nasıl 6 yı seçicez orasını anlamadım birde burada 7 maç yok 6 maç var birde son olarak x yazanlar 0 mı demek

• kardeşim en basitini yap sen bu işi beceremicen gibi, git iddacı abiye resmi göster bunlardan istiyom ben de sisten 4 5 6 olsun de o yapar verir sana

• anladım hacı tek anlamadığım ilk 101 kodlu maçtı ona H yi işaretleyip Ms ye 0 ı işaretlicez sona diğer maçta 1,5 diyip üst dicez en sonda mislide 4-5-6 yı işaretlicez demi

• x 0 sfırı oluyor h handikap oluyor

0|0
    0|0
  • Bu nasıl bir kupon yaw :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...