Bütün kızlar toplanalım hele bi :)

kırıklarınız için napıyosunuz ben blondenin serumunu kullanıyorum tabi kırığı geçirmiyo ama kırık görünümünü azaltıyo

Güncellemeler:
ilk 6 yorumu yapan kızlar tebrikler bi puan kazandınız ;)

1|0
19|6

En İyi Kız Görüşü

• link bu çok iyi birde bunun argan yağı içereni var kullanıyorum cokta memnunum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ayda bir kuaföre giderek kırık aldırmak iyi bir kuaförünüz varsa sizin saç uzama hızınızı 2-3 kat artırır.. bununla birlikte saçlara kimyasal uygulatmamak(boya vs) uygulanılacaksa da boyalı saçlar için bakım ürünleri kullanmak en iyi sonuçları verebilir.. fön makinesini yakından tutmak kırık ve yıpranmaları artırdığı için bundan kaçınmak iyi gelecektir.. saçlarınıza belli dönemlerde yapacağınız bakım maskeleri de ayrıca faydalı olur..

0|0
    0|0
    • saçın eski boyuna geliyo kestiriyosun bu yüzden ayda bi kuaföre gidilmez

• doğru olabilir ben kendi saç uzama hızıma göre önerilerde bulunuyordum =)

• ince telli ama hızlı uzayan saçlarım vardır =) haliyle çabuk kırılır ama hızlı uzar =)

• bu soruyu hiç değiştirmeden kopyala cinsellik kategorisine yapıştır sor. inan bir sürü yorum çıkar :))))

0|1
    0|0
  • hee toplanın kikirdeyin :D

0|0
    0|0
  • Benim kırığı hala çıkaramadılar buda telefonlarıma yansıyo...

''Bende bir zamanlar seviştim amma seninki düpe düz vurgun sayılır be oğlum''

0|0
    0|0
  • sizin saçlarınız kırılıyor, bizim ise kalplerimiz...

0|1
    0|0
  • Çoğu kızın bi kırığı oluyo muhakkak.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Maşa, düzleştirici gibi saçları yıpratan ürünlerden uzak durulmalı.

Haftalık rutin bakımlar yapılmalı. Zeytinyağı bakımı favorim. Sağlıklı beslenilmeli.

Sls içermeyen şampuanlar kullanılmalı. Son zamanlarda da argan yağı favorim link

0|0
    0|0
  • link (boyali saclar icin de var ,pembe)

link

Sac düzlestirci kullanirken bunu kullaniyorum: link

Bide Hair oil kullaniyorum - cesiti cok

Schwarzkopf dan en iyisi.. sanirim

0|0
    0|0
    • eger fazlaysa önce bir kestir bence..

zaten 2-3 ayda keztirmelisin :)

• bu tresemme nerde satılıyo fiyatı ne kadar?Ben çok düzlştiriyorum saçımı gliss'in heat defence spreyini aldım ama dandik gibi sanki

• Malesef o konuda sana yardimci olamicam cunku turkiyede yasamiyorum..

Ama ona benzerleri de vardir.. sac urunlerini nerden aliyorsan orda bir sor belki onlarda benzer birsey vardir, sac duzlestirci icin..

• Kuaföre gidiyorum kırık çarık ne varsa hallediyo. Kırık asla göz küresiyle algılayamadığım bir şey.

0|0
    0|0
  • argan yagı kullanıyorum,serum kullanıyorum,her hafta maske yapıyorum birde saçıma

0|0
    0|0
  • elidor co creation serisinden turuncu seriyi kullanıyorum saç uçlarına uygulanan kremi filan var,zaten çok kırığım yok ama iyi geliyo

0|0
    0|0
  • krıkları geçirmek için önce uclarını aldırman lazım kuaförde. sonra argan yagı yada dustayken sac maskesi falan ii gelio. ama maskeyi beklemekte bazen zor oluo 10 dk falan :)

0|0
    0|0
    • 3 ayda bi hafif ucundan aldırıyorum bi kaç kişi de dedi bu yağı denicem teşekkür ederim

• kestiriyorum en sağlıklı yöntem bence o

0|0
    0|0
    • kestirince uzamıyo yani uzuyo gene kırılıyo gene kestiriyon aynı kalıyo saçım uzun olduğundan ben de 3 ayda bi kestiriyorum aynı kalıyo ama biraz daha uzun olsa iyi olurdu :(

• her banyoda durulama suyuna elma sirkesi koyuyorum hem parlatıyo hem yumuşatıyo hem hem hem kırıkları az gösteriyo

0|0
    0|0
  • Hiç kırıklarım olmadı.

0|0
    0|0
  • Saçlarımı ayda bir kestiriyorum düzenli bakım yapıyorum zaten artık kırığım hiç olmuyor

0|0
    0|0
  • Zeytinyağı kullan ya da yumurtayı kafanda bocala :D

2'sinin de saça çok faydası var.

0|0
    0|0
  • kuaförümün önerdiği bi serumu kullanıyorum adını bilmiyorum tam olarak ama beğendim

0|0
    0|0
  • kırıkların çok galiba:p hahahaha

0|0
    0|0
  • saçı onaran ürünler kullanmalısın

0|0
    0|0
  • kadınlar klübünde çok güzel sayfalar var,üşenmeden sayfalarca anlatılmış bir sürü yöntem

0|0
    0|0
  • kırıklarımla mutluyum:) başka sor başkaa hazır toplanmışken:)

0|0
    0|0
  • bişey kullnmıyorum fönden dolayı çok kırılıyo fön çekme düzelir düzeldi benim

0|0
    0|0
    • kırık saç düzelmez imkansız benim saçım kızıl açıcıyla kırıldı uğraşıyom şimdi

• benim uçları çok kırılıyordu şimdi öyle bi sorun yok ve hiç bişey yapmadım

• işte daha fazla kırılmaz önlemdir bu yani onu demeye çalıştım kırığa çare yok malesef her yolu denedim

• Ben kırıklarımla mutluyumda bişey sorucam papatyayla saç rengi en fazla kaç ton açılır? ve nekadar kullanmak gerekir?

0|0
    0|0
    • öyle sararmasını bekleme ışıkta parlayan bi sarısı oluyo tab i bunu yapmak için uygun mevsim yaz çünkü sürüp güneşte beklemen gerek

Yükleniyor...