Kapat

The Secret kitabını okuyan varmı ?

Merhaba arkadaslar The Secret kitabını okuyan varmı bazı insaların hayatını felan degistiyormus.Yorumlar felan çok olumlu yönde siz ne düşünüyorsunuz okuyan varmı ? Okuduysanız hayatınızde bişey değiştimi ?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• okudum.Saçmalıktan ibaret. Doğaya mesaj gönderme saçmalığıyla ilgili bir kitap ve açıklamasını şöyle yapıyorum ben kendimce.İstemek başarmanın %50 sidir derler ki insan evladı istediğini yapabilecek kapasite de ve basit şeyler istiyoruz genelde.Hep bir şeyi yapmayı zaten düşünürsen her attığın adımı istediğin şeye göre atarsın bu da isteğinin yerine gelmesini sağlar.İsteyince zaten oluyor demek istediğim secret gereksiz.Ayrıca sır falan değil milyon kişi yapıyor bunu.Erdal Demirkıran dünyanın en akıllı adamıyım diye evrene mesaj gönderdi ve bunu insanlara inandırarak onlardan da gönderdi ve en akıllı adam oldu.Var mı öyle şey?O kadar söylerse anca kendini inandırır en akıllı benim hala.

0|0
    1|1
    • İlginç..Ben hiç okumadım okumayı düsünüyodum vazgeçtim sayende :D

• Ağır roman sanırım bu hiç sevmem :/

• secret'ı unut derim.İnternet sitelerinde ki "kolay yoldan para kazanmak ister misiniz?" reklamlarına tıklamak gibi bir şey.İzgören ve Üstün Dökmen kitapları tavsiyemdir.Aslında elde etmek istediğin şeylere ihtiyacın bile yok önce bunu farket.Bu abilerimiz yardımcı olacaktır.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 11

• Böyle kitabı okuyup aydınlanılcak bir durum yok ama kitap aslında hayatın özeti nasıl derseniz evrende herşey bir biriyle bağlantılı buna butterfly effect de diyebilirisiniz yada başka teorilerde üretebilirsiniz o kitapta işin özeti sen bir şey istersen kainat senin o isteğinin yerine gelmesi için harekete geçiyor. Herkesin hayatında mutlaka bir kaç örnek vardır şunu çok istedim oldu filan diye işte bu aslında The Secret, evrene gönderdiğin mesajın sana maddi olarak geri dönütü. Ben okuduktan sonra birşey değişmedi hayatımda ama kafamda cevap veremediğim bir kaç soruya liderlik yaptı ve daha iyi anlamamı sağladı.

0|0
    0|0
  • kitaplar hayatımda bi şey değiştirmedi daha

0|0
    0|0
  • Cengiz erşahinin Sır kitabını okumuştum. Secret kitabının çevirisi falan değil özgün bir kitap. tavsiye ederim sağlam bir mental motivasyon sağlıyor

0|0
    0|0
  • Boş kitap. Umut satıyorlar.

0|0
    1|1
  • Kimlerin hayatını değiştirmiş mesela bana örnek verirmisin 5 kişi gerçek hayattan(kitap içi değil) daha sonra o kitabı3 kez okudum evrenle alakalı mesaj atma olayı doğru bence ama çok yoğun yaşamalısın.

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum kitabı alanlar begenmis.Ben zaten seviyorum böyle konuları yeterince yogun yasarım merak etme :) ..

• Evrene mesaj bu oluyor demek bende hep diyorum bagırayımmı artık ne yapayım benimkiler olmuyo :P

• BUnları yaparken kafayı yeme de :D

• 30. sayfasında bıraktığım kitaplardan biri daha...

0|0
    0|1
  • ben okudum .bir çok kişisel gelişim kitabı okudum .sadece ''dost kazanma ve insanları etkileme sanatı''beni geliştirdi. bakış açımı değiştirdi. bence the secret yerine benim dediğim kitabı al

0|0
    0|0
    • Hımm Tamam bakıcam tsk ederim..

• tamam ama korsan alma korsana hayır:)

• Tabikii :)

• ben okudum

dogruluk payı var savunduklarında sen hangi bölümüne kadar okudun o kitabı sonuna kadar okumak , anlamak cesaret , bilgi işidir

0|0
    0|0
    • Davincinin şifresi gibi .d

• güzel günlere uyan

• Tsk ederim sende :)

• belgeselini izledim.İyi düşünceden kasıt bunu hayata işlemek.Yani ne kadar iyi düşünürsen düşün.Bunu bilinç altına yerleştiremediğin sürece bir b0k olmaz.

0|0
    0|0
    • Haklısın istekli okursan olabilir..

• İyi şanslar sana o zaman.

• Tsk ederm ..

• Kitapla kişilik hayat değişmez..

Hayat pratiktir kitaptan aldığını kendine göre uygula..

0|0
    0|0
  • Yok sadece gaza getirir birkaç gün tabi değerli bilgileri alırsan kitaptan faydası olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Okudum hiçbir şeyim de değişmedi. Eğer bu konularla biraz ilgiliysen zaten kitabın buram buram ticaret koktuğunu fark ediyorsun. Gerçi piyasadaki kişisel gelişim kitaplarının %90ı öylede hadi neyse.

0|1
    0|0
    • Bende öyle düsünmüstüm ticaret amaçlı ..

• okudum açtık açıktaydık birden milyoner oldum

0|1
    0|0
  • Evet kitabını okudum , birde belgeselini izledim.

Üşendim sonra.

0|0
    0|0
    • Keske yapmadan önce üsenseydin :)

• arkadaşım okudu bir dönem bayaa bence delirdi :)) çok etkilendi sürekli resimler yazılar işte birşeyler yapıyordu isteklerini yazıyodu falan yalan oldu hepsi :)))

0|1
    1|0
    • adıyla aynı :)) boşvermeyi öğreniyorsun,senden kıymetli hiçbirşeyin olmadıgını anlatıyor.ben zaten öyle bir insanımdır ama keyifli bir kitap

• Tam benlik ozaman yarın bakıcam :)) tsk ederim..

Yükleniyor...