Bir insana haddinden fazla değer verdiğinizi düşünüp

kendinize kızdığınız bir daha yapmıyacağım dediğiniz halde sözünü tutamadığınız anlarda üzüntünün geçmesi için ne yapmalı acaba?

Güncellemeler:
Mecburi güncelleme sorunun açılımı "Mesela arkadaşın sana yalan söyledi tamam bitti artık seninle işim olmaz dedin ona ama ağladı vs özür diledi peki dedin affettin sonra gene sana bu tarz bir şey yaptı.o noktada ki kızgınlığım soruda ifade etmeye çalıştığım bunun gibi bir durum"

0|0
6|26

En İyi Erkek Görüşü

• ÇOK İYİ inladım sizi .istemeden veya isteyerek birini kırdığım zaman bende çok kütü olurum .olduğum yere oturur üzülürüm .pişmanlıkla veya doğru yaptım düşünceleri karışır birbirine .ne kadar bidaha değer vermiyeceğim desemde alı koyamam kendimi .gider çok sevmediğim arkadıma yardım ederim .yemek ismarlarım .ben buyum ne yapayım .allal benim kalbimi iyilikle doldurmuş.üzülüyorum çevremden insanların bir bir gittiğizaman .

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• "Dostun/sevgilin/akranın/yakının sana karşı bir yanlış yaptıysa bu onun hatasıdır. Aynı kişi, aynı yanlışı sana yeniden yaptıysa bu senin hatandır" der büyükler. Bu durumda biraz içe dönmekte, kişinin kendisini sorgulamasında, loş ışıkta müziğin nağmelerine kendini bırakıp biraz kendiyle hesaplaşmasında güzellikler olabilir sanırım :)

1|0
    0|0
    • Benim hatam insanlara fazla güvenmek tüm samimiyetimi saklamadan yansıtmak farkındayım ama bunu kötüye kullananı görünce kırılıyorum ister istemez

• o hatayı yapmıyorum uzun zamandır

2|0
    0|0
  • Merhaba gülxx.

Sözünü Tutmayıp Yaptığımız Bir Şeyde, Bunu Yapmışız ve Zamanı Hiç Bir Şeyin Geriye Çeviremeyeceği İçin Üzülmenin Anlamı Olmadığı Gerçeğini Kabul Ederek, Geçirebiliriz.

Çünkü Hayat Nefes Aldığımız Sürece Güzel <3

1|0
    0|0
  • ARkadaş mı bu sevgili mi ?

Arkadaşın sana yalan söylediyse ara sıra olur oyle yalanlar. ufak tefek. ama cok uzun sürmemeli. bir sekilde sana gercegi soylemişse sorun etme.

0|0
    0|0
  • bende çok affederim .ama eskisi gibi olmuyo .mesafe giriyo araya muhakkak .ama aynı şekilde davranıyosa pişkin bi şekilde yakasına yapışır atarım .

ciddi olarak hatasını anladı ise koluna girer eğlenmeye götürürüm .konuyu kapatırım .

1|0
    0|0
    • senin gibiyim ama işte o pişmanlık kendini sorgulama kısmı kötü oluyor.Neyse geçti o psikolojim.Haddinden fazla değer vermiyeceksin kimseye demeye başladım gene :D

• kır kafasını kafatasını ikiye böl

1|0
    0|0
    • iyi fikir kurban bayramı gelince hatırlat yapayım sana taze kelle pişiririm :D

• yaaaaaaaaaa :(((((((( mutfaga gidiyom ben yoğurt alıyım bi tabak

• haha afiyet olsun :D

• kızdığın anları aklına getirmek lazım..başka yolu yok ama o da ne kadar işe yarıcak kimbilir..zor bir durum bilrim

2|1
    0|1
  • Üçüncü bir şansı olmayacağını söyleyerek kendini rahatlatabilirsin.

1|0
    0|0
  • düşünmeye gerek yok şahsen o hatayı yapmış oldum ve son hatam oldu... zarar gören hep değer veren oluyor

1|0
    0|0
  • degerimi bilmeyeni yoklugumla terbiye ederim

sorun sende degil karşı tarafta bırak kaybeden senin degerini bilmeyen olsun

1|0
    0|0
  • fazla değer başı öne eğer... ne yapmalıı hobi bulcaksın tahta falan oy

1|0
    0|1
    • haha tahta oymak yerine burada soru sordum :)))

• Sen birinin sorusunu cevaplamışsın ve o soruyu soran kişi senin cevabı değil başka birini seçtiğse seçildi yazar.ama senin cevabın seçilirse kırmızı gül gibi bir simge gelir zamanla öğrenirsin bunları

• zamanın acımasız kollarına terketme beni :(( yeşil seçildi ve diğerleride kırmızı seçilmedi yazıyo gül papatya kaktüs maktüs hiç bişiy yok

• yanlış anlamada hiç mazoşistlik derecesinde empati yada duygu yoğunluğu yaşamadım bu zamana kadar ve senin normal olmadığını düşünüyorum :))

0|0
    1|0
  • Çok değer verdim çok üzüldüm ama anladım ki değmiyor şimdi umeumda bile değil

1|0
    0|0
  • çok başıma gelen bir durumm :s zorr gerçektennn

1|0
    0|0
  • hiç bişey zaten istesende bişey yapamıyosun

1|0
    0|0
  • senin elinde olan birşey degilki bu

1|0
    0|0
  • Bir adet çikolata.

1|0
    0|0
  • kimi isnsan üzüntüsünü sıkıntısını bağırarak veya kırarak dokerek atar kımısı de içindeki duyguları dağıtır parçalar bizim genetiğimiz bunlara yatkın olduğu için genel bağlamda bunları yapıyoruz asıl olması gereken ne biliyor musun ? Bu da bir dersti tecrübeydi deyip aynı htayı yapmamaya çalışmak ki hiç bir insan bile bile lades demez değil mi?

0|0
    0|0
  • Ben mesela sevgilime kızarım haklıda olsam üzülen ben olurum.. ben sinirlenince üzülünce titrerim başım ağrır ama zamanla alışıyor insan ailemden ve sevgilimden başka kimseye değer vermiyorum artık..

0|0
    0|0
  • Yapmaya devam edip, istemediğiniz şeyi sıradan hale getirmek olabilir mi?

Değiştiremiyorsak olacakları şayet.

Biraz yüzsüzlük yapıp kendimize, bu olduğumuzu kabullenmek,

bulamadığımız çarelerden biri mi?

Ne yazdım ki şimdi ben :)

0|0
    0|0
    • Mesela arkadaşın sana yalan söyledi tamam bitti artık seninle işim olmaz dedin ona ama ağladı vs özür diledi peki dedin affettin sonra gene sana bu tarz bir şey yaptı.o noktada ki kızgınlığım soruda ifade etmeye çalıştığım bunun gibi bir durum

• Bu durumda hata sizden kaynaklanmıyor derim. Affetmek hata değildir, hele özür varsa.

Kısacası sizin üzülmeniz gerekmiyor zannımca. Benzer hataları bir kaç defa ısrarla tekrarlayan biri bile olsa arkadaşınızı silmek zor olabilir. Ama belli ki size saygı göstermeyen biridir artık, arkadaşlığınızı hak etmiyordur. Üzülmesi gerektiğini bile anlamayan biriyle arkadaşlık etmek diye düşünürdüm yerinizde olsam.

• işte böyle bir durum

• İradeni güçlendirmek için yollar ara. Bu sorunu kökünden çözecektir.

0|0
    0|0
  • Eğer yaptığı hata göz yaşlarından daha büyükse bir şans daha vermem

0|0
    0|0
  • şimdi sana bi link atardım üzüntü falan kalmazdı. hanımefendi :))

0|0
    0|0
  • Bu soru bır sevgılıye söz verıpte tutmadığın zaman mı

0|0
    0|0
  • kusana kadar içmek...

0|0
    0|0
    • peki ayılınca

• hayatı ciddiye almamak... ne demiş şair;

"Artık anlıyorum herşeyi, OYUN ZAMANI SONA ERDİ..AŞKI ÖDÜNÇ ALMIŞTIM ZATEN"

Kızlar Ne Diyor 6

• kendi kendime "pişman olma yapmasydın daha çok üzülürdün ! haketmediğini bir kez daha gördün" diye telkinler verir ve birdaha yapmam.

1|0
    0|0
  • Zor sorymuş canım, o anki ruh halime göre tavır alırım bilemiyorum!

1|0
    0|0
  • kaşınıyosun derim ne diycem tükürdüğün kabı yalamışsın derim

0|0
    1|1
  • çok oluyo çok, çaresizlik bi diyim ne diyim :(

0|0
    0|0
  • zamanında bana da haddinden fazla deger verenler olmustur onu intikamıdır alanıyor belki benden

0|0
    0|0
  • Evet olmuştur, olduda yani.

Üzülürüm o anda tabiki doğal olarak. Kalbim kırılır.

Düşünmemeye çalışırım , unutmaya çalışırım, başka şeylerle uğraşırım.

1|0
    0|0
    • Evet bende uğraşı olarak buraya soru diye yazdım ki deşarj olayım tüü kaka pis diyebileyim :)

Yükleniyor...