Karınızın çantasında bir aşk mektubu bulursanız?

karınızın çantasında bir aşl mektubu buldunuz ve sonrasında bir sevgilisi olduğunu anladınız. Çocuğunuz var ve arada cinsellik olmadığını duygusal bişeyler aradığını söyledi. Tepkiniz ne olur ne yapardınız?

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Resminiz yüzünden üyeliğiniz tehlikeye girebilir bilginiz olsun

1|0
    0|0
  • Duygusal bişiy olması daha fena diil mi? Keşke sadece sevişseymiş..

0|0
    0|0
    • aslında haklısınız ama birde şuyönden bakmak lazım demek duygusal eksiklikler hissettirmişiz. Yani birazda hata bizde var öylemi?

• evet konuşmak en iyi çözüm ama biz insanların doğasında var sanırım hata yapmak. Affedip afetmemek size kalmış :(

• Niye bana kalsın canım affetmek. Allah muhafaza evlerden ırak olsun böyle şeyler.

• Yedirrim.

0|0
    0|0
  • kocamin cebinde bulmak istemem.

0|0
    0|0
  • o resimde ne wışşş

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• s*kerler mektubunu afedersin, defolsun gitsin. Alt tarafı seks ise derdimiz zaten ona gerenk yok,ama aklında olmadığım kadının bedeninde neyin kahramanlığı. beklemem ikinci çarpıyı.

2|0
    0|0
  • resmindekine şaplağı vurur kapı önüne koyardım. Başka bir seçeneği var mı ?

2|0
    0|0
  • Merhaba izmir1035.

Sana Şu Profil Resmini Koydurabilen Psikoloji Fakayım.

3|0
    0|0
  • benim karım yapmaz :P

0|0
    0|0
  • bacım şu fotonu bi değiştir abdesim bozulacak

3|1
    0|0
  • Duygusal bişeyi çocuğunda ara derdim üstüne bi de bi kaç imalı söz . Sonra o istesede iş bitti zaten :D :D

0|0
    0|0
  • anında boşardım

0|1
    0|0
  • keşke cinsellik olaydı en azından ben de iktidarsızlık varsa, kadıncağız biyolojinin gereğini yapmış derdim.

0|0
    0|0
  • çocuğu al git karıyı boşa mahkemede mektubu delil göster coocuk sende kalır mahkemeye bile gitmezsin bırak ne hali varsa görssün

0|0
    0|0
  • onu iran vatandaşlığına geçirir ahmedinejada kendi ellerimle teslim ederdim :))) hiç uğraşamam öyle karaktersizlerle. ne demişler şeriatın kestiği parmak acımaz, acısada sızlamaz :)))

0|0
    0|0
  • ben kaldıramazdım sanırım..ayrılırdım..

1|0
    0|0
  • Direk boşanma davası yüzüne bile bakmam evden kovarım!

0|0
    0|0
  • Ağzına sıkarım açık ve net.

0|0
    0|0
  • Suçu kendimde ararım kadın eksik bir şeyi varsa bu tür eğilimlerde bulunur.

0|0
    0|0
  • bulursam düşünürüm şimdi çok uykum var :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...