Nasıl kokulardan hoşlanırsınız? Hangi parfümleri seversiniz, kendinize yakıştırırsınız?

Ben çiçek ve şeker kokularını özellikle de yasemin ve nergis kokusunu çok seviyorum. Şu sıralar burberry- the beat, thierry mugler- angel ve vera wang- look kullanıyorum. Sanırım bana en çok the beat ve tresor yakışıyor :)

0|0
7|20

En İyi Kız Görüşü

• Yasemin kokulu lush dan aldığım bir parfüm var. Bayılıyorum bildiğin doğal yasemin kokusu.

1|0
    0|0
    • Katı parfüm mü bendede var o :D

• Aa sağol bakıyım bir ona :D ben sıvısını gördüm ama karısı daha hafif diye ondan almıştım baya beğeniliyor çok temiz bir kokusu var bir kaç kere sokakta falan sordular yaseminin yanında şekerli çok tatlı bir kokusuda var :)

• İnsanların ne düşündüğünü bilmiyordum çok sevindim :D

Erkekler Ne Diyor 20

• yasemin kokusu harika.

çok şekeli ve ağır olmayan, çiçek kokuları muhteşem. bir de kadınsı bir koku daha var acaip bir şey ama ne olduğunu bir türlü bulamadım.

Asıl güzel olan "sevgili"nin ten kokusu tabi, hiçbir şeye değişilmez ;)

1|0
    0|0
  • Bahar mezarına gömsünler sizi,

Yapraklar gibi buluştunuzdu,

Kokular gibi seviştinizdi.

Bahar mezarına gömsünler sizi.

"Kokuların sevişmesi" ne demektir, değil mi? Baharın kokuların, aynı zamanda aşkın mevsimi olması bir tesadüf değildir, bence. Ben şahsen kendi üzerimde odunsu ve baharatlı kokuların bulunmasından hoşlanırım. Odunsu kokulardan, sedir ağacı vardır örneğin, çok hoş tütsümsü, rutubetli bir karakteri vardır. Baharatlardan, karanfil ve tarçın kokuları vaz geçemeyeceklerimdendir, yeşil elma kokusuyla çok uyumludur, çok az turunç çiçeklerinin kokusuyla beraberken. Tabii ki kokuların doğadaki en güzel örnekleri çiçeklerdedir. Mesela beyaz zambağın kokusu, çiçek olmasa da taze tütünün kokusu zaman zaman koklamak istediğim kokulardır. Son zamanlar, parfüm markası olarak güncel bir örneğimi vermem gerekirse, Vakkorama'nın One Million parfümünü kullanmaktan keyif alıyorum.

0|0
    0|0
  • CK men -CK free blue edt. kendim kullanıyorum. Channel, dk elma pavlov koku.

0|0
    0|0
  • kırmızı biber :P

0|0
    0|0
  • boss bottled favorim ama diesel only the brave kullanıyorum aynı zamanda okyanus esintisi tadında çok güzel.

0|0
    0|0
  • gecenlerde oteld ebir bayan müşterinin kokusunu fark ettim 38 , 40 yaşlarında idi parfüm kokusu çok güzel di tıpkı jelibon yemiş gibi birden 2 basamak yükseli verdi benim için bence bazı kadınlar bu işi biliyor gençler genelde parfüm kokusunda sınıfta kalıyor ( genel çogunluk olarak )

0|0
    0|0
  • valla biz erkekler öyle bu kız avon kullanmış she kullanmış diye bakmayız. ne kokusu olursa olsun kalıcı olunca kızların parfümleri hoş oluyor. öyle 1 kilometreden kokusu gelmesin de yanımızdan geçince burnumuz hafifçe kokusu gelse sarhoş olmuşuz demektir:)

0|0
    0|0
  • yıllardır kenzo kullanırım..hala da severim kokusunu ztn kendim için alıyorum başkası beğensin diye değil

1|0
    0|0
  • doğal kokular iyidir

0|0
    0|0
  • Mazot ve vernik kokusuna hasta oluyorum..

Bi hoş oluyorum..

1|0
    0|0
  • Ergen iken param jagler'e yetiyordu fena değildi... Şimdi Ralph Lauren kullanıyorum özdeşleştim kokusuyla, ve bayanlar çok beğeniyor, bu yüzden sanıyorum ensemden öpmeyi sevmelerinin sebebini... :D

0|0
    0|0
  • 1 million ama kalıcı degıl lanet şey:/

0|0
    0|0
  • kıllı koltuk altı kokusu hele bide çemen yenmişse ohhh mis.

0|0
    0|0
  • fresh deniz derdimde malasef kapıdan çıkana kadar kalıyorlar.burberry oluru var ama.

0|0
    0|0
  • freş kokular tercihim

0|0
    0|0
  • Evet çiçek kokuları hoş parfüm olarak bu jagler hoşuma gidioyr nedense :)

0|0
    0|0
  • şeker ve karabiber karışımlı içinde az bişeyde ıhlamur ve kayısı yağı olan tüm kokulara bayılırım .

0|0
    0|0
  • en güzel kokular bayanlar için üretilmiş erkekler için limon kolonyası yeterli

0|0
    0|0
  • Ağır olmasında...

0|0
    0|0
  • Şuan kullandıgım parfüm Davidoff Champion

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben çiçeksi, ferah ama özgün kokulardan hoşlanırım.

Şu kokulara ise aşığımmmmmmmmmmm;

link

link

link

0|0
    0|0
  • şeker, vanilya kokularını seviyorum

0|0
    0|0
  • cok tatli kokulari sevmem cocuk gibi parfüm dedigin hafif tatli hafif agir olcak bvlgari jasmin noir

0|0
    0|0
  • yağmurdan sonraki toprak kokusu, kitap kokusu

0|0
    0|0
  • Şekerli.

0|0
    0|0
  • Bende çiçek ve şeker kokularını seviyorum. Doğal parfümler tercihimdir, onun dışında Nina Ricci olabilir.

Çilek, ahududu, yasemin, gül olabilir. Menekşede fena sayılmaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...