İddaacılar toplanın?

Dün akşam uefa maçlarına yaptığım şahane sistem kuponu tek golle gitti. Para aldık ama 240 liranın tek golle kaçması evlat acısından beter :(
İddaacılar toplanın?
var mı akşama veya yarına böyle yüksek oran maç isteyen veya kuponu olan

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• ben de akşam ikinci yarıdan kaçırdım büyük balığı :D sistemden aldık yine 30 lirayı sıkıntı yok, kuponu misli ile çıkardı da. para değil.
    g*d*mun falkenbergi

0|1
    0|0
    • Sistemde tek maç gidince anlamı kalmıyo ya hepsi tutunca tam vurgun oluyo :)

• Celtic maçı da 38. dkda 2-1 oluyo kalan dklarda gol olmuyo ya nası bir kısmetsizlikse :)

• aynen. şansın böylesi. 38 dakikada 3 gol oluyor, ama kalan 52 dakikada 1 tane bile olmuyor. bu işte bir iş var da, neyse :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 7

• Yazık olmuş cidden sağlam kuponmus

Sistem 4 ile 4-5 arasındaki fark nedir

0|1
    0|0
  • brugge h0 marsilya h0 st, etienne h1 bunlar geldi de olympiakos basket 1/1 den yattım ben ne yapayım :) 292 lira gitit

0|1
    0|0
    • Başkan baskete girmiyorum ben ya yarım sayıyla yatması falan çok saçma oluyo yoksa dehşet oranlar bilmişsin sen de

• club bruge 0/1 olsa bende alacaktim

0|1
    0|0
    • Benimki de şans ya iyda gol oldu öyle bitti keşke 0/1 olsaydı da seninki de gelseydi başkan

• 1/0 ben genelde italyada buluyorum ya en kötü 13-14 oranı oluyo dediğin gibi. İy ms 4 maç yazıp sistem 2 çakıyosun mesela 6 liraya dünyaları veriyo :) bakamadım programa henüz ama cuma ve ptesileri daha iyi buluyorum ben az maç olduğu için

• Cumartesi cildirtiyo ingiltere adami 😂😂 dediğin gibi az mac oldumu iyi.

• sağlam kuponmuş geçmiş olsun bugüne varsa bende alabilirim :)

0|1
    0|0
  • Güzel kupon tebrikler

0|1
    0|0
  • Sistemi de hiç bilmiyorum ama güzel kupon yapmışsın biraz tüyo verebilirmisin bana gelecek maçlarla ilgili

0|1
    0|0
    • Başkan 5 maç yazıyosun yüksek oran serpiştiriyosun araya misli 1 sistem 4ü çakıyosun tutarsa en kötü 200-250 veriyo yatarsa da 5 liran gitmiş oluyo. 5 liraya 20-30 lira almaya çalışmaktan mantıklı bence

• Anladım bence de mantıklı eyvallah

• Varsa mac alalim?

0|0
    0|0
Yükleniyor...