Merhaba arkadaşlar sizce hayat arkadaşınızın....

sizin için hayat arkadaşınızın siyasi görüşü önemli mi, değil mi önemli ise ne kadar önemli. açıklarmısınız ... :)

0|0
3|10

En İyi Kız Görüşü

• çok uç noktalardaysa iki kişinin görüşü çok büyük sıkıntı olur.ama hayat tarzlarında bir etkisi yoksa bu durumun sadece farklı partilere oy veren insanlarsa bir etkisi olmaz. bknz; ben.

0|0
    0|0
    • partiler zıt mı peki onlarda pek uçurum yok heralde

• :) bu ülke kurtarılamamış benim verdiğim 1oyla hiçbirşey değişemez o gönül vermiş,bende yıllardır gönlünü kırmadım sadece yoksa yaşam tarzım hiçte savundugum görüşe ait değil.sadece 1oy benim için siyaset bakış açım bu

• attığın o bir oyu değersiz görüyosan at tabi gönlü olsun..

Kızlar Ne Diyor 2

• önemli benim için.. hümanist olmayan, tek taraflı düşünce yapısına sahip bir sistemi düşünen biriyle yapamam

0|0
    0|0
  • benim için çok önemli yani en azından büyük uçurumlar olmamalı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Aşırı muhafazakar, milliyetçi biriyle bir ilişkiyi yürütebileceğimi sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Evet önemlidir aski görüşteki biriyle işim olmaz

0|0
    0|0
  • Evet, çok önemli..Siyasi görüş birçok insanın hayattaki diğer tüm şeylere nasıl bi' pencereden baktığı hakkında ipucu verir.

0|0
    0|0
    • bencede aşk hikaye bunlar uyuşmadıkça :)

• Doğru.Aşk hikaye değil aslında, böyle şeylerin uyuşmadığı birine aşık olmak hata.

• aktif siyasette değilseniz ve yaşam tarzı farklı değilse sorun olmaz sanırım

0|0
    0|0
  • ne farkeder

0|0
    0|0
  • pek önemli değil.

0|0
    0|0
  • Önemli değil ama siyonist biriyle ilişki kurmam sanırım :D

0|0
    0|0
    • valla kardeş siyonist birini bulda ilişki kurması kalsın hiç karşılaşmadım :)

• cevabım allahsızhollandalı ile aynı

0|0
    0|0
  • siyasi görüşü değilde hayata bakış açısı çok önemli. yani hayatı anlamsız olmayacak.

0|0
    0|0
    • ikisi benzer şeyler hayata olan bakış açın görüşünü etkiler bence

• kapsamına bağlı siyasi tarafı ilgilendirmiyo. diğer bir çok yön var ben onlarla ilgileniyorum.

• önemli değil serbest

0|0
    0|0
Yükleniyor...