Thigh gap yapmak istiyorum gerek var mı sizce?

Thigh gap yapmak istiyorum gerek var mı sizce?
Kilo alınca direk basenlerden ve kalçadan alıyorum 168 boylu ben oluyorum 140 gibi. Kalçamdan memnunum şu an kavisli ve dolgun, yumuşak ama şu bacak arası beni mahvediyor sevmiyorum o aradaki görüntüyü. Ne kadar uğraşsamda önceden çok daha fazlaydı bir aydır yapmıyorum squatla bu hale gelebildi sıkıldım bıraktım. Sizce kafama takacak kadar kötü bir görüntü mü? Çünkü biraz daha kilo verirsem ve spor yaparsam kalçamda eriyo onu istemiyorum.

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Kolon kaç üstelik bacakların düzgün iç bacak hareketleri çalış

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• İğrenç bişey yapma.

0|0
    0|0
    • O zaman şuanki iyi mi? O kadar sıska bacak kalıcak kadar yapmam zaten sadece o aradaki pürüzü sevmiyorum

• Garip, bizde be kadar incelirse o kadar iyi durur kafasındayız daha fazlada inceltmeyim o halde çok dolgunda dediğim gibi beni başka biri yapıyo boyumu kısaltıyo falan o yüzden sevmiyorum

• Aynen bacak boyuda önemli. Şu an iyi. Biraz daha dolgun olabilir ama.

• 8 yıldır spor yaparım dediğin terimi hayatımda ilk defa duyuyorum :D

0|0
    0|0
  • bence dert edecek birşey yok, gayet normal.

0|0
    0|0
  • Selülitte var mı . s. s

0|0
    0|0
    • Yok allahtan oda olsa iyice takardım olmazda inşallah

• Aman allahım selülitli bağyanlarda ne kadar itici oluyor öyle. .) neyden oluyor biliyormsn

• Neyden

• Sadece kardio yaparsan kalcan erir. Tahtalasmaya başlar. Bu isin asli agirlikla calismaktir. Detay var tabiki simdi yazamicam.

0|0
    0|0
  • Çarpık bacakların var ondan galiba

0|0
    0|0
    • Evet var içe basıyorum ondan bu kadar çarpık 😁 Onunda etkisi olduğunu düşünmüyo değilim

• Basen sıkıntısı genelde Karadeniz bölgesinde olur çaresi var mı bilmiyorum ama kadınsın sonuçta yapacak bir şey yok leğen kemiği genişse yapacak bir şey yok

• şu an gayet guzel hic dokunma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...