Bacaklarım Roberto Carlos'un bacakları gibi mi olur?

fazla kilom olduğu için spor salonuna gidiyorum. çevremdekiler kilo vermeden spor yaparsan kaslar çok çrkin olur diyor. en çokta bacaklardan korkuyorum.
erkekler kadar kolay kas yapamıyoruz. ben inanmıyorum ama acaba da diyorum içimden. bilen birileri açıklayabilir mi?

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• spor salonuna gittiğin zaman sana tutupda ağırlık yaptırmıcaklar sonuçta bir diet ve kardio programıyla çalışacaksın ayrıca düzenli ve programlı çalışırsan sıkıntı yaşamazsın yağ yakıcı likid içecekler var onları da kullanabilirsin sıkıntı yapma kadınlarda büyüme hormonu ve kas metobolizmasi erkekler gibi olmadığından söylendiği gibi sonuçlar çıkmaz. bende body yaptığım için sürekli araştırdığım gördüğüm şeyler takılma derim

1|0
    0|0
    • yaptırıyo ama. max. 35 kg üstüne çıkmıyorum. altıda zorlamıyo. hoca zorla diyor. ben anlamadım.

• teşekkürler :)

• eig içinde ben teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 12

• çevrendekiler cok biliyolar:) kas hipertrofisi sandıgın gibi birşey değil beslenme dinlenme ve antrenman makro ve mikro beslenmei iyi ayarlamalısın protein alımını olabildigince yukselt minimal kg * 1 gr tekrarlarını olabildigince arttır negatif kuvvetler 1 sn den fazla olmasın... raat ol azim kararlılık devamiyet sonuc sahane

1|0
    0|0
    • her hafta farklı bir liste uyguluyorum ama bir hafta ağırlıklı protein varsa diğerinde sebze oluyor. yanlış mı yapıyorum?
      kararlıyım olacak olacak teşekkür ederim yorum için.

• Öyle bir şey yok. Kilo verirken aynı zamanda güç çalışması sarkmayı önler. Sen devam et asla pes etme

1|0
    0|0
  • Eminim çevrende bunu söyleyenlerin hiçbiri spor salonuna gitmiyordur..

1|1
    0|0
    • evet

• bırakyım orayı o zaman başka bir yer bakayım :/

• Onu da yapabilirsin ya da araştırmayı seviyorsan kendin de öğrenebilirsin. Başlangıç için mesela böyle videolar var, basitten zora doğru gruplara göre, aletsiz çalışmayı gösteriyor..
      https://youtu.be/WA2dhdvlQQU

• ben bugüne kadar spor salonuna giderek zayıflamıs fakat carlos gibi bacağı olan bayan görmedim.

1|0
    0|0
  • bacaklarından yağ gidecek kasların kalacak, kız olarak doğal şekilde o kadar kas kazanmanız imkansız zaten

1|0
    0|0
  • Kas sadece ağırlık ile olur. Hele bayanlarda testesteron cok cok az oldugu için m ciddi agirliklara girmen lazim ki kas olsunm yani oyle kolay degil kas inşa etmek korkma.

1|0
    0|0
    • oh be :)

• Bu salonlardaki spor hocalari ya fake olur ya da samimi olarak ilgilenmezler. Cunku sıklık, yoğunluk, zaman ve İdeal set sayıları kisiden kisiye kg dan kg ya vs. degisit. her vucut yapisi icin ayni olamaz. Ama salonlarda herkeze ayni program verilir. Bu fitness bayaga teferruatlari olan bir spordur. Oyle hadi spor yaptim oldu olmuyor işte.

• Katılıyorum. :/

• Hahaha sacmalamislar kas okadar kolay yapılmıyor sıkıntı yapma fazla diyetle fazla kilo gider antreman la sıkilaşirsin rahat ol yani

1|0
    0|0
  • O diyenler cahil kendileri yağ içinde gelenler git hicbisi olmaz serrt fit bir vücudun olur

1|0
    0|0
  • Yok. Lua lua gibinin ki olur :)

0|0
    0|0
  • tahmin mi edecez bacaklarını?

0|0
    0|0
  • roberto carlos kim dizi oyuncusu mu

0|0
    0|0
  • Acayipp bir şekilde bacaklara çalışman lazım hızlı koşmaya çalış boş zamanlarında

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ağırlık çalışma düşük ağırlıklarla çalış.

1|0
    0|0
Yükleniyor...