Hamilesiniz ve karşınızdaki erkek güven vermiyor, ne yaparsınız?

Evet insanın başına gelmemesi gereken bir olay...

Ama geldiğini düşünün ve yaptığınız testte hamile çıktınız. Ne yaparsınız flört ettiğiniz kişi size güven vermiyor.. çocugunuzu aldırır mısınız yoksa sevgilinize söylemeden onu doğurur musunuz?

0|0
12|3

En İyi Kız Görüşü

• o kişiden hamile kalmam..dikkat ederim..ama bir insanın canına kıyamam mecbur doğururum ve ona ölene kadar söylemem.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Daha önce de söylemiştim tekrarlıyorum ...

Sevmediğim bir adamdan çocuk doğurmam , sevdiğim fakat çocuk istemeyen bir adamdan da çocuk doğurmam .Hele ki bana güven vermiyorsa kendisini durumdan haberdar eder ve aldırırdım .

(Herdaim korunulması taraftarıyım )

0|0
    0|0
  • istemsiz bir hamilelikse tüm tedbirlere ragmen olmuşsa aldırırım ,ama korunmadan olmuş ise ya da riskli bir durumdan göze alarak olmuş ise muhtemelen aşk sebebiyle olmuştur . hoşgelsin .

0|1
    0|0
    • ama babasız buyuyecek bır cocuk hoş olmaz

bende aldırır konuyu kapatırdım.

• bi zahmet baba oluversin, kabus gibi olurum, kabul etmeme gibi bir seçenek olamaz.

1|1
    0|1
    • anca çocuğun hayatını kabusa çevirirsin bu şekilde... babanın onayı olmadan nasıl böyle bir şeye karar verebiliyorsunuz aklım almıyor...çocuğu kabul etmemek gibi bir şeçenek olamaz da, böyle bir durumda anneyi kabul etmemek erkeğin sonuna kadar hakkıdır bence. ben böyle sağlıksız düşünen birine çocuğumuda emanet etmem, emzirme çağı bittikten sonra çocuğu almak için elimden geleni ardına koymam. sorumsuz bir anneye bırak kocalık ölüm döşeginde su vermem...

• sizin ilişkiniz size, bizim ilişkimiz bize. çocuk olunca dünyalar değişir, kararlar yeniden şekillenir.

• Bana güven vermeyen bir inanla ben boyuta gelmem ki zaten o yüzden bunu düşünüp empati yapmak bana çok mantıksız geliyor.

0|0
    0|0
  • sana karsı cıddıyetı nedr hıc evlılık muhabbetı acmadıysa sana.. kesınlıkle dogurma ya.. dogurupta solememek ne.. o cocuk babasını merak edecek hepp babası ılgısızse sana bıle cocuguına ne kadar ılgılı olablır. bak gelecegınıde yıkarsın bu sekılde sen. aldır bıran önce

0|0
    0|0
  • hata ustune hata evlenmeden o ısı yap,yaptın dıyelım bıde guven vermeyen bırıyle yap sonra guven vermıyor dıye cocugu aldır.guven vermeyen adamla bırseyler yasarken ıyıydıde cocuk oldugu ıçınmı guvensız oldu?soylerım aldırcaksak aldırılır dogurulacaksa dogurulur ama bu ona guvenmedıgımden degıl ortak kararımız oldugu ıçın olur

0|0
    0|0
  • Aldırırım.

0|0
    0|1
  • istemem

0|0
    0|1
  • test yaptırırdım sonrada bana guvenmedıgı ıcın ayrılırdım sonucta bebeıgım saglıklı ve babası bes para etmıyor dıye onun canına kıymazdım

0|0
    0|0
  • Ayy böyle biriyle olduğum için kendime söverim.Hayatımdan çıkartırım.Çocuğuma da kendim bakarım.

Ama gerçekte bunu yaşamak istemiyorum :D

0|0
    0|0
  • kendime güvenirim doğururum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• istenmeyen çocuk aldırılır eğer aldırılmazsa o çocuk problemli olur .Amerikanın bazı eyaletlerinde da kürtaj serbest olduktan sonra o eyaletlerde kürtajın serbest olmadığı eyaletlere kıyasla suç oranlarının ilerleyen zamanlarda % 35 düştüğü saptanmıştır.

0|1
    0|0
    • ama o cocuk senin cocugun yanlış zmn ve yanlış insan olabilir ama o can ya cok düşündürücü bi olay insann sınandıgı bir zmn gerçekten cok karısık

• Babasız bi çocuk büyütmek istiyosan senin tercihin .O çocuk dile gelince anne benim neden babam yok diye sorunca ne cevap vereceksin o çocuğun hayatını diyosun ya bi can o canıın hayatını mahvetmeye hakkın yok .Kendini hazır hissetiğin zaman bunun olması daha doğru bence tabi .Allaha şükür annemde babamda var fakat babası ya da annesi olmayan arkdaşlarım var hiç biri normal değil.Bu açığı tek başına kapayamzsın .Dinsel açıdan da ruhu olmayan bir kişi için günah sayılmaz doğduktan sonra ruh alır.

• valla ipe ipe güven verecek ne demek aldırmak hem günah hemde sağlığınız tehlikeye girecek bi şrfsz yüzünden. afedersin ama becermesini biliyorsa çocuğuna ve sevgilisine sahip çıkmayıda bilecek bilmezse bildirilecek bi erkek olarak

0|0
    0|0
  • güven vermediği halde kendini benim kollarıma mı bıraktı bu kadın ? :) garipmiş..

0|0
    0|0
Yükleniyor...