Kızlar cevap verin lütfen ama samimi bir şekilde .... :)

kızlar ya sizi etkilemek için illa para mı lazım ? karizma denen şey nedir ? yani boy pos Allaha şükür yerinde tip Türkiye ortalamasının çok çok üstünde ... ama neden se ben pek başarılı değilim gerçi aceleciyim biraz ordan kaybediyorumda yani ne yapmalı sizleri etklilemek için ?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• aceleci olmıcan kural 1 :) illa para lazım değil önemli olan konuşmayı bilmek cool olmak

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• valla şimdi düşündüm de. yani hiç bir imaj gelmiyor aklıma. esmer uzun boylu gibi bir tarifi yok. sarışınlar tarzım değil derim hele uzun saç hiç ama lost dizisinde jack mi sowyer mı desen sowyer derim mesela. ki kaba insanlardan hiç hoşlanmam ama o daha hoşuma gider. burak özçivit'i de çok beğenirim. gossip girl' deki nate de beğenirim. yani baktığında hiç biri birbirine benzemiyor.

0|0
    0|1
  • ne saçmalık daha ilk cümleden kızlarda güzel mi olması lazım illa zengin kızlara giden erkekler yok mu veyahut belkide sorun bu kibrindir

0|0
    0|0
    • soruyu anladığına eminmisin sen ?

• kızlar ya sizi etkilemek için illa para mı lazım ? kızlara görede illa büyük göğüslü aptal sarışın mı olmak lazım diye soruyluyo bu erkeklere :)

• sizlerimi neden kaybettiğin belli bugün pervin yarın şermin

0|0
    0|0
    • ama öyle bi şey yok elde edemiyorum sıkıntı o :D kaybetmek değil

• edemessin paşam tip mip para işi deel insanlık adamlık dürüstlük gerek sen dion ki sizleri etkilemk için birini değilde çoğunluğu naapsn kız seniii gözün dışarda oluck

Erkekler Ne Diyor 3

• Evliyken aldatan kadınlar yokmu bi biz aldatıyoruz diğmi ? bi gün ahmet bigün mehmet bi gün serdar ? bırakın bu işleri sinema ve dizileri izlemekten beyniniz sulanmış sokaktada örnekler halinde görüyorum sadrazamın sol tşğı bir gün beni istiyecek ben sana mı kaldım edalarında olanları ki azımsanmıyacak kadar çoğunluk erkeğin küçük bir sex hayatı var bazılarınınki gibi kocaman bir arşivi değil o sebeple erkeklere zırt pırt bok atıp durmayın sizin içinizde ahlaklı yada ahlaksız nasıl var ise erkeklerdede bu mevcut ama biz en azından abartmıyoruz 10 kişiyi aynı anda idare ederek bu sebeple bırakın artık ayşeye gidermiş sonra fatmaya hesabını geçin efendim bunları geçin...

0|1
    0|0
  • Zamanında dürüstte oldum . İyi niyetimi kullandılar . Hoşgörülüde oldum sırtımdan vurdular . Sana birşey diyeyim mi . Aslında ne istediklerini onlarda bilmiyor . Anlık oluyor herşey .

0|1
    0|0
  • bunu bende söylerdim, butun kızlarda onaylardı, bence butun kızlar senin bu soruyu muhtemelen etkilemek için yazdığını anlamıştır :)

0|0
    0|0
    • ya ne alakası var burda kim kimi tanıyor sanki etkilense ne olur oklmasa ne olur cevabın baya saçma ben genel görüş istiyorum kimin yorum yaptığının bi önemi yok ...

• kızları vurgulamıyacaksın o zaman, dil bilgisi veri tabanını gözden geçir

Yükleniyor...