Aziz Yıldırım'ıın Fenerbahçe'yi yönetim tarzını nasıl buluyorsunuz?

Aziz Yıldırım'ıın Fenerbahçe'yi yönetim tarzını nasıl buluyorsunuz?

Güncellemeler:
Aziz Yıldırım : ''Kıçınızı yırtmayın. Ben ne dersem o olur.''

Yarın kulübün resmi internet sitesinden yalanlama gelirse şaşırmamak gerek.

#Yönetimİstifa
link -> Buda videosu...

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

• az önce spor programında izledim taraftar aziz s*ktr git diye bağırıyor aziz yıldırımda arabasını durduruyor ve camı açarak k*çınızı yırtmayın ben ne dersem o olur diyor.. sence nasıl yönetim bu diktatörlük olabilir mi

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sonuna kadar fenerbahceliyim . Fakat aziz yildirima hapishanedeyken uzuldugume yaniyorum takimi batirdi kocamanla birlikte ! Alexi gonderdiler ya artik bi laf soylenmez

0|4
    0|0
  • alex gitti ya düştüler gözümden kocamanla beraber

0|3
    1|0
  • traktör sürer gibi.

0|2
    0|0
  • Bi ara daha iyiydik ama futbolculardan kaynaklı düzgün elemanlar kalmadı. Biraz biraz toparlanmaya başlıyoruz.Kocamanda idare eder.

0|0
    2|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Terbiyesizlik etti onu hapishane onunde bekleyen taraftara...

0|2
    0|0
  • bataklıga surukluyor..

0|2
    1|0
  • Mükemmel buluyorum. Allah onu ve antrenörünü başımızdan eksik etmesin.

Amin.

0|0
    1|3
  • Salakça buluyorum.

0|1
    0|0
  • adam karizma yaa herşeye herkese gider yapıyor . işte böyle lider olunur

0|0
    0|0
    • Ahmet Çakar'ın bir sözü vardır ''Aklını alırlar.'' diye. :D Böyle devam ederse davranma taraftarlara :D sonu pek hayırlı değil. Adam resmen taraftarları böldü :D

• Aziz Yıldırım fenerbahçe çok hizmet etmiş olabilir,ama onun hapse atılması yaşanan süreçler onu bitirdi ne artık eski aziz var nede eski fenerbahçe artık değiştirilmesi gerekiyor. Birde giderken aykuçuğuda alsın bi zahmet

0|1
    2|0
  • alkollü sürücü gibi..

0|0
    0|0
  • Koyu bir Galatasaraylı olarak adamı sevmesemde taktir ediyorum.Kulübe başkan olduğu dönemlerde en az 400 milyon t + faydası olmuştur,en az 3 şampiyonlukta en büyük pay kendisinindir.Adam başkanlığı biliyor.

0|0
    0|0
    • Maçları satın almadığı ne mağlum. Kulüp şu anda en borçlu yıllarından birisini geçiriyor. Adam çıkmış ''Ben ne dersem o olur.'' diyor. Sizin başkan ne diyo ''Taraftarlar ne isterse o olur.'' diyor...

• Harbi kardeş siz çok i.nesiniz nankör herifler,ben genel olarak dedim gençfenerbahçeli abilerine söyle kozyatağı lazın selamı var dedi hepinizi s kerim akıllı olun

• Yav he :D şimdi BSG :)

• Fenerbahçeyi ekonomik yönden çok farklı bir seviyeye taşımış bir adam.Fenerbahçeliler kıymetini bilmiyor.

0|0
    1|2
    • GFB'de dahil Aziz Yıldırım'ın ne b*k olduğunu anladı. Fenerist artık Aziz Yıldırım'ın paralı askeri oldu. Aziz Yıldırım : ''Kıçınızı yırtmayın ben ne dersem o olur.'' diyo. Ne denir böyle adama?

• Satın aldığı maçlar işte... Böyle bir başkanı kim ister?

• Yıllarca istediniz..

Yükleniyor...