En iyi arkadasım ve sevgilim? :( Lütfen okuyun

Sevgilimle ilk buluşmamıza en iyi arkadasımı da götürdüm çünkü sevgilimde en yakın arkadasını getircekti.Açıkcası arkadasım bnden daha güzel.:( .Sevgilimle herşey yolunda gitti ama bir sorun var Sevgilimi hep arkadasıma bakarken yakalıyorum ona laflar sokuyor bizi basbasa bırakmasını istiyor ilk buluşmamızın akşamında herşey yolunda olmasına ragmen bnden ayrılmak istedigini mesaj attı bnde nedenini sordum biraz gec cevap verdi ve o mesajı arkadasının yazdıgını söledi.Dogru mu bilmiyorum.Bugün ikinci buluşmamızda yine en yakın arkadasım geldi biz arkadaslarımızı da getiriyoruz :D Her neyse bugün yine arkadasıma laflar soktu dalga gecti ona baktı falan filan ayrılırken bni dudaktan öpmek istedigini söledi tabii bende izin vermedim sizce bunun amacı ne ? Beni seviyor mu?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• kız arkadaşını bi daha getirme demedi deme. erkek arkadaşın senin kız arkadaşına pas veriyo..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• senden ayrılırken sana teselli öpücüğü vermek istemiş :)

0|0
    0|0
    • Ayrılırken derken buluşma bitince eve dönerken demek istedim :D

• Bir erkek olarak söylüyorum, kendini biraz agırdan sat ve o seni avcunun icinde bilmesin yoksa terkedilirsin! demedi deme..

0|0
    0|0
  • bişey diymmi umarım bu sana ders olur en yakın arkadaşın senden güzelse erkekler ona yönlenir kızlarda öyle zaten ama ona bakıyor diyorsun ayrıldı diyorsun senide zevk için öpmek istemiş hayla seviyormu lafını çözemedim ben :D

0|0
    0|0
  • ne kadar çocukca basit ilişkiler zaten sende küçük bir kızsın sanırım

0|1
    0|0
  • tabikide sevmiyor cevap sorunun içinde sanki :D

0|0
    0|0
  • bas tekmeyi

0|0
    0|0
  • kolay mı bu işler kardeşim .!

0|0
    0|0
  • madem güzelse arkadaşını tavla

0|0
    0|0
  • Ergen bi sevgilin var.Bas tekmeyi bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Af edersin ama gelmiş bir de soruyor musun ? Sevmiyor. Seninle sıkıntıdan ya da başka şeyler için çıkıyor. Gevşeğin önde gideni bence. Çek*i.

0|0
    0|0
    • :(

• Onu seviyorum açıkcası o yüzden üzülüyorum

• Üzülme boşver. Değmez.

• one istediğini bilmiyor.terelelli yani.

0|0
    0|0
Yükleniyor...