En yakın arkadaşımın kocası onu aldatıyor. Bunu ona söylemeli miyim?

Gizli Üye
1 buçuk ay önce güzel bir yerde işe başladım ve yanımda oturan arkadaşla çok samimi olduk aynı yaştayız o 2 yıldır evli ve çok mutlu. Bir iki akşam buluşup birşeyler içtik kocası da geldi.. Dün akşam da karaoke bara gittik ardından başka bir yere; ben çok içmişim midem felaket olunca onların evine gittik arkadaşım beni giydirdi yatırdı. Oturma odasında yattım. Sonra gece bir fısıltıyla uyandım biri fısıltıyla bana sesleniyor.. Bi açtım gözümü kocası koltugun birleşik kısmına oturmuş sigara falan içiyor. Çok korktum ve sen napıyorsun burda dedim. Bira içiyorum dedi. Yattım uyudum(hala sarhoşluk var durumu anlamadım) sonra gene uyandırdı adımı fısıldayarak gerizekalı.. Ve sevişelimmi dedi:(((((( Git be deli misin manyak mısın dedim.. Bunu duydugum anda berbat hissetmeye başladım ve banyoya gidip kustum.. Sonra gelip "az önce dediğin şeyi hiç duymamış olayım. Karının yanına git ve bunu ona yapma " dedim.. Ertesi gün beni durağa kadar bırakırken ona "Bunu o kadar iyi kalpli melek gibi bir insana nasıl yaparsın? Eminim bunu başkalarına da yapıyorsun. Aldatıyorsun onu!" dedim. Hayır aldatmıyorum dedi.. Aldatıyorsun diye bağırdım ve kafasını önüne eğdi.. Gözlerim doldu.. Bunu ona yapma. Lütfen.. dedim ve gittim. Anlatamam size kocasını öyle çok seviyor ki.. Pişmanlıktan geberiyorum keşke gitmeseydim onlarla karaoke bara.. Ben bundan sonra onların evine nasıl giderim? Gelmezsem arkadaşıma bunu nasıl açıklıycam? :(( Ağlıyorum, çünkü arkadaşımı çok seviyorum.. Onun için çok üzüldüm.. Keşke kocası onu çok sevse.. Nolur akıl verin:( Bana yardım edin:'(
Güncellemeler
+1 yıl
Grixxman rumuzlu arkadaşımızın yorumu: kocasına desin ki: İki TOST ekmeği kadar yakındık...Ta ki aramıza bir KAŞAR girene kadar.. Siz birşey anlayabildiniz mi? Ben en ufak bir alaka bile kuramadım da...
Güncellemeler
+1 yıl
Tabi ki söylemeyeceğim, çünkü çokkk mutlular, ben kimsenin yuvasını yıkmadım, vicdanım temiz alnım ak içim rahat çünkü kötü birşey yapmadım.. Kaşar falan da değilim, hayatımda kimseyle de birlikte bile olmadım.. Bana kaşar diyen arkadaşlara çokk teşekkür ediyorum sayenizde 2 gündür çok kötü kabuslar görüyorum
Güncellemeler
+1 yıl
Benim bu kadar üzülmeme ve yıpranmama sevindiğinizi biliyorum bunun için yaptınız zaten, başarılı oldunuz aferin. Yalnızca şunu söyleyeyim biri benim karşımda ağlasın.. Düşmanım bile olsa üzülürüm içim sızlar.. Sizinle aramızdaki fark işte BU! ama şu var ki Allah'ım beni biliyor, bu bana yeter, bu yüzden sizin ne düşündüğünüz benim artık umrumda değil, ahirette beni bu kadar üzdüğünüz için hesaplaşacağız.. Ben ona umut verecek en ufak dahi bişey yapmadım bu yzden artık içim rahat..
Güncellemeler
+1 yıl
Arkadaş nasıl oldu bilmiyorum bir şekilde öğrendi. Ama bundan emin değilim sadece tahmin ediyorum. Çünkü bana tavır koydu ve beni işten attırdı... Ama ben daha iyi bir iş buldum.. Onun bile hayal edemeyeceği bir yerde çalışıyorum
En yakın arkadaşımın kocası onu aldatıyor. Bunu ona söylemeli miyim?