Spor salonu çekingenliği olanlar?

Spor salonu çekingenliği olanlar bunu atlatabilmek için ne yapmalıdır?

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• İlk gün oluyor normal. Fit fit kızlar kaslı abiler falan güzel güzel çalışıyor insanın morali bozuluyor. Sonra diyosun ki ne farkları var çalış seninde olsun. İyi motive oluyorsun hırslanıyorsun falan. Boşver çekinme. Kimse kimsenin umrunda değil zaten.

0|1
    0|0
    • Cidden kimse kimsenin umrunda değilmi?

• Onlar çok gıcık oluyor be. Gelmiş dır dır etmeye işi yok bide o öyle bu böyle. Vurcan dumbellla kafasına gidecek :D

• Aynen :)

En İyi Erkek Görüşü

• Oraya Giden Hıyarların Senden Ne Fazlası Var?

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• Gitmiştim bir ara, normal vücut var bende ama oraya gidince kendimi hiç o kadar cılız hissetmemiştim :D neyse ki bir iki hafta içinde alışıyorsun umursamıyorsun

0|1
    0|0
  • ben de gidemiyordum ama şimdi müdavimi oldum oradakileri boş ver kendine güven sadece yapacağın işe odaklan iki hafta sonra alışırsın

0|1
    0|0
    • Eyvallah abi önceden yapıyordum bıraktım 1 seneye yakın hiç spor yapmadım ve elde ettiğim gelişimde zamanla söndü. Şimdi çekingenlik başladı

• takma kafana her ortama ayak uydurmaya bak gerisi gelir

• Eyvallah abi sağol uyduracağım İnşallah

• seviyorsan git acıl bence :D Pardon spor salon neyden cekiniyorsun bana olmuyor vallah yeri geldimi hunharca bagırım vallah :) 1 veya 2 hafta git kalmaz bişey

0|1
    0|0
    • Daha önce gittim bir süre 5-6 ay sonra bıraktım 1 seneye yakın hiç spor yapmadım başlamak istiyorum tekrar fakat eskiden elde ettiğim gelişim bile söndü gitti

• bu spora bosuna nankör demiyorlar ama kas hafızası diye bişey var hic yapmayana göre daha cabuk topralarsın ;)

• Evet çok nankör spor

• Spor salonuna gitmelidirler.

0|1
    0|0
Yükleniyor...