Kaç para ulan bir sol bek?

Ne kadar söyleyin ben verecem artık yönetim inadına bu bölgeye adam gibi transfer yapmıyor anlamadım bugün iyi olan ismail yüzünden gol yedik getti 3 puan :O

0|0
1|11

En İyi Kız Görüşü

• pektemek gitti bu ismail başladı. hey allam ya

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Deli ibo bu haliyle bile daha çok iş yapar

İsmil göldeki hatası hariç iyiydi ama

0|2
    0|0
    • İyiydi de abi adamın 3 senedir ne yaptığı ortada tamam futbolcu şanssız olur sakatlanır ama tadında da bırakmak gerek bizim yönetim aşık sakat olan futbolculara pektemek aşkı da buna dahil

Eneramoyu saymıyorum bile ameliyat masasından fotoğraf göndermişti adam bize

• Başakşehirin pektemekte gönlü var diyorlar ben 500 bin euroya da razıyım elden çıkarsınlar yeter :D

• Üstüne para bile verilebilir :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 10

• Bende halı sahaya adam lazım sandım başlığı görünce.

0|2
    0|0
    • En sonunda bizim halı saha takımından adamları alacak ümraniye nevzat demir tesislerine götürecem al şenol hocam dene diyecem

• Vallai billahi ya zıçtılar ağzımıza

0|1
    0|0
  • Yuh ya ismail daha ne yapsın adam günün yıldızıydı pestili çıktı herifin

0|1
    0|0
    • Ofsayt pozisyonunun içine etti daha ne yapsın sadece bu maça değil genel görünüm de ortada ismailin 3 senede kaç maç çıkardı saya bilirmisin

• Törenin yetenekli olduğunu düşünüyorum fiziği de çok iyi ama ya futbolu bilmiyor ya da oynamak istemiyor ya bu kadar mı saçma davranır bir insan. Resmen topu öldürüyor saçma sapan içeri dalıyor düşüyor kalıyor kontra yiyoruz hayır ne oluyor anlamıyorum ki neyin peşinde

• Vereceksin sıcak sıcak üçe beşe bakmadan fernandese baktık ta ne oldu? 10 Milyon eurolardan bahsediliyordu adam Sıfıra gitti kocaman bir 0 .

• aynen gitti 3 puan. yapacak bir şey yok

0|1
    0|0
  • Brezilyaliya ne oldu?

0|1
    0|0
    • Şenol hoca kesik attı ona varla yok gibi bir şey

• Motta'nın bu diğer ikisinden ne eksiği vardı da kesmiş acaba? Çok merak ediyorum bilic zamanında yeri garanti olan ve devamlılığı olan bir oyuncuydu ismail gibi yata yata got büyütmedi, diğer alınanın adını bile bilmiyorum

• bu ne abi böyle saçmalık olurmu moskova ligde 6 gol yemiş beşiktaş önüne gelene 5 çekiyo maç alt bitiyo ve beşiktaşın oynadığı bütün maçlar alt bitiyo bunlarda iddaya oynamıyorsa bende neyim

0|0
    0|0
    • aha işte aynen var var bizde bir terslik var şimdi aha yazıyorum buraya Bursa ile maç var bu hafta galiba yeni stadlarında oynayacaz Antalya tarifesi çekeriz onlara 4 ya da 5

• orasını bilmem ben iddayı bırakalı 4 yıl oldu çünkü maçların yüzde 99u şikeli iddaya oynuyo şerefsizler bu günde aynısı oldu

• Gizliden 3. yazan ne kadar cinconu varsa alayının m k

0|1
    0|0
  • Sizin kaderiniz 3. Luk

0|0
    0|3
  • hangi takım hacı

0|0
    0|2
  • Valla gençler lisbon skenderbeuyu yendiği an siz 3. sıraya düşersiniz yazzık olur. Bunun bide lisbon deplasmanı var siz düşünün

0|1
    0|2
Yükleniyor...