Şu Tür Kitap var mı ?

ya mesela şöle bi kitap varmı böle kitapda şunu yaparsan şöle olur bunu yaparsan böle olur gibi bilgili kitap arıyorum biliyomusunuz ?

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• ks oku işte :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Psikolojik bi roman arıyosun galiba...Şu Hortumlu Dünyada Fil Yalnız Bir hayvandır.. Güzel psikolojik kitaptı.

1|1
    0|0
  • kişisel gelişim kitaplarının %99 u böyle

0|0
    0|0
  • erdal demirkıran -kashna felsefesi..

kişisel gelişim ama senle iyi muhabbet eder..

0|0
    0|0
  • Cüneyt Arkın filmlerine yönel sen ayağını boyna vurunca adam ölüyor :D:D:D:D:D

0|0
    0|0
  • Nasıl!?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• senin aradığın tür kişisel gelişim alanına girer.Sana şiddetle okumanı tavsiye edeceğim kitab

MAZERET YOK YAZARI JAY RIFENBARY

Bana bu kitabı lise sondayken stajer fizik öğretmeni tavsiye etmişti.İnternettende araştırabilirsin kitabın konusuna bakabilirsin.

0|0
    0|0
  • bol bol kitap oku, okudukça zaten genel kültürün artar..

öyle tek bi kitapta çözemezsin işi ;)

0|0
    0|0
  • kişisel gelişim kitaplarına bakacaksın.

0|0
    0|0
  • ee evet kardeşim.

0|0
    0|0
  • Nasıl bir kitap istediğini tam olarak anlatamamışsın bende anlamadım sen ne diyorsun?

0|0
    0|0
    • ya mesela şu dövüş teknigini yapsan şöle olur şuraya vursan böyle olur falan onun gibi yani :D

• Kişisel gelişim kitaplarından bahsediyorsun galiba sana anlatıyor böyle yapmalısın şöyle yapmalısın diye.Sana John C. Parkin yazarının s*ktir et adlı kitabını öneririm hayatı nasıl s*ktir edeceğini umursamazlığı anlatıyor :)))

• Kişisel gelişim kitapları mevcut böyle önermiyolar pek ama salla okumanın ne zaman zararı olmus.

0|0
    0|0
  • yemek tarifi kitapları

2|2
    0|0
Yükleniyor...