İlk öpüşme ya da ilk el ele tutuşma anınınızda neler hissettiğinizi yazabilir misiniz?

Arkadaşlar daha önce hiç öpüşmedim ve dolayısıyla da el ele tutuşmadım kimseyle. Bu zamana kadar sadece 1 kişiyi sevdim ve oda benimle dalga geçti. Güzel ve alımlı olduğumu söylüyorlar ne kadar doğrudur bilemem tabi. Neyse deneyimlerinizi benimle paylaşır mısınız? Yada şu hatayı ben yaptım sen yapma dediğiniz şeyler nelerdir?

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• bir arkadasım anlattı ççok hoşuma gitti çok da güzel oldu.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• acelen ne yasarsin elbet.ama bazen elini tuttugun öptügün bile senle dalga geciyor bu acidan bakinca daha iyi durumdasin.

0|0
    0|0
  • Çook seneler geçti, soruyu okuyunca hatırlaya çabaladım... Hisleri hatırlamak çok zor onca yılın ardından. Beni taa nerelere götürdü birden. Allah iyiliğini versin emi . İlkler özeldir, özel biriyle paylaşmanı tavsiye ederim...

0|0
    0|0
  • Eller terlemeye başlar, adrenalin tavan yapar, gözlerde hafif kararma olur :) Vay be unutmuşuz neredeyse bunları..

0|0
    0|0
  • öpüşmek 100 metre koşan bir sporcunun harcadı enerji ile aynıdır kalbin hız sınırlarını zorlar eğer tiksinip iğrençeğini düşünerek öpersen tiksinirsin dışardan bakıldıgında komiktir ama gözlerini kapattıgında o anki mutluluğu hiç birşeyde bulamassın adrenalinden daha fena ve güzel bir duygudur

0|0
    0|0
  • biz zaten ole cok beklemeden ilk zmnlar yanaktan sonra ufaktan ufaktan dudaktan kucuk opucukler kondurmaya başlamıştık sonra zamanla herşey yolunu buluo,öpücüklerin şiddeti de gittikçe tutkuyla tecrübeyle artıo;)

0|0
    0|0
  • insanları iyi tanımadan onlarla çıkma,sevgili olma. ayrıca bunu da unutma da bir kızın en büyük çeyizi öpüşmemiş dudaklarıdır

0|0
    0|0
  • ilk öpüştüğümde dudağım ağzımın kenarları hep tükmük olmuştu gittim yüzümü yıkadım peçeteyle sildim.manita da çok alındı küstü benden iğreniyo musun dedi :/

0|0
    0|0
  • 3 gün sonra verir / 1 hafta sonra verir / vermez bu vermez.

0|1
    0|0
  • Dalga geçilecek birşey degil.kesinlikle.İlk öpüşmemde 2 mizde acemiydik ve komikti utandık güldük.

0|0
    0|0
  • Sevdiğin kişiyle yapıldığı zaman Nirvana'ya ulaşılacak eylem.

0|0
    0|0
  • heyecandan üçyüz beşyüz yapıyordum benim ufaklık ayrı bi alemde takılıyordu ayrıca erkekler heyecandan çadırı kaldırır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Çok heycanlanmıştım

0|0
    0|0
  • ilk öpüşme çok farklı .. ya daha dogrusu öpüşmek birisinin seni sevgıyle öpmesi çok güzel anlatılmicak bi duygu yaşamak lazım aslında

0|0
    0|0
  • hadi öp nasıl olck demştm, oda olmaz öpemem dedi. okulun en yakısıklı cocugydu.. kapattık gözlerimizi öptü hiç bişe hissetmedm bn öptm oda hissetmemiş.. böle s.lak sacma bişiidi

0|0
    0|0
  • İlk öpüşmem çok saçmaydı hiçbir şey hissetmedim. El ele tutuşmak harika ama.

0|0
    0|0
  • beni ekle kiz ;)

0|0
    0|0
  • bir erkeğe çok kendini kaptırma

0|0
    0|0
  • Pardon yaş :30-35 mi?

0|0
    0|0
    • hayır 17

• Gün almak falan yok. Ay, gün, yıl olarak 18i doldurmanız lazım.

• Haklısınız.

Yükleniyor...