Neredeyse herkesin tuttuğu bir takımı var.. Peki bu takımı tutmaya nasıl karar verdiniz?

Neredeyse herkesin tuttuğu bir takımı var.. Peki bu takımı tutmaya nasıl karar verdiniz? Ben mesela FENERLIYIM... nasil oldum sorarsaniz.. renklerrr 💛💙💛💙💛💙💛💙
Neredeyse herkesin tuttuğu bir takımı var.. Peki bu takımı tutmaya nasıl karar verdiniz?

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Beşiktaş sevgisi menfaatsiz parayla pulla ölçülmez anlatilmaz yaşanır

2|0
    0|0
  • sorsan bende fenerliyim çünbkü fenerbahçe semtinde büyüdüm, aslında bir takım tutmuyoerum. bu tip setler post modern hayatın dayatmaları bence. ben kırmızı gülü severim, odun ateşinde pişen yemekleri, yol kenarlarında kendi haline yetişen çiçekjleri, ben sokak köpeklerini severim iyi çalışkasn , hatası olduğunda özür d, leyen insanları severim
    dizileri seyretmem maçlar ilgimi çekmez ,,,,, parkın ordan geçerken beni tanıyan sokak kedilerinin bana yılışmasını severimbi takım tutmak kolay bence ben zor olan seyleri severim zor olan zor insanların iş dir

1|0
    0|0
  • küçükken yatağımı sarı lacivertti uyandığımda hep o renkler gözüme çarpardı babam bana yaptığı üzerinde Fenerbahçe yazısı hala gözümün önünde ve bunu asla unutmayacağım.

1|0
    0|0
  • Babamı kaybettikten sonra Galatasaraylı olmaya karar verdim 5 Yaşından beridir Galatasaraylıyım...

1|0
    0|0
  • Pek hatirlamiorm sanirim bolgesel bir tutku bu bizdeki karadenizi temsil ettigini dusundugumuzden ts li olduk

1|0
    0|0
  • Ben bildim bile fenerbahçe'liyim !

1|0
    0|0
  • 6 yasıma kadar fenerliydim dayıoglunun baskısı takım bilmezdim ilkokula başlayımca gsli oldum neden oldum bilmiyorum iyi oldugu için değil belkide ilk defa adını duydugumdan bikaç sene sonra fanatik oldum

1|0
    0|1
  • hangi şehirde yaşıyorsun? ve sen feneri tutmaya nasıl karar verdin?

1|0
    0|0
  • GALATASARAY <3

1|0
    0|1
  • Benimki de renkten dolayı

1|0
    0|0
  • Bu bize miras kalan bir takım taaaa dedelerimizden gelen birşey

0|0
    0|0
  • Karanlıkta doğru yolu gösteren beyaz ışığım oldu ;) :) :)
    http://i.hizliresim.com/7Pp7ZP.jpg

0|0
    0|1
  • dayım vesile oldu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Takım tutmuyorum Beşiktaş'a aşığım. İyi insan olmadan Beşiktaşlı olunmaz diyen Sebalar, Optik Başkan gibi, çArşı gibi tutkuyla seven ve toplumsal olaylara susmayan taraftar beni aşık etti. Ve amcam.

1|1
    0|0
  • Valla nasıl oldu hatırlamıyorum. İlkokulda Beşiktaşlıydım sonra Fenerli oldum ama nasıl oldu cidden hatırlamıyorum :D

1|0
    0|0
  • Hissiyatla alakali bir durum

1|0
    0|0
  • Sevgilim fenerli ol dedi oldum bir anlamı yok takımların benim için

1|0
    0|0
  • Ben doğar doğmaz babam beşiktaş giysisi giydirmiş...

1|0
    0|0
Yükleniyor...