Takıntılı mısınız? En çok neye takılırsınız?

genelde takıntılı biri misiniz? en çok neye takılırsınız bu durum sizce iyi bir şey mi?

Güncellemeler:
bu arada başlığı yanlış yazmışım takıntılı mısınız olacaktı yeni fark ettim
ya bu site dalga mı geçiyor benle az önce yalnış yazmıştım şimdi düzelmiş
neyse sağol düzelttiğin için her kimse :D

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• çoook en ufak şeyi bile kafamda büyütürde büyütürüm.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• hemde çok takıntılı. giydiğim kıyafetlerin orası burası simetrisi. saçımın simetrisi yürüyüşüm duruşum . mesela neden böyle yürüyorum neden dik durmuyorum sakatlıkmı var filan filan

1|0
    0|0
  • hacı abla yeter güncelleme :)

1|1
    0|0
  • ne sen sor ne ben cevaplayım :) Fena hemde..

1|0
    0|0
  • ya böle bir iş yada yapılcak bişi varsa onu yapıyorum hallediyorum ne bilim yarım kalsın yada ertelesin daha doğrusu bir işi bu böle idare etsin diye bırakamıyorum en düzgün şekline ulaşıyorum mutlaka

0|0
    0|0
  • Korna çalandan nefret ederim, öyle nefret ederim ki geçitlerden birine ayaklarından asıp 48 saat o şekilde kalmasını hayal ederim..

0|0
    0|0
  • Maalesef takıntılıyım bazı şeyleri kafama çok takarım hatta annem de söyler son zamanlarda da taktığım konu sevgililer gününü kutlayabileceğim bir sevgilimin olmaması bu durum beni çok üzüyor :(

0|0
    0|0
    • sevgililer gününü takmayan var MI ki :D

• Sadece sevgililer günü yaklaşıyor diye değil her gün her zaman düşünüyorum takıyorum bu konuya

Soruyu güncelleme manyağı yapmışsın resmen :D

• başlık doğru nie güncelledinki?taka taka bir noktadan sonra bırakıyosun ben artık hiçççç takmıyorum kimseyide hiçbişeyide

0|0
    0|0
  • Hayatta 1 konuda hep takıntılı oldum

onun dışında bir takıntım yok.

o takıntımda evlendiğimde geçecek

0|0
    0|0
  • Hiç iyi bir şey değil ama asal sayıları hiç sevmem ve bu konuda takıntılıyım.

0|0
    0|0
  • takıntı denmez belki ama çok inatçıyımdır .

0|0
    0|0
  • arada yani ailem bişeyi bana çok fazla demişse ve ilerde bana sorun çıkarıcak bişey yapıyosam

0|0
    0|0
  • kıskanırım.

o na takıntılıyım.

ama öyle biri yok şuan :D

0|0
    0|0
  • Evet, çok takıntılıyım.Çok az konuda takıntılıyım ama taktığım zaman da tam takıyorum :)

0|0
    0|0
  • temizlik takıntım var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Hislerime takintiliyim. Hissettigim kötü seyler mutlaka cikar maalesef.

1|0
    0|0
  • sen azönce böylemi yaptın baslıgı.. sitede noluo ya cidden sen farklı cümle kurmustun yoqartk

1|0
    0|0
  • evet takıntılarım var istedgm seyi almak zorundym.. ööle herseyi istedm ama bişiiyi istersem almalıım

0|0
    0|0
  • Fonsuz ve rujsuz katiyen dolasamam

0|0
    0|0
  • inatçı ve takıntılıyım

0|0
    0|0
Yükleniyor...