Aşık olduğun adamın ya da kadının, başına gelen en güzel şey olması.

Hangi an ve davranış, ya da nasıl bir kadın ya da adam insana böyle hissettirebilir?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• vllahi ben varya kendimde değilim bir bayan var inan bana onun yanında o kadar farklı oluyorum ki sus pus ve ne sempatikliğim ortaya çıkıyor nede konuşmalarımla etkileyebiliyorum dışarıdan kız veya erkek arkadaşlarım onun yanında beni görseler hayret ederler o derece yanii daha öncede hoşlandığım aşık olduğum kızlar oldu onların yanında hiç bu kadar olmamıştı böylesi ilk oluyor birde genel olarak hayatımada yansıyor bu durum...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Aradan geçen 40 yılın ardından, hala gözlerin içine bakıp tatlı bir gülümseme ile "seni seviyorum, hayatımın anlamı ve diğer yarımsın" diyebiliyorsa ve ben de ona diyebiliyorsam...

0|0
    0|0
  • sanırım yanımda ki duruşu ya.Şöyle bir durum oluyor yanında çekinen, utanan birisini hayal edemiyorum ama benle uğraşan birisi olsa sanırım hep aklımda kalır onun o aradığım kişi olduğunu düşünürüm sanırım bu yeterli yoksa çıkıp birilerini mi öldürmeli yani :D

0|0
    0|0
  • sürekli ilgili alakalı olma durumu, tabi yerine göre değişkendir,

zor anlarında gösterdiği destek yalnız bırakmaması

en önemli bu ikisidir

0|0
    0|0
  • beni anlayan bir insan... kendinden verebilen bir insan... egoist olmayan bir insan... aslında sadece bir ''insan''...

0|0
    0|0
  • artık hiçbir kadın bana böyle hissettiremez.annem dışında...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• beni sevdiğine ve değer verdiğine inandırması yeterli. her an böyle hissederim.

0|0
    0|0
  • Mesela kavga ediyorsunuzdur, herşey yerde felan.. Ansizin yüzsüzce sanki hiçbir şey yaşanmamış gibi sarılmak..

Veya erkeğiniz uyuyordur, sizde hamile canınız birşey cekiyordur.

Sırf bu yüzden eşinizi kaldiriyorsunuzdur, onun uyanıp sizin ve bebeğinizin için seferber olması kadar güzel birşey olamaz kanaatimce..

0|1
    1|0
Yükleniyor...