Cocuğu cok seviiyorum sizce umut var mı ?

arkadaslar ben spor ile ugrasıyorum 2 yıl önce bi çocukla tanıstım benden 3 yas büyüktü gercekten asık oldum ama cocukla hiç doğru dzgün konusamadık su an üniversite 1.sınıfta ve ben onu belki ayda bir görebiliyorum ve de sadece yazın görüyorum bana cok tuhaf davranıyo bazen beni gıcık ediyo bazende bana gülümsüyo saka falan yapıyo sonra 3 arkadsımda bu cocugu sevdiklerini söylediler ve ben bu yaz bütün ümiidimi kestim sonra arkadslarımda ögrendi arkadslarımdan birisi cocuga onu sevdigini söyledi ama kabul etmedi bi arkadsım o cocugu sevdiğmi ögrendi ve o cocuga gıcık oluyo bana dedi ki o cocuk sana bakmaz bi kere zayıflıcan dedi biraz fazla kiloluyum ki zayıflasnda bn onun cıktıgı kızları gördüm yakından uzaktan bnzemiyosun dedi cok agladım üzüldüm işin tuhaf kısmı onu ne zamn görüceğimi hissetsem onu o gün görüyorum daha önce kimse ile cıkmadım ne yapmalıyım sizce cok kötüyüm mesle yanımda erkek arkadslarım olunca ki onlarla cok samimiyim sinirleniyo böyle laf falan sokuyo sonra kızlarlayken saka falan yapıp gülümsüyo bi arkadsımın onu sevdiğini söylemiştim cocuk onun onu sevdiğini ögrendi kızla da benim arkamda konustu olmaz die senle yapamam dedi kıza sen bana kardes gbisin dedi ve de bunu bizim arkamıza gecip konustu o kadr yer varken sizce umut var mı?

0|0
0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Şansını dene Olursa olur olmazsa boş koy

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...