Türkiye kupası finali basketbol

Fenerbahçem yarın basketbol Türkiye kupasında galatasarayı devirebilecek mi ?

Güncellemeler:
nasıl da devirirmişizzz ama :D aldık kupayııı :D

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

• bu arada dün bitane delikanlı arkadaş vardı galatasarylı fb bizi basket maçında yensin kapatırım hesabımı diyodu delikanlıysa kapatmıştır hesabı bakalım esila19 o arkadaşı biliyor sölemesini rica ediyoruz kimdi o şahsiyet :D

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Sormuştum bu soruyu..Bi kaç gerizekalı fenerli yüzünden kaldırıldı sanırım.. Herşeye ragmen eksiklermze ragmen alcaz bu maçı..

1|1
    0|2
    • fanatizm olmasın diye kaldırıyorlar sanırım

• :) Bilmiyorum benim sorum kaldrmştı.Hakemin cezasnı versin Allah :) Canı Sağolsun Galatasarayımın..

• yok tabiki canı sağolsun ben fbliyim ama tartışmasız bu sene futbolda number one gs ama benim dikkatimi çeken şu oldu okadar büyük konuştuki dünkü senin sorundaki şahsiyet sorun kaldırılmamış olsaydı offfffffffffff diyorum çekeceği vardı benden sakın yanlış anlama hedef ne sensin nede gs sadece o şahsiyet ;)

• Alıcaz tabbi. Fenerbahçem <3

0|1
    0|0
  • İnşallah alıcaz Fenerbahçeem !

0|1
    0|0
  • Deviremeyecek inşAllah Fenerbahçeniz

0|1
    1|1
    • devirdi ama fenerbahçemiz asdfghjk:D

• :)olsun tabe ya bi kupayıda bize verin canım nolcak dilerim geriye kalan kupalar sizin olur hakettiniz çünkü yaptığınz herşey ile şampiyonlar ligide dahil YANİ;)

• Orası olmaz işte:)

• Galatasaray en büyük her zamannnn her daldaaaaaaaaaaa

0|0
    0|1
    • o yüzden hep yeniliyorlar dimi fenere :D

• u14 u15 u 17 kürek bayan basketbol voleybol erkekler hepsinde yendik ya :D bi arenada yendiniz bizi o kadar :D

• he her dalda en büyük belli :D alamadınız ya maçı simdi sizin uefa kupanızda wardr :D:D

• Hahahahahaha her dalda şampiyon gsdii :D:D İŞTE BUDUR FENERBAHÇEMMM 6 SAYIYLAAA ALDIKK 6 BUDA MI TESADÜFFF?

0|0
    0|0
  • deviremez:P:P

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Koyduk mu? Cincona koymanın branşı olmaz demiştim. Allah kahretsin yine haklıyım :D :D

1|2
    0|0
  • hawkins doping yaptığı için yok.fb avantajlı

0|0
    0|0
  • Fenevbahçe ne zaman ve hangi branşta galatasarayı devirdi ki de sen böyle bişey soruyosun panpa :D Yazık etmişssim günlük 2 soru hakkkıına :D

0|0
    1|2
  • Alırız demiştim :)

1|0
    0|0
  • Bence galatasaray daha favori ama belli olmaz cikan yuzdeye gore burdaki betson da 50 bascam takima objektif olcam basarken

0|0
    0|0
  • Cincona koymanın branşı olmaz :)

1|0
    0|0
  • Devireceğini umut etmekteyim sadece :)

0|0
    0|0
  • korkuyorum ama alacaz gibime de gelio

0|0
    0|0
  • beşiktaşlıyım ama gs alcak gibime geliyor.

0|0
    1|1
  • yeterki ortada kupa olsun Galatasaray affetmez.

0|0
    1|0
  • birbirlerini yesinler beni ilgilendirmiyor.

0|0
    0|1
  • Yarın ki maçın sonunda da kupa verecekler fenerbahçeliler tehlikenin farkında mısınız ? :)

Bkz. 12 Mayıs 2012 Şükrü Saraçoğlu Stadı, 12 Ağustos 2012 Yeni Erzurum Stadı yada bunlar çok uzaksa 6 Ocak 2013 Kepez Belediyesi Spor Salonu :)

0|0
    1|0
Yükleniyor...