Kadın aşık olunca herşeyi yapar...

Kadın aşık olunca herşeyi yapar,

Alın ispatı

link

Bir kadın ilgi ister, sevgi ister saçma sapan yorumlarda gelecek eminim,

Şu konuya da değinmek istiyorum,

Karısını aldatanlara inanamıyorum, başka kadınlara yaptığın kurun 10 da birini eşine yapsan o kadın seni kral gibi yaşatır...

Merak ettiğim neden artık sevgi, aşk kavramı bu kadar basitleşti?

0|0
9|3

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• Genelleme yapılırsa evet kadınlar daha fedakar ve dayanıklı. bu da kadın doğasından geliyor bir nevi analık içgüdüsü... Bir anne ne olursa olsun evlatlarını bırakmaz gücü yettiği sürece korur, kollar. Eşini de çocuğu gibi görür bir nebze. Ama bazı kadınlar varki bahsettiğin erkekler gibi eşlerini aldatabiliyor eşi tabir-i caizse ona taptığı halde... Çok sevmemek lazım aslında çünkü üzülen daima sevenler oluyor

0|1
    0|0
  • haklısın ama seven yaranmaz buda bır gercek

0|1
    0|0
  • Harika birşey aşk bu demekki

0|1
    0|0
    • aşk bu demekte,

şu sitenin bazı kullanıcılarının yaptıkları bile insanı soğutuyor

sevgilime ne alsamyazıyor kız yada erkek farketmez

ilişki durumu ya bekar ya yorumsuz?

nasıl yani ya :S

• Bu insanlardaki doyumsuzluktan kaynaklanıyor bence :)

• kadına erkeğe bakmaz o karaktere bakar bence

0|0
    0|0
  • benim icin bir erkek egoistin tekidir. Benim bi sevgilim oldu erkkelerin nasil olduklarini etrafimdaki arkadaslarimdan da olsa gördüm. Trip atmamaya onun hep gönlünü almaya yada onu hosnut kilmaya ve onu bogmamaya calisdim oda bunun icin hep derdi sen farklisin seviyorum seni diye.. Sirf onunla olabilmek icin.. Fakat bizim aramizda mesafe vardi ve o beni terk etti sebep neydi baglanmak istemiyormus mus mus. SAnki ben insan degilim sanki ben baglanmadim benim duygularim önemli degilmis meger .. o yüzden herzaman asik olan kadinlar daha fazla sever ve daha fazla deger verir ne derseniz diyin ve eger bir erkek kadini aldatirsa cogu kadin bunu affeder fakat bir kadin aldatirsa ozaman erkek kadinin bir damla gözyasina bile bakmaz !

1|0
    0|0
    • seni gayet iyi anlıyorum

ama tüm erkekler sandıgın gibi değil

• hemde inanılmaz sayıda

üzücü bir durum malesef

• :)

• erkekler gördüğü her güzel kıza benim olmalı gözüyle baktıkları ve bir kişiyle yetınmedikleri için aşk basitleşti

0|1
    0|0
    • eskiden böyleydi

artık kızlarda da aynı şeyi görür olduk

genelleme yapmak yanlış oluyor bu yüzden

• ben kendi adıma aşık olduğum erkekden başkasıyla çıkmak istemem düşüncesi bile kötü

• ama ilkler çoğu zaman unutulmadığı gibi olmuyor

umarım hayat istediğini verir sana

• ben kendi adima konusiym. esimle türkiyede tanistim tatile gelmistim. almanyada yasiyorum. üc sene dayandik. senede bi ay görüyordum belki. sonunda evlilige yaklasdik fakat ailem istemedi. dayandim direndim...istemediler. bende herseyi birakip taaa mardine kadar kactim. tek basima!

ailemden, okulumdan arkadaslarimdan ve yasadigim hayatimdan sirf bi insan icin vazgectim. evlendik ve mutluyuz. fakat esim benim icin aynisini yapamazdi. bunu kendiside söylede. kadinin yaptigini erkek yapamaz. bilmiyorum pisman degilim. ama diyorumki bunu yapmasaydim belki daa iyi bi hayatim olurdu ama sevdigim insanin yaninda olamazdm. esim icin deger ama.

0|0
    0|0
    • allah mutluluğunu bir ömür eylesin

ama ları düşünme

mutluysan sorun yoktur

• yazdigimdan hicbisey anlamadiniz herhalde. kadinlar daha fazla sever.

göze herseyi alirlar. kötü bi sonumuz olsa bile insan o an bunlari düsünmüyor. ben mutluyum. sorun yok

• Özel olmassa ailen nasil karsiladi simdi umarim gorusuyorsndr. İnsallah mutlulugn daim olur.

• Genellemelere karşıyım.

Ama seven herkes fedakarlık yapar. Herşeyin üstesinden gelebilir.

0|1
    0|0
    • burda hangi genellemeye karşısın

ben seni çoğu zaman muhalefet görüyorum

üstelik her konuda

• Ben sadece soruyu okuyup cevap verdim.

Cevap seni tatmin eder veya etmez. Hoşuna gider veya gitmez. Sorununu çözer veya çözmez.

• gerçekten ilginçsin

• Cogu erkekte sadakat yok cabuk sikiliyorlar ve onlari giydiren yediren ayakta tutan yerine belden asagilarini dusunuyorlar

0|1
    0|0
    • malesef böyle

hemcinslerimin savunulacak çok yeri yok farkındayım

Ama artık bir çok kadınında aynı şeyi yaptığını görmek iyice tiksindiriyor

• :) yontman lazım anlaşılan

gerçi bu işler hep böyle olmazmı

bir kız istediği şeyleri söyler bir erkek için

ama öyle biri çıktığında karşısına kabul etmez hayatında böyle farklı insanlar olur

tabi erkek içinde geçeri bu durum

ben aynı senaryoyu defalarca kez yaşadığım için iyi biliyorum

• O ADAMIN KOLLARI OLSA İDİ BU KADAR MASUM GÖRÜNMEZDİ İNANIN KADINLAR HERKONUDA DAHA DUYGUSAL WE SADIK

Erkekler Ne Diyor 2

• yapar hemde aklına ne geliyorsa onun için aşk yaşamış bayanlardan uzak durun ne yapacağı belli olmaz diye boşu boşuna demiyorlar...

0|1
    0|0
  • o foto ayrı bi olayda genel anlamda bu düşünceye bende katılıyorum kadın sevdiği zaman çok sorunlu sevio vazgeçmiyo kolay kolay.ama severse tabi

0|1
    0|0
    • hem cinslerimizin kusuru çok 7gerçi artık cinsiğyette değil karakterde bütün olay

• sevmek sevilmek güzel şey ama herşey müsaitken adım atamamak çok kötü.

Yükleniyor...