Engelleme Kriterleriniz Neler ?

Kişi engelleme kriterleriniz neler? Özellikle açık sözlü kişileri görmek istiyorum. Sorsak herkes, rahatsız etti, cinsel şeyler yazdı diye ego patlaması yapıyor. Bırakın üç kağıtçılığı! Hiç tartışmadığım ve doğru düzgün konuşmadığım kişiler bile sırf düşünce farklılığından dolayı engellemiş. Neyin kafasındasınız yahu! İşinize gelmeyen düşünceler efendice bildirildiğinde yine de saygınız yoksa burada olmamalısınız diye düşünüyorum. Haksız mıyım ?

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• Ben sapıklık yaparak rahatsız edenler harici kimseye engel koymuyorum.Ama benimle tartışmaya fikirlerini savunmak yerine çamur basmaya meraklı kişiler bana engel koyuyor biliyorum o da onların acizliğini gösterir. Bende engelli kişiler 5 tane biri kendi istedi diğer ikisi bilmem nerem şu kadar cm dedi ee engel koymayalım da ne yapalım :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• beşyüzseksenaltımilyon kere arkadaşlık isteği yollayanları engelliyorum.

0|0
    0|0
  • Şahsiyetsiz kişiler ise engellerim!

1|1
    0|0
    • Nasıl anlıyorsun peki öyle olup olmadığını ? Birkaç cevabına bakarak mı ?

• +1

• Engelleyeni ve laf sokma çabasında olanları engelliyorum.

0|0
    0|0
  • Nickini beğenmedim engelledim. Resmini beğenmedim engelledim. Çok eğleniyorum.

1|1
    1|3
    • Şimdi seni engellesem nasıl olur güzellik ?

• Bana mı yazılıyon nan, ben ablanım senin.

• Gizli hayranınım senin ve belki senin yaştayım ne bildin ?

• konuşmadan engellerim

benimle iletişim halinde olmasını istemem,fikirlerini dandik bi puan verecek kadar bile önemsemem falan filan...

ha tüm siteyi engellesem nolcak,engellensem nolcak?

0|0
    0|0
    • Niye adama iki söz hakkı vermiyorsun kardeşim ? Sürekli seninle iletişim halinde olacak değil. Sadece bu kadar önyargılı ve peşin hükümlü olmanız hiç hoş değil.

• neyine söz hakkı veriyim?

konuştuğumu zaten korkak gibi engellemem

arada cevaplara bakarım engeli basarım

sana göre hoş olmayan bana göre mantıklıdır

• Seviyeli olmadigi zaman yavsamaya basladigi zaman engellerim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ben çoğu yazımda ciddi ve efendi yorumlar yapan birisiyim kimsenin etlisine sütlüsüne karışmam

la beni bile engelliyorlarsa başkasını sen düşün o kadar yani :)

0|0
    0|0
  • engelleyeni engellerim sadece başkada herşeye saygım var laf sokmaya çalışana kral laf sokarız zaten.

0|0
    0|0
  • korkma onlar engelleme butonu acaba ne işe yarıyo diye basıyolar.

0|0
    0|0
  • Haklısın gizlican.

0|0
    0|0
  • kim beni engellemişse onu engellerim genel agırlık böyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...