Kızlar kusura bakmayın ama dışınız güzel içiniz boş gibi sanki?

Kızlar kusura bakmayın ama dışınız güzel içiniz boş gibi sanki?o kadar seçici davranırsınız en ince ayrıntıyı düşünürsünüz ama en kötüsünü tercih edersiniz ve çoğu erkek yokluk der sizi beğenmediği halde bile alttan alırken bile siz neyin kafasını yaşıyorsunuz?

0|0
8|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• sende böyle mi avunuyorsun?

0|0
    0|0
    • Ewt hiç kız arkadaşım olmadı tipsizim ya böyle avutuyorum kendimi bağırıyorum rus kızı diye :) komiksin sadece

• O kızları siz yarattınız. Arz talep meselesi. Nerede süsten püsten başka şey düşünmeyen kız varsa etrafında bir sürü erkek habeş kedisi gibi dolanıyor.

1|0
    0|0
    • Bak haklısın işte

• tabiki göstericekler ruhlar aleminde yasamıyoruz hangi erkek güzel olmayan bir kızla beraber olmak isterki ?

• Herkes ilk etapta dış görünüşü önemser. Ama görüntüden ibaret biri uzun süre çekilmez. Tek beklentisi dış görünüş olan birİ için yeterli olur tabii.

• önce sen cevap ver, neyin kafasını yaşıyosun:D hiç olurun yoksa kızların suçu ne bari biraz zeki olaydın

0|0
    0|0
    • Zeki olan erkek sizinle evlilik vaadiyle sevgili olarak yatağa atıyor zeka buysa aptalım ben

• kusura bakmıyorum canım sıkıldı laf yetiştiriyorum ciddiye almıyorum:P

• Ciddiye alma canım ne gerek varki

• Ne oldu canım kuyruk acın var belli.

Hangi kız canını yaktı :D

0|0
    0|0
    • Köpek yada kedi değilim para arsa yancıkta oynar bi yerlerde sadece bira kafanız çalışsın istedim

• Herkesin kafası kendine çocık.

0|0
    0|0
  • dışımız güzel derken kalçamızı göğsümüzü mü kastettin sizin içinizde dışında kötü o zaman

1|0
    0|0
  • valla onu bende bilmiyorum biz neyin kafasını yaşıyoruz:) ne zaman biri beni gerçekten sevse sevemiyorum bir türlü kim beni sevmese deli gibi aşık oluyorum sırf saçmalık

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Tabii söylediklerinde doğruluk payı var, ama yanlışlık da var. O güzel dediğin kişilerle konuşabilirsen eğer, öyle güzel konuştuklarını göreceksin ki, ağzın açık kalacaktır. Daha dün bir arkadaşım İzmit'te şelale parkta bu durumu yaşadı :)

0|0
    0|0
  • kadınların ne yaptığına bakma...onları kimse anlayamaz..sen dışıyla ilgilen..içleri derin bi deniz bogulursun orda...bulduğuna çak yolla...

0|0
    1|0
  • Çok doğru söylüyorsun bende merak ediyorum neyin kafasında bular amaçları ne =))

0|0
    0|0
  • sen adamsın reis çok güzelde açıklamışsın düşüncelerine sağlık.

0|1
    0|0
  • on numara bişey ifade etmişşin tskler kardes

0|1
    1|0
  • Alayı fason bunların be gizli, boşver. :)

0|1
    0|1
  • Dıs güzel diyorsunda caddede ben göremiyorum .D Bu Türk kızlarında ne dıs ne iç güzellik var Allah yanlıslıkla yaratmıs ::P

0|0
    2|1
  • he lan bizim kızlar uçtu son yıllarda iyice

0|0
    1|0
  • Ergenlik dönemlerinde pclere, olgunluk dönemlerinde olgun ve statüsü olanlara bakarlar hepsi bu.

0|0
    1|0
Yükleniyor...