Kızlar bana önerebileceğiniz spor ile birlikte çabuk zayıflayabileceğim bir diyet listesi var mı?

Boy 1.71 Kilo 62
lütfen yardımcı olun acil zayıflamam lazım🙏🏻😒

0|0
16

En İyi Erkek Görüşü

• yediklerinin kalorisine bak ve günde bin kaloriyi aşma ayda 4 kilo verirsin..

1|0
    0|0
    • Ama acil benim onu haftada vermem lazım 😳

• 2 gün 1000 kalori al dostum yarın ki vücudun kıtlık moduna sokmaya başlar kendini. Yeterince yağ depon varsa yaşabilirsin diyorsun ya o işte kıtlık modudur çünkü kıtlık modu diye kilo vermeyeceksin diye birşey yok ama yağ ile kas da gider

• @harrybosch eksik bilgin war.. ilk olarak kıtlık modunda tabiki de kilo verirsin ama normalden az verirsin.. 1 vereceğine 0.75 şe düşer cünkü düşük enerji harcamaya başlar vücut... ikinci olarak ilk olarak yağ bitiminede ise kaslar erimeye başlar.. ve kalori alımı olduğu sürece kıtlık modune girmez vücut.. cünkü öleceğini yahut besin gelmediğini düşünmez.. 2. gün yemeklerin arasında 15 saat koy 0 kalori al patırt giye girersin kıtlık moduna..

En İyi Kız Görüşü

• Zumba yap bide akşam yatmadan yarım saat önce bir kase yoğurda yarım limon ve bir çay kaşığı kırmızı biber kat hızlı bir şekilde kilo verebilirsin 💃💃💃

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Yagli yeme

1|0
    0|0
  • l*n manyak sıkıntılı git insan vücudunu araştır kilo biranda verilmez zararlı sende
    s-i-k-e- sürülecek beyin yok

1|0
    0|0
  • kızlar dedi :)

1|0
    0|0
  • Kızlar demişsin ama ben cevap veriyim yine de vücudun asidik ise o durumdan çıkartıp alkali yapman gerekiyor yoksa yağlar tampon görevinde olduğu için zor yakıyorsun, metabolizmanı hızlandırman lazım ve son olarak HIIT antremanları diyorum.

0|0
    0|0
  • Detoks yapmalısın aradolu. com sitesine bir bak derim. Vücuttaki ödemi atman bile yeterli olur belki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...