Türk kızları neden spor yapmıyor?

Arkadaşlar bizim yerli hatunlar neden Jen Selter gibi değiller anlamıyorum. Kadındaki fizik mükemmel işte ondan bir kaç fotoğraf darısı bizim Türk kızlarına...

Jen selter ve diğerleri?

NOT: İbret alsınlar diye hazırlanmıştır.. :)

Güncellemeler:
Yorumlari soyle bir okudum da cogu bayan arkadas kiskanmis bunda kezbanligin buyuk payi var laf atmak yerine onun yolunda gitmeleri gerekti yok surasi silikonlu deyip durmuslar madem silikonlu memesinede yaptirirdi olurdu. Bide soyle bir durum var durustce yazanlara tesekkur ederim. Amacim kiyaslama degil sadece spor ve saglikli yasam..
https://instagram.com/jenselter/ fazla söze gerek yok daha fazla fotoğraf için bakabilirsiniz. Buarada laf atanlar sizleride görelim

0|0
167|90

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 166

• Siz de neden vin diesel gibi kaslı değilsiniz

27|1
    0|7
    • Haha aynen

• Skkildim yeminle valla 😊

• Sen sıkıldıysan böyle soru açmıycaktın senbir ay geçti diye çemkiryorsun o zaman eelin adamlarını milletinle karşılsştırmıyacaktın cevap istiyorum ya burada ya özelden

• Ben Slavım. Kız lezboklar gibi. İğrenç. Spor yapıyorum türk erkeği niye spor yapmıyor?
    36.media.tumblr.com/.../...92hnI1razhsgo1_1280.jpg

10|0
    0|1
  • Anan böyle dolansa kıyameti koprarısın. Ayrıca türk kızı spor yapar ama tampon büyütmek içşn değil, ya da gösteriş olsun diye değil. çzevk aldığı için yapar,

22|6
    1|4
  • Bu mu ibret alnck fotoğraf? Ya byrğgttt.. Bikere çok itici. Sporu ve spor yapan kadnlrı svrm de bu hşçde fit değil ki. Ayrıca 2. fotoya dikkatli bakrsan estetik olduğunu net bir şekilde sezersşn ;)

12|3
    4|5
    • Erkek gozuyle bir baksana ☺

• Estetik diyosunda arkadisimda yapiyor boyle agirlikla falan spor ve kalcasi bundan guzel. Hemen estetik diye yaftalamayin. Yok dedigin gibi olsaydi da memeyede slikon takardi. Sporla oluyor arkadasim
      Ben bile bir ara 2 haftaligina yaptim aradaki farka sasirdim..

• Aynen oyle illa estetik diyevekler memeyede yaptirir istese

• Not :ibret almadım

12|0
    0|5
  • Diye sordu göbekli Türk erkeği...

40|7
    1|3
  • Erkekler yabancı kadınları, kadınlarda yabancı erkekleri Türklerle kiyasladigi sürece bizden bir b*k olmaz.

8|2
    0|1
  • Ya bizim Türk erkekleri neden David Beckham, Francisco Lachowski falan gibi değil :(

10|0
    1|1
  • Çünkü begenmediginiz türk kızlarını okadar taciz tecavüz eden varki bide böyle olsalar ne olur bilmiyorum

6|1
    0|2
  • Kadının boy 1.10 😂 kalçası güzel ama

6|1
    2|2
  • Bir insanın bu hale gelebilmesi için kendisini güzelliğe adaması lazım :D E kadının mesleği göz önü olduğu için vücuduna yatırım yapıyor nitekim :) Bakma sen buna :) Kariyerinden kaynaklı bir mecburiyet var yoksa salardı kendisini :)
    İyi hoş ama sıkıcıdır bu durum, diyet, brokoli, haşlama nereye kadar :D
    Size göre hava hoş tabi, siz göbekli de olsanız fit hatun istersiniz :D Bu kadını istemek için önce üçgen vücut olmak lazım :)

1|0
    0|0
  • Erkeklerin %90ı omuzlarındaki kılları almıyor erkek adam dediğin kıllı göbekli olur diyor koltuğa yayılıyor e biz kızlar da onlara mı hazırlanıcaz istediğimiz kadar spor yaparız:)) (spor yapan biriyim ama bunu kendim için yapıyorum bir erkek beğensin diye asla ve asla yapmazdım.)

5|1
    1|2
    • Ben omuzunda kıl olan erkek hiç görmedim bir erkek olarak

• @atlıokçu kastetmeye çalıştığım beğenip beğenmemem değil çoğunun kendine bakmadan çabalamadan kızlardan mükemmel olmalarını beklemeleri.

• Haklısın ama erkekler artık spora önem vermeye başladı ama kızların çok azı spor yapıyor bunuda türk kızlarını kötülemek için belirtmiyorum bu arada türk kadını milletinin erkeğini sevmeli bahane kabul etmiyorum bakımlı olan erkeklerde var

• ay şimdi de squat adı altında koca götlülere güzel diyosunuz. saçma sapan katman gibi makyaj yapma modası çıktı. göz pınarlarını aşırı beyazlatma yok kontür yok saçma sapan saçlar. şimdi seksenlerdeki doksanlardaki fotoğraflara bakıp nasıl o abzürt kıvırcık perçemli saçlarla mavi far kırmızı ruj kombiniyle ya da 2000lerin başındaki sıfır beden modasıyla nasıl dalga geçiyosak bundan yirmi otuz yıl sonra aynısını bu günler için söylicez. kimse sizin saçma sapan güzellik algılarınıza uymak değil. ve eminim spor ve sağlık içindir ne kadar da düşüncelisiniz hahhahahaha bırakın biz düşünelim onu ha?

2|0
    0|0
    • Nerden nereye br ablacim ayninsiklet degilsiniz

• bir kıyaslama yapacağım ;) türk erkeklerinin kaçı acaba spor yapıyor :/ zannımca türk kızlarının kaçı yapıyorsa o kadarı yapıyordur ;) fazlası değil
    encrypted-tbn3.gstatic.com/images

0|0
    0|0
    • Canavar biizm erkekler masallah

• ben paranoyaklaştım milletine hakaret edenler yüzünden birazda fesatım

• @atlıokçu bak bu son söylediğine % 100 katılıyorum bu durum iyi değil...

• türk erkekleri neden kas yapmıyorsa ondan... sen spor yapan istersin ama cenazene fıstıklı helva bilen gelir

4|0
    0|1
  • tecavüz olayları artmasın diye yapmiyoruz ;)

4|0
    0|0
    • Alakasiz bacim

• Yuh iki dakikada sapikbyaptin

• bir g*ötu gördünüz 2 dk beyniniz çükünuze indi. . Neymiş 2 dk sapiklasabiliyorsunuz ;)

• Ehueheueheu cok ibret aldim

4|1
    1|0
    • Selter kadinsa digerleri ne bilmiyorum

• 6 tane dünya kupası gördüm böyle bişe görmedim 😀

2|4
    2|1
    • Hahhahaha 😀guldurdun seni gidi yaramaz

• Herkes değil mesela ben futbol oynamayı çok severim sonuçta o spor😍

4|2
    0|0
  • Şahsen 1 yıldır düzenli olarak body yapıyorum fiziğimle henüz övünmüyorum çünkü hep daha iyisi için çalışıyorum. Spor nefes almamı sağlayan tek temel şey diyebilirim. Ve bizim salona gelirsen bu kadına bir tarafınla güleceğin fizikte hemcinslerimi de görebilirsin :) Bu kadının sadece poposu var düzenli squatla herkes sahip olabilir..

0|0
    0|0
  • ben yapıyorum valla. fizğiim de sondan bir önceki gibi..

0|1
    0|0
  • Genelleme yapmayi ne cok seviyorsunuz... Sanki Türk Erkeklerinin hepsi Spor yapiyormus gibi dee, herneyse ben Sproumu yapiyorum.. Resimde ki hatunda hos masallah.. :) Önce bu hatun gibilerini hakedecek erkekler olun sonra Türk Kizlari niye spor yapmiyor diye mizmizlanin...

0|0
    0|0
  • Ben squat ve adını bilmediğim yan şekilde bacak açma haraketini yaparım.

3|5
    17|9
  • Benim hedefim Khloé :D
    http://i.hizliresim.com/l953Yr.jpg

1|1
    2|2
    • Khloe estetik bea

• Ben hepsinde estetik var diye biliyorum özellikle kylie

• @Mantanyas7 Ben Keeping Up Wiht The Kardasians in her bölümünü izlediğim için konuya çok hakimim :D Khloe estetiksiz bunu başarmak için çok çaba harcadı ve açıkça bütün workout planını da dünyayla paylaştı. Kendi appinde bunu nasıl sağladığını detayıyla açıklıyor. Çocukluktan beri ordaki tek kilolu insan olarak takdire şayan bir azmi var. Düşünsene sürekli diğer aile üyeleri tarafından şişko diye yerden yere vuruluyorsun.

Kylie zaten ablası Kim gibi olmak için bir yerini yırttı ama dudaklat dışında (dudakları konusunda ailesi çok dalga geçmiş ve kendini iyi hissetmiyordu) heryerini gereksiz yaptırdı. Baksana ablası Kendall hicbiryerini yaptırmadı ve bu sene VictoriasSecret meleklerinden oldu, Burberry, Balmain gibi en ünlü modacıların podyumunda. Doğallık kazandı 😂😂😂😂

• İhtiyacımız yok bizim ^^ 💋
    media1.giphy.com/media/mdoq1QpIPTOZW/200w.gif

0|0
    0|0
  • oha yaa cok iyiii değilmi. haklısın valla sonuna kadar. ya bendede potansiyel var aslında biraz anlatsana nasıl böyle olabiliriz? hani kaç ayda ilerleme olur vs. bacaklardaki bu kütlesel büyümeyi halterli squat mı sağlar sadece yoksa baska kendimiz neler yapabiliriz. madem paylastın bilgi de ver :)

1|2
    7|2
  • Böyle poponun neyi çekici ya? Çok kötü bence.. Spor anlayışın sadece bu mu? Her gün bisiklet suren yuzen bir insanım gayet de formdayim. G*t toplamadık diye spor yapmıyor mu olduk?

1|0
    0|0
    • Sende haklisin ama mevzu spor

• Soruyu squat yapmıyor diye sorsan anlarım çünkü bu kadında tek bir şey dikkat çekiyor o da götü. Ki o da bence çok itici.. Ama spor yapmıyor dersen duvara toslarsın.. Sporun binbir çeşidi var. Spor sadece spor salonuna gidip vücut geliştirmek değil sonuçta..

• Ya allah askina bir suna bak bir de digerlerine

• Alala ya bizde kasli erkek koyuyomuyuz😖niye sey ettin simdi

6|0
    1|2
  • spor seks için değil sağlık için yapılır.

1|2
    0|0
    • Katiliyorum ama sunun seksiligine bir baksana

• Bak kardeşim 1. si kadınlık sadece bedenin güzelliği ile olan bir şey değildir. İkincisi Türkiye de kadınlar spor yapmıyor olabilir ki bu iyi bir şey değil bunu biliyorum. Fakat türk kadınlarının çoğu ev hanımı ve bakmakla yükümlü çocukları varken spora fazla vakit ayıramıyor olabilirler. Ama keyfinden yiyip içip yatanlara bende kızıyorum. Lakin şöyle bir durum var ; erkeklerin hepsi de mükemmel değil sonuçta tıpkı kızların hepsinin mükemmel olmadığı gibi.. Senin kafa başka yerlerde kalmış ;) Bir ömür beraber olmak istediğin kadının yüreğine bakacaksın. Tamam belki biraz dış görünüşüne özenmeli ama önemli olan her zaman yürektir. Yabancı ülkelerin hangi kızında vardır bu? Bir süre sonra sıkılırlar sizden. Bırakın artık şu türk kızını küçümsemeyi. Anneniz, kardeşiniz ya da teyzeniz bunlarda türk kadını türk kızı bir laf ederken ona göre konuş kardeşim! Ve sakın bana kıskanmışsın deme. Bu kıskançlık değil, bu kendi ülkesindeki insanların değerini bilme benim gözümde.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    136

Erkekler Ne Diyor 89

• Sanki erkeklerin hepsi Clive Standen * .

Ayrica bu kadinda bir cesit omurga rahatsizlogo varmis, kendi avantajina cevirmis bunu.

16|1
    0|2
    • Onu bunu bilmem fizik cok fena

• Kız
    - Çay demle
    - Soğan doğra
    - Sofrayı kaldır
    Nası yapsın spor

13|3
    0|0
    • Boyle olacaksa hepsini ben yaparim reis

• yav kardeşim yazmayın şöyle şeyler!! hoşuna gitmiyosa git yabancı kızlara
    bunları okuyan kızlar sapıtıp gidip Türk erkeği şöyle böyle yazıyo

Türk erkeklerinin hepsi 6 pack sanki mk
    önce erkekler kaslı olcak!! sonra kadınlar

kadınların nefes alması yeterlidir

11|0
    1|3
  • Onlarda bizim Türkiyeli kızlarımızda ki asalet ve ahlak var mı acaba?

10|0
    1|1
  • bizim garibanların ev işlerinden, okuldan, aileye harcadıkları zamandan spora fırsat kalmıyor ki. sor bakalım yukarıdaki güzel kızımız kaç yemek yapabiliyor? veya bir gün temizlik yapmış mı? bulaşık? onu hiç söylemiyorum bile.

bizimkiler evlendikten sonra "sen spor yapıyorsun karıcım. yemeğe gerek yok. dışarıda yeriz. ütü yapma, kuru temizlemeye veririm. çocuklara da ben bakarım. sen yeterki spor yap." demiyorlar ki.

bizimkilerin işi çok ama çoook zor. hem ev işlerini yapıcak, hem de kocasına güzel görünmek için spor mu yapıcak? sağlık için yapmak isterlerse bir sözüm yok tabi ama ev işlerini yapıyorsa kocası onu sürekli güzel görmelidir zaten.

(prim çalışması vol 1)

5|0
    0|0
    • Yuru be kim tutar seni

• sonunda olaya dogru yerden bakmayı bılen bır beyefendı tebrıkler kardesım yapmıyor degıl, ona bu zaman bırakılmıyor !

• Genel konuşmuşuz bende genel konuşayım
    Etrafındakilere bir bak kim kaslı ki böyle kızlar isteyelim.
    Ha ayrıca böyle kızı yanında gezdirirsen herkes bilenir o karına

4|1
    0|0
  • Onlar öyle olursa sana bana niye baksınlar lan?

8|0
    0|1
    • Fena degiliz olumnbizde

• Valla abicim onlar öyle olursa şimdi bize diyecekler siz niye kas yapmıyosunuz neden türk erkeklerinin atletik vücudu yok diye. üşengeç adamım hayatımı spor salonunda çürütemem ben ben şimdiki hallerini seviyorum ;)

• bu ne be kadın dediğin kadın olacak erkek gibi değil

7|0
    0|1
  • zaten türk erkeklerinin hepsi spor salonlarından çıkmıyor 30 yaşında ki 20 yaşında ki erkeklerin hepsi 190 kaslı fit ulan memlekette balkon diye bir terim var =D çoğu türk erkeği 20 yaşından sonra göbekli oluyor 30 dan sonra daha fazla bir kesim erkekler böyleyken kadınlarda ona göre davranıyor =D

1|0
    0|0
  • Bu durumu kabullenmek yerine siz niye kaslı değilsiniz diyen Kezbanlar konu sizsiniz , bizim kaslar sizin yağ tabakariyla alakasiz

0|1
    5|0
  • sen türk kızlarını niye küçümsüyosun avrupalıların ruhunda var götü başı pazar etmek bu gösterdiklerin kaşarlıktan ibaret

3|0
    0|0
  • Yapıyorlar kanka artık

4|0
    0|1
    • Reis goremiyorumbsalonda bile

• Ben bu popoya G20 zirvesi düzenlerim bu nedir ya :D hayran kaldım hacııı

0|1
    0|0
  • vücuduna yatırım yapmış sadece..

bizimkiler egitime ve kültüre yatırım yapıyor
    kim daha zeki
    tartışmaya gerek yoktur bence
    sence buna gerek var mı

1|0
    0|0
    • Bizimkiler zeki mi simdi 😂😂😂

• Genel olarak üniversite okuyan bitiren insanlar ve birçogu okumakla meşkuller

ancak ikisi bir yürütülebilir ama ozaman okuma işi riske girer ve önemli oldugu için

• 1-Spor yapınca bir erkek kadar kas hipertrofisi (gelişimi) göstereceklerini ve çok fazla kaslanacaklarını zannediyorlar kas gelişimine sağlayan testosteron hormonu erkeklere nazaran çok çok düşüktür.

Evde tv izliyerek götlerini büyütüyorlar ne gerek var sporla büyütmeye :) her malın kör bir alıcısı vardır

0|0
    1|0
  • Tek kelimeyle iğrenç.
    Kadın dediğin narin, sempatik olmalı.

4|0
    0|0
  • türk hatunlarına börek açma çocuk doğurma kültürü aşılanıyo ısrarla.
    tek hayali gelinlik olsun çok sorgulamadan karşısına çıkana he desin isteniyo.
    düzene bol bol koyun yetiştirsin bekleniyo...

1|0
    0|0
  • bizimkiler üşengeç daha evden bakkala çıkmıyorlar.

0|0
    0|0
  • Yapmassa yapmasınlar kaybedecek olan onlar biz bir şey kaybetmeyiz. Çünkü, Kadınlar bir Türkiyeden ibaret değil, Türk erkekleriyle evlenmek isteyen, yurt dısından baya hatunlar var. Bunların hepsi patlak değil. Bosna, Azerbaycan ve vietnamın kızları hem ahlaklı hem de zarif oluyorlarmış.

0|0
    0|0
  • bu resmini paylaştığın hatunun bir benzerinin p*rnosunu izlemiştim kardeş. aynı şey benim de aklıma geldi. türk hatunlarında niye yok bu steven beck demiştim. ama sen biraz daha terbiyeli sormuşsun. tebrikler. başarılar.

0|0
    0|0
  • Jen selter candır can. Eskisi gibi değil, artık çoğu kız spor yapıyor. Ama yeteri kadar çalışan kişi pek yok.

1|0
    4|0
  • heyy maşallah

0|0
    1|0
    • Bagimsizlik svasi versin gidr safinda savarim

• g20 zirvesi gibi güvenlik önlemi alırız

• bir got icin deger mi diyevem ama bu got farkli bir got deger

• Erkekler rahatsız eder böyle birini spor salonunda.

1|0
    0|0
  • yapan var ama geneli yapmıyor.

0|0
    0|0
  • Gayet güzel ve hoş görünüyor bizim türk kızlarıda yapmıyor değil aralarında yapanlarda var onlarada şimdi ayıp etmeyelim ama çok nadiren alışık olmadığımız tarzda gördüğümüz için diğer insanlar bize daha çekici geliyorlar :)

0|0
    0|0
  • Eriniyorlar mk. Dırdırdan gezmekten dedıkodudan spora vakitmi kalıyor. Ye iç yat bizim kızlarımız.
    Bakın biraz kendinize bu kadar büyük tampona gerek yok göbeklerinizi eritin abi o bile yeter.

0|0
    0|0
  • Senin spordan kasıt aradığın meziyet çokk çoook farklıymış. Artık elinde anketör şeklinde sakın bu fotoğrafları unutma ve yoldan çevirdiğin tompul ablalara sor :D

Onlar çünkü daha oturaklı cevap verirler :)

0|0
    0|0
  • Spor iyi güzel hoşta kadın dişilikten çıkmış ben böyle bir kızla çıkmak istemem ne öyle erkek gibi kadın zarif ol ucak

1|0
    0|0
  • Kızlarda böyle fizik bizdede kaslı vücüt yok biz bizeyiz yine yani 😃

3|0
    0|1
  • kendi keyifleri bilir biz bilemeyiz :D

2|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    59
Yükleniyor...