Ajax-Fenerbahçe (amsterdam arena) mac tahminlerinizi alalim?

Pierre webo Musa sowuyla
Orta saha Salih ucanla
Ceza alan taraftarla
Gidiyoruz Amsterdam'a (2012 donemi avrupadaki tezahuratimiz)
Vitor P. varken galip geliriz demek zor ama boyle oyuncularimiz varken de kaybediriz demek cok daha zor sizin gorusleriniz neler?

• Fenerbahçe kazanir
    54% (7)33% (4)44% (11)Oy Ver
  • Beraberlik
    31% (4)33% (4)32% (8)Oy Ver
  • Ajax kazanir
    15% (2)34% (4)24% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Hahahaha cok iyi oynadik diyor bide vitor

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

• Fenerbahçe kazanir

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Alacağız maçı

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 8

• Berabere biter gibi

0|0
    0|0
  • O sezonki kadrodan kat kat daha iyi bir kadroya sahibiz... ama ortaya koyulan futbol için aynı şeyleri söyleyemeyeceğim... İsmail Kartal varken bile pozisyon zenginliğimiz varken Vitor P beyfendi sayesinde maçlarımızı pozisyon bulmadan tamamlıyoruz... Ben bu futbolla Ajax' ı yenebileceğimizi hiç sanmıyorum... Berabere kalırsak iyi sonuç olur bizim için...

0|0
    0|0
    • Bizim takimda sistem yok. Adam hala naniyi oynatiyor, koy volkan oynasin ozan oynasin iyi olan oynasin ama iste td deglki bu adami hangi mantikla aldilar o kadar td varken. Aykut k. Doneminde en azindan sistemimiz vardi o sistemle tum turnuvalarda basari alabilirsiniz ama futbolu keyfli degldi iste bir tek son maclar

• Ajax 1-1 Fenerbahçe veya Ajax 2-1 Fenerbahçe biter ama beraberliğe oy verdim

0|0
    0|0
  • Ülkemin takımı olduğu için gönlümden Fener geçiyor ama Ajax evinde maçı bırakmaz gibi.

0|0
    1|0
  • fanatik fenerliyim tahminim 2-2

0|0
    0|0
    • Beraberlikte işimize yarar yeterki yenilmeyelim ama hepsinden onemlisi guzel bir futbol oynasinlar yenilselerde bisey olmaz

• fener

0|0
    0|0
  • Ajax 3 - Fenerbahçe ya 0 ya 1 :D

0|0
    0|0
  • Ajax iki farkla kazanır. Skor tahminim de 3-1 diyorum

0|0
    1|0
Yükleniyor...