İnternetten hayatınızın aşkı bulunabilir mi ?

İnternetten hayatınızın aşkı bulunabilir mi ? fikirlerini söyleyen arkadaslara simdiden tesekkurler

0|0
10|9

En İyi Kız Görüşü

• Bu konularda çok önyargılıydım. Ablam ve eniştem internette tanışıp evlendiler,dört yıllık evliler, bir çocukları var ve çok mutlular. En yakın arkadaşlarımdan biri de böyle tanıştı şu anda nişanlı hazirana evleniyor ve onlar da çok mutlu. Ama şu var eniştem yoğun çalışan bir insan ve sosyalleşmeye de hiç zamanı yok iş arkadaşlarının da çoğu erkek. Arkadaşımın nişanlısı da öyleydi zamanı olmayan ve sosyal bir ortamı olmayan biri.Ama şekilde olan da azınlıktadır sanırım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

Erkekler Ne Diyor 9

• internetten sadece hayatının hatasını bulursun aşk maşk bulamazsın şimdi beni eksiliyecekler ama 6 kere sanaldan ilişki yaptım hepside seviyorum dedi aşığım dedi ama bir açıklama yapmadan çekip gitti bu yüzden sanaldan aşk olmaz isterseniz eksileyin ama ben bulamadım

3|0
    0|0
  • Bulunmaz . Sanal aşkın her türlüsünden nefret ediyorum .

0|0
    0|0
    • Kotu bi iz birakmis sizde sanirim..

• Evet öyle oldu . Bolca yalanlar ve uzaklığın , bir araya gelememenin insanın içini yemesi ve üzmesi . Uzaktan bir ilişki yürütmek yerine yalnız ölmeyi tercih ederim bu kadar yaktı bu durum canımı .

• Anladim.. gecmis olsun..

• kısmetinin nerden çıkacağı belli olmazda, internet çok yalnış kullanılıyor günümüzde

0|0
    0|0
  • aklina mantigina uygun durust biriyse neden olmasin sokakta tanisitigin kiz nete girmiyormu yani yeterki ayni sehirde olun bu daha guzel olur

0|0
    0|0
    • Ayri sehirlerdeyiz , benim memleketim duzce ve istanbulda oturuyorum oda zonguldakta , tatillerde gidebiliyorum bi tek :)

• internetten bulsan bile arada mesafeler olduğundan zor.

0|0
    0|0
  • samanlıkta igne aramak gibi

0|0
    0|0
  • Bulunur ama güvenilmez

0|0
    0|0
  • Neden olmasın

0|0
    0|0
  • internetten hayat(ının) kadınını bulmak riskli iş

0|0
    0|0
    • Ama bulanlarda vaar

• Insan daha bi deger veriyo sanki bole olunca dimi ?

• değişik oluyo tabi. gündelik hayatta zaten alıştığın bi insan olmadığı için, daha heyecanla başlıyosun herşeye.. güzel yönlerii var tabi.

Yükleniyor...