Spora başladım yardım?

Spora başladım protein tozu kullanmalımıyım sizce zayıf bir yapıya sahibim...

0|0
1|8

En İyi Kız Görüşü

• Ne beklediğine bağlı vucuduna bir sure sonra aldigin gidalar yetmemeye baslar ve fazlasinida sen yiyemessin oyuzden kullanilabilir.
    Ben aşırı bir vucut yapmadım ama yemek ile aram iyi olmadigindan ek olarak toz kullandım. Düzenli sekilde kullanirsan faydalı

0|0
    0|0
    • Hangisini kullandınız ve zayıfım kilo alıp kasa çevirebilirmiyim

• Bana herhangi bir zarar vermedi. Bilmiyorum bir alerjiniz saglik sorununuz var mi her bunyeyede hersey gitmiyor neticede
      Ben yaklasik 4-5 kilo kadar almistim zaten spor yaparak kilo alinca onlar kas oluyor disardan fit duruyorsun ama tartida fazla cikiyorsun. Boyle dusun

• Bende öyle birşey istiyorum

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 8

• Ilk ay ısın kaslarin agirliklara alissin 2. Aya gectiginde kullanabilirsin spordan hemen sonra bir olcek kullan. Protein tozuna zararli diyenlerede aldirma ben 2 yildir kullaniyorum ve gittigim salonda profesyonel olmus 50 yasinda adam var o da kullaniyo niye zarar vermiyo bu adama onun yaptigi antremani ne ben ne de sen yapabilirsin yani. Protein tozu mucize yaratmaz sadece yorulan yikima ugrayan kaslari en hizli bicimde besler iyilestirir bununla birlikte benlenmenide duzene sokmalisin beslenmen iyi olmazsa bir ise yaramaz oylece icersin sadece

0|0
    0|0
  • Neden hemen protein tozu? Ona vereceğin parayla gerçek besini al.

0|1
    0|0
  • yeni başladığın için ben ce kullanma ileride zeten vucudun şekle girecek
    bu bir ego sporudur anbolik steroit kullanmamaya ve almamaya dikkat et
    zayıf bir yapıya sahipsen bol bol karbonhidrat tüket
    gazlı içeceklerden de uzakdur

0|0
    0|0
  • ilk 3 ay kullanma
    kg almak istiyorsan karbonhidrat tozları var aşırı olmadıgı sürece alabilirsin

0|0
    0|0
  • İlk 6 ay kullanmak gereksiz

0|0
    0|0
    • Zayıf bir yapıya sahibi yapmama rağmen vücut şekillenmesi zor

• Onun için protein tozu almak yerine proteinin kendisini yiyip daha fazla kalori almanı tavsiye ederim. Zaten spora yeni başladın vücudun çabuk verecek, yarın birgün cevap vermesi yavaşladıkça supplement kullanacaksın, şimdiden supplement kullanırsan ileride ne yapacaksın. Savaş Cebeci, Kenzo Karagöz gibi isimlerin yorumu bunlar

• Teşekkürler sağolun

• yeni başlamışsın napıcaksın şimdi kullanıp, önce bir alışkanlık haline getir de sporu günlük olarak, ondan sonra bakarsın

0|0
    0|0
  • Sakın kardeşim protein tozunun sonu diyaliz..

0|0
    0|0
    • Ne yapabilirim onun yerine

• Ne alaka ya protein tozundan aldigin protein miktari 24 gr civari 100 gr tavuk gogsuyle ayni o zaman tavukta yemeyelim balikta yemeyelim bilmediginiz konular hakkinda yorum yapmayin

• @fitss senin yaşın kadar benim spor geçmişim var sen neyin peşindesin yazdığındaki mantık ortada hadi ufal kendi görüşünde yaz

• Spordan sonra 4 tane yumurta + tavuk eti + pilav bunlari ye toza gerek kalmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...