Elazığ 1 beşiktaş 3 maç değerlendirmesi

Maçı nasıl değerlendiriyorsunuz beşiktaş şampiyonlugu bırakmayacağa benziyor

Güncellemeler:
spor yapcaktım pardon =(

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• CcC BeşiktAŞKKK CCC

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Bjkliyim ama gs alir bu yil kupayi kacari yok. Almeida sakat olmasaydi su son maclarda olabilirdi belki. seneye insallah :))

1|1
    0|0
  • Elazığ çok güçlü değil Beşiktaşa göre

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Çok sevindim.Galatasarayla Beşiktaş zirvede yalnız kalırlar inşallah.Galatasaray tökezleyecek olursa,Beşiktaş şampiyon olsun isterim.Şikebahçe olmasında

2|2
    0|0
  • samet hoca 25.dakikada sinanı çıkardıktan sonra maçın tek hakimi bizdik.güzel oldu

0|0
    1|0
  • İddaa'da gol var vermiştim :) benim açımdan iyi sonuç..şampiyonluğa gelince Galatasaray'ım olsun isterim..Onun dışında FeneVbahçe olmasında kim olursa olsun :D

0|3
    0|0
    • fenerin olacagını düsünmüorm gs bjk 2sinden biri alıcak bakalım

• Beşiktaşı severim..Galatasaray diye bir takım olmasaydı Beşiktaşlı olurdum..O kadar yani..Yolunuz açık olsun

• =) thnks

• Gökhan süzen cok yavaş kalıyor Sinan gelecege yönelik transfer İkiside bence gereksiz transfer Niang iş yaparsa Şampiyonluga adayız ama Niang tanda iş cıkmazsa Umudu keselim : )

1|1
    0|0
    • bnce bu takımda azim var hırs var mücadele var inanmamız lazım forvetsizde yapabilirler takım ruhu!

• Anlatmak ıstedıgım şuydu defans zaten Gelene gec diyor Defansımız saglam olsa Forvetsiz iş yapar dicez ama defans saglam olmayınca yedıgımızden cok atmamız lazım yani forvet lazım

• en çok atan biziz en çok yiyende o konuda haklısın

• Golleri kim attı

0|0
    0|0
  • niye burdasın top mu patladı diktirecenmi :)))

0|0
    0|0
Yükleniyor...